• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
no dneska ale nevím na kolik ale už musí být doma
21. říj 2009 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
manža teď rozbalil romadur a je smrad po celém bytě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
jejda, tak to taky přítel jí... to je vzdycky smrad v celém bytě.. a předtím než ho sní, tak si ho dá ještě na pár dní do zavařovací sklenice, aby pořádně jel... :sweat_smile: :grinning:
21. říj 2009 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jj tak to je i nás :grinning: já jsem dneska sežrala dost velký talíř vepřo knedlo zelo a jsem nafouknutá k prasknutí :sweat_smile:
21. říj 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
radul a jak to u vás vypadá s dalším pokusem IVF?
21. říj 2009 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoooooooooooooooj zlaticka!!!
Dnes to bylo ficak,od rana na nohach,az ted jsem dorazila domuuuuuuuuuuuuuuuuu :slight_smile:
Takze:dnes posledni Ko v POlance,az me to dojalo,jak byli vsichni mili a prali nam stesti ,vsetne docenta!!!Ten se cely tetelil,ze jsem tehu po jeho OPU a po jeho ET :grinning: a pak mi rika,no to je ale spatna zprava...a ja jak to???A on,no ted budete strasne moc tloustnout... :grinning: :grinning: :grinning: magor :grinning:
Miminecka maji obe 4,1cm,maji rucicky i nozicky :slight_smile: a mrskali sebou :slight_smile: ,v utery 27.10 nas ceka NT krev+UZV v OC a pak dalsi tyden kontrola u Kajosa ve Fulneku :wink:
Navic musim za svym kardiologem,Kajos chce,at se mu vyjadri k mym rizikum ohledne tachykardie-zacinam ten mit cca 100tepu za minutu..a to zatez na krevni obeh me teprve ceka...,tak je mozne,ze budu muset brat nejak betablokatory+fraxik asi...Ale to se uvidi :wink:

Jo a dnes chtela sestricka Petruska jeste 100KC za tu fotecku!!!!Mura jedna,takze dnes 360KC!!OMG,ale srat na to,hlavne,ze jsem OK :slight_smile:

Jdu vas docit milackove!!!
21. říj 2009 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Princ-mocinky gratuluji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a Sido,ty mas teda prekrasnou urodicku a ETik urco zitra jeste nebude,bude PK a to je moc dobre!!!

Asmee uplne te lituji,s tou kastraci...tech par dnu bude asi tezkych...nevim,mozna to mensi plemena lepe snaseni..ale Kerinka byla tyden vyrizena a museli jsme ji 24hod denne hlidat,at si to nelize tu ranu...vyrobila jsem ji limec,pac bez toho to nebylo realne ji zabranit ...
Ale dnes jsem radi,ze je po vsem a verim,ze ji to prodlouzi zivot a hlavne ze nehrozi nadory ve vyssim veku..ktere stejne pak konci kastraci...
Tak to zvladnete,at se bobek z toho co nejdriv dostane :wink:
21. říj 2009 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Cienko, tak to jsou jen pozitivní zprávičky!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Sido, vzhledem k plánované svatbě v červenci půjdem na druhé IVF v březnu, takže někdy v lednu se objendám, ale ještě nevím kam :slight_smile:)) Zatím se víc přikláním k Fertimedu, ale uvidíme :slight_smile:
21. říj 2009 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Asmee: jinak jak ty nakupujes miminkovské věcičky, tak já si včera objendala z netu, soupravičku - čelenku, náhrdelník, náramek a náušničky, a něco málo výzdoby na tu moji svatbu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže začínám pomalinku magořit :sunglasses: :grinning:
21. říj 2009 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
teda baby tady se zase drbalo ale vesmes pozitivni veci coz jsem moc rada za vas...............princatko gratuluji k dalsi tehulce marti to jsou taky skvele zpravicky dvojcatkum se u tebe libi a to je moc dobre..jsem zvedava co budes mit pac tu mame jen same kluky............doufam ze si to nechas rict a nebudes hrat zagorku :grinning:
21. říj 2009 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Katrinko ahoj :slight_smile: si pis,ze si to necham rict a hlavne hned vam to vyleju :slight_smile: MVR :slight_smile:
21. říj 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
super marti a pridej fotecku za kilco do albika ju
21. říj 2009 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
no Cienko, šup šup s fotečkou, at se pokocháme :wink:
21. říj 2009 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
cienko no konečně jsem se tě nemohla dočkat :grinning: :wink: tak to je super že jste všichni v pořádku a jak tak píšeš tak jsem pochopila že přecházíš ke Kajošovi do Fulnek? :wink:
21. říj 2009 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ti jsou překrásní a za chvilku se ti nevlezou na fotku :grinning: :grinning: :grinning: a máš už těhu průkajdu?
21. říj 2009 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Je tam holky moje :slight_smile: trochu rozmaz a ten druhy bobinek vypada malinky,ale on je jakoby za nim,jinak se nevesli do 1fotky :wink:
21. říj 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsečm konečně dočkala :dizzy_face:
Marti, parádá, mám obrovskou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jo, a u Kajoše ve Fulneku stojí fotečka dvacku :grinning: :grinning: :dizzy_face:
21. říj 2009 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj,Petr je kazdopadne pro Kajosa,rikal,ze tech 70km neni problem,tak teda budu dojizdet :wink: do Fulneku.
Prukajdu uz mel v ruce,ale pak rikal,ze Fertas ma takove mizerne..vypadlalo to jako ofocene nebo co,takze mi da u sebe pry hezci :grinning: tj.s vysledky NT mam u nej KO za 14dnu
21. říj 2009 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
No me to skoro porazilo,pac minule mi ji dal v ordinaci a ja si ji dala hned do diare,takze sestra to nevidela a nic jsem neplatila...ani me to nenapadlo,ze se to plati :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
jee to je krasa marti takovi bobanci :dizzy_face: ja od soboty budu uzivat adventni kalendar pac od soboty budu mit 24dni do terminu porodu tak at trychle ubiha :grinning:
21. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem taky za fotecku v polane neplatila az jsem se divila :confused:
21. říj 2009 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
a uz jste premysleli o jmenech???a ty luciku????
21. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
holky jdu se rozloučit teď mě čeká vana atelka budu odpočívat protože bůh ví co mě zítra čeká :wink: papa a hezké sny
Katrinko to je super napad s tim kalendarem :grinning: jsem se chlamala uz minule,jak jsem to cetla :grinning: ty jsi proste eso :grinning:

Evicko tobe preji pohodovou noc s Danike a zadnou reakci na ockovando :wink:

ROzi,teda ty mas uzasne hodneho prcinka,ze tak dlouho spinka!!! :slight_smile:
pa sido a drzim pesti...........
21. říj 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
jj marti,co si myslis o te homeopatice arnica montana ch9????i bych do toho sla ale ptala jsem se dneska mudry a ta to moc nepodorucuje..tim mudri moc nejsou pro tu alternativni medinu a tak se te ptam..............
21. říj 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
No kaslu uz na to..poprve mi dal 2fotky,dnes jsem mu rikala,ze mi staci ta jedna...netusic,ze jsem tak usetrila 100ku :grinning: :grinning:
Jmena mame uz davno vysnene :wink: ,ale to je nase tajemstvi :slight_smile: kazdopadne kdyby byli 2kluci,tak jeden bude Petr a kdyby byly 2 holcicky,tak jedna bude bud Maria nebo jen Mia :wink:
21. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Kelišky, tak já se taky loučím, přeji dobrou noc a Sido, zítra tfuj, tfuj, tfuj :wink:
21. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Asmee ja nejsem zrovna propagator homeopatie..ale presto Arnicu sama pouzivam,napr.pred laparo jsem si ji brala cca 2dny pred,proste pred operaci,zakrokem,porodem-kazdopadne to nemuze uskodit-bud to pomuze,nebo nic.
Take Karince jsem ji davala po te kastraci a myslim,ze ji to pomohlo :wink: takze nevidim jediny duvod,proc to nezkusit
21. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
marti na tu arnicu jsem se ptala ja :grinning: pry je to dobre na pripravu porodu............
21. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek