Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

sido
21. říj 2009

no dneska ale nevím na kolik ale už musí být doma

sido
21. říj 2009

manža teď rozbalil romadur a je smrad po celém bytě 😝

radule82
21. říj 2009

jejda, tak to taky přítel jí... to je vzdycky smrad v celém bytě.. a předtím než ho sní, tak si ho dá ještě na pár dní do zavařovací sklenice, aby pořádně jel... 😅 😀

sido
21. říj 2009

jj tak to je i nás 😀 já jsem dneska sežrala dost velký talíř vepřo knedlo zelo a jsem nafouknutá k prasknutí 😅

sido
21. říj 2009

radul a jak to u vás vypadá s dalším pokusem IVF?

j.cien
21. říj 2009

Ahoooooooooooooooj zlaticka!!!
Dnes to bylo ficak,od rana na nohach,az ted jsem dorazila domuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂
Takze:dnes posledni Ko v POlance,az me to dojalo,jak byli vsichni mili a prali nam stesti ,vsetne docenta!!!Ten se cely tetelil,ze jsem tehu po jeho OPU a po jeho ET 😀 a pak mi rika,no to je ale spatna zprava...a ja jak to???A on,no ted budete strasne moc tloustnout... 😀 😀 😀 magor 😀
Miminecka maji obe 4,1cm,maji rucicky i nozicky 🙂 a mrskali sebou 🙂 ,v utery 27.10 nas ceka NT krev+UZV v OC a pak dalsi tyden kontrola u Kajosa ve Fulneku 😉
Navic musim za svym kardiologem,Kajos chce,at se mu vyjadri k mym rizikum ohledne tachykardie-zacinam ten mit cca 100tepu za minutu..a to zatez na krevni obeh me teprve ceka...,tak je mozne,ze budu muset brat nejak betablokatory+fraxik asi...Ale to se uvidi 😉

Jo a dnes chtela sestricka Petruska jeste 100KC za tu fotecku!!!!Mura jedna,takze dnes 360KC!!OMG,ale srat na to,hlavne,ze jsem OK 🙂

Jdu vas docit milackove!!!

j.cien
21. říj 2009

Princ-mocinky gratuluji 🙂 🙂 🙂 a Sido,ty mas teda prekrasnou urodicku a ETik urco zitra jeste nebude,bude PK a to je moc dobre!!!

Asmee uplne te lituji,s tou kastraci...tech par dnu bude asi tezkych...nevim,mozna to mensi plemena lepe snaseni..ale Kerinka byla tyden vyrizena a museli jsme ji 24hod denne hlidat,at si to nelize tu ranu...vyrobila jsem ji limec,pac bez toho to nebylo realne ji zabranit ...
Ale dnes jsem radi,ze je po vsem a verim,ze ji to prodlouzi zivot a hlavne ze nehrozi nadory ve vyssim veku..ktere stejne pak konci kastraci...
Tak to zvladnete,at se bobek z toho co nejdriv dostane 😉

radule82
21. říj 2009

Ahoj Cienko, tak to jsou jen pozitivní zprávičky!!!! 😵 😵 😵

Sido, vzhledem k plánované svatbě v červenci půjdem na druhé IVF v březnu, takže někdy v lednu se objendám, ale ještě nevím kam 🙂)) Zatím se víc přikláním k Fertimedu, ale uvidíme 🙂

radule82
21. říj 2009

Asmee: jinak jak ty nakupujes miminkovské věcičky, tak já si včera objendala z netu, soupravičku - čelenku, náhrdelník, náramek a náušničky, a něco málo výzdoby na tu moji svatbu 😀 😀 😀 😀 takže začínám pomalinku magořit 😎 😀

katrin111
21. říj 2009

teda baby tady se zase drbalo ale vesmes pozitivni veci coz jsem moc rada za vas...............princatko gratuluji k dalsi tehulce marti to jsou taky skvele zpravicky dvojcatkum se u tebe libi a to je moc dobre..jsem zvedava co budes mit pac tu mame jen same kluky............doufam ze si to nechas rict a nebudes hrat zagorku 😀

j.cien
21. říj 2009

Katrinko ahoj 🙂 si pis,ze si to necham rict a hlavne hned vam to vyleju 🙂 MVR 🙂

katrin111
21. říj 2009

super marti a pridej fotecku za kilco do albika ju

radule82
21. říj 2009

no Cienko, šup šup s fotečkou, at se pokocháme 😉

sido
21. říj 2009

cienko no konečně jsem se tě nemohla dočkat 😀 😉 tak to je super že jste všichni v pořádku a jak tak píšeš tak jsem pochopila že přecházíš ke Kajošovi do Fulnek? 😉

sido
21. říj 2009

ti jsou překrásní a za chvilku se ti nevlezou na fotku 😀 😀 😀 a máš už těhu průkajdu?

j.cien
21. říj 2009

Je tam holky moje 🙂 trochu rozmaz a ten druhy bobinek vypada malinky,ale on je jakoby za nim,jinak se nevesli do 1fotky 😉

luciik
21. říj 2009

Tak jsečm konečně dočkala 😵
Marti, parádá, mám obrovskou radost 😵 😵 😵 😵
Jo, a u Kajoše ve Fulneku stojí fotečka dvacku 😀 😀 😵

j.cien
21. říj 2009

Jj,Petr je kazdopadne pro Kajosa,rikal,ze tech 70km neni problem,tak teda budu dojizdet 😉 do Fulneku.
Prukajdu uz mel v ruce,ale pak rikal,ze Fertas ma takove mizerne..vypadlalo to jako ofocene nebo co,takze mi da u sebe pry hezci 😀 tj.s vysledky NT mam u nej KO za 14dnu

j.cien
21. říj 2009

No me to skoro porazilo,pac minule mi ji dal v ordinaci a ja si ji dala hned do diare,takze sestra to nevidela a nic jsem neplatila...ani me to nenapadlo,ze se to plati 😀 😀 😀

katrin111
21. říj 2009

jee to je krasa marti takovi bobanci 😵 ja od soboty budu uzivat adventni kalendar pac od soboty budu mit 24dni do terminu porodu tak at trychle ubiha 😀

katrin111
21. říj 2009

ja jsem taky za fotecku v polane neplatila az jsem se divila 😕

katrin111
21. říj 2009

a uz jste premysleli o jmenech???a ty luciku????

sido
21. říj 2009

holky jdu se rozloučit teď mě čeká vana atelka budu odpočívat protože bůh ví co mě zítra čeká 😉 papa a hezké sny

j.cien
21. říj 2009

Katrinko to je super napad s tim kalendarem 😀 jsem se chlamala uz minule,jak jsem to cetla 😀 ty jsi proste eso 😀

Evicko tobe preji pohodovou noc s Danike a zadnou reakci na ockovando 😉

ROzi,teda ty mas uzasne hodneho prcinka,ze tak dlouho spinka!!! 🙂

katrin111
21. říj 2009

pa sido a drzim pesti...........

katrin111
21. říj 2009

jj marti,co si myslis o te homeopatice arnica montana ch9????i bych do toho sla ale ptala jsem se dneska mudry a ta to moc nepodorucuje..tim mudri moc nejsou pro tu alternativni medinu a tak se te ptam..............

j.cien
21. říj 2009

No kaslu uz na to..poprve mi dal 2fotky,dnes jsem mu rikala,ze mi staci ta jedna...netusic,ze jsem tak usetrila 100ku 😀 😀
Jmena mame uz davno vysnene 😉 ,ale to je nase tajemstvi 🙂 kazdopadne kdyby byli 2kluci,tak jeden bude Petr a kdyby byly 2 holcicky,tak jedna bude bud Maria nebo jen Mia 😉

radule82
21. říj 2009

Kelišky, tak já se taky loučím, přeji dobrou noc a Sido, zítra tfuj, tfuj, tfuj 😉

j.cien
21. říj 2009

Asmee ja nejsem zrovna propagator homeopatie..ale presto Arnicu sama pouzivam,napr.pred laparo jsem si ji brala cca 2dny pred,proste pred operaci,zakrokem,porodem-kazdopadne to nemuze uskodit-bud to pomuze,nebo nic.
Take Karince jsem ji davala po te kastraci a myslim,ze ji to pomohlo 😉 takze nevidim jediny duvod,proc to nezkusit

katrin111
21. říj 2009

marti na tu arnicu jsem se ptala ja 😀 pry je to dobre na pripravu porodu............

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru