• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
Dobré ránko Kelišky :slight_smile:)))

Kasiiiii, nádherná dálnice!!!!!!!!!!!!!! Kráááása!!! :slight_smile:)))

Cienko, šup sem s receptíkem :wink:

My dneska jedem po obídku jedu k našim oznámit jim zásnuby, tak jsem zdvědavá, jeslti je aspon trošku překvapím :dizzy_face:
24. říj 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz varim a nic me nebavi samik me sere uz ho mam plne zuby on se jenom vsteka hajzlik jeden uz at je pondeli a skolka..........ja jsem ze vseho na nervy fakt uz toho vseho mam plne kecky..................budem doma manza jde na odpoledni a ja nikam nejdu .........................
24. říj 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dneska vařím jen rychlovku, mám koupené uzené, tak akorát udělám bramborovou kaši s porkem a fertig :grinning:
24. říj 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,jdu nakouknout a pozdravit :slight_smile: nějak to tady těhulíííííííííí,mám radost z Vás :dizzy_face:
Kasi:moc moc gratuluji....tipuji dvojičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: at je hcg vysoké a Utz ukázkový.......
24. říj 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dnes jsem mluvila s majdinkou a mela by na nas cas 7.11.2009 tak udelame srazik???
24. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evicko, já můžu :dizzy_face: :wink: :wink:
24. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
super a spachame to zase tady nebo kde????
24. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

kasi:super :dizzy_face: ,jen tak dale :wink: A kolik si měla pří te IUI vajíček ?

My taky mame na oběd uzene a brambory :wink:

David,ten 8lety ,tak psali písemku z prvouky .Otazka zněla z čeho se skládá rodina a on napsal ze spermie-žížaly(pak ji to vysvětlil co tou žížalou myslel :sunglasses: )a vajíčkem.Tak mi volala že chtěla pouze aby napsal matka ,otec =rodina.Petr vidíš on nas asi slyšel když se bavíme :sunglasses: :grinning: :grinning: A už je v žekovské poznamka ,že používá vulgarismy,chjo.Aspon se doma nenudíme :wink:
24. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evčo, Raduš říká, že samozřejmě zase v Havířově.... Aleš
24. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tam v Havířově to bylo parádní, salónek, klidek, nenakouřeno, obsluha, jsem pro stejné místo :grinning:
24. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já se loučím, jedem do těšína, po cestě to vemem kolem šopinu, chci se podívat na botky nějaké kotníčkové :slight_smile: a pak na kirchov a k našim :slight_smile:)))

Pak vám pisnu, jak naši reagovali :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Srazík v ........ 7.11.20009 přijde
Evka s danikem :slight_smile:
belinka :slight_smile:
radulka :slight_smile:
24. říj 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Srazík v Havířově. 7.11.20009 přijde
Evka s danikem
belinka
radulka
24. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Srazík v Havířově. 7.11.20009 přijde
Evka s danikem
belinka
radulka
kacza
24. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
dneska k nám přide na čumendu tchyně tak se tešííííííím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
včera u nás byli známí, přesně před rokem přišli o miminko a už jsou v 17tt :slight_smile: tak jsme slavili Matýska i jejich těhulkování :dizzy_face:
koukám, že řešíte srazík, to jde asi mimo nás :frowning2:
24. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych dorazila,ale nevím jestli nebudu mít nemocenskou,záleží co mi řekne Jaroš,mám dost náročnou práci.
24. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rozi ,malý je úžasný.moooooc krásný andílek. :slight_smile:
24. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tentokrat jde sraz i mimo me..............slavime v ten den brachovy narozky..........ale radsi bych uz byla v porodnici :slight_smile: rozi maly je bozi :dizzy_face:
24. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Možná ,že mě ještě Jaroš nechá pracovat,a to bych pak určitě přišla taky,nebo kdybych se s někým svezla,tak bych to mohla stihnout,i kdybych byla na nemocenské ,během vycházek. :slight_smile:
24. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co máte za sebou IVF, podstoupili jste laparku už před tím prvním? Oni nás spíše ženou rovnou do toho IVF,tím že už i jedno dítě mám, ale já bych byla asi klidnější,kdybych šla nejdříve tam, tím že mám občas nějakou cystu, bolesti ...
24. říj 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám koukám, že se opět pořádá srazík, ale bohužel tento víkend jedeme konečně po více než měsíci k našim do Jeseníku, takže bohužel se nemůžu zúčastnit :frowning2:
24. říj 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
adrim: taky jsem šla na laparku až po druhém neúspěšném IVF a neúspěšném KET.
miky: tak David má přeci pravdu, a to nejsou vulgarismy. To od kolegyně syn teď v druhé třídě měli popsat jak vypadá vílá a on na to napsal. Je to holka s pěknou prdelkou a jmenuje se Pipinka.Takže taky dostal poznámku a že si to paní učitelka vyříká s maminkou. Ale když to tak vezmete, tak v těch Walt disney jsou takové polonahé víly, kterým jde vidět prdel :wink:
24. říj 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasi: testík je ukázkový, doufám, že i ten můj si to rozmyslí a bude vypadat stejně jako tvůj. :wink: Zítra zkusím znovu testnout, koupila jsem si mamatest. :wink:
24. říj 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee a jak ti pak ta laparka dopadla? Jinak s tou poznámkou, pokud by řekl sprosté slovo nebo něco podobného, tak nepovím, ale že malý už chápe rozmnožovací systém a použil odborné výrazy, to bych asi učitelce něco na tu poznámku odepsala... :astonished:
24. říj 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozi maličký je nádherný :dizzy_face:
adrim já mám taky jedno dítě a na laparce jsem taky nebyla, doktoři říkali, že nemusím, že když mám jedno dítě přirozeně tak to není potřeba :wink:
24. říj 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je fakt,že oni tohle říkají, ale já znám právě ženské,kde na utz nebylo nic vidět, vypadaly v pořádku a pak jim třeba odebraly vejcovod jak to měly zaneřáděné...A pak znám takové že jim ta laparka pomohla a hned do měsíce se povedlo přirozeně...
24. říj 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nevím, věřila jsem jim, pořád říkali, že by neměl být problém, když už jedno dítě mám, byla jsem na 4IUI a jednou na IVF a stejně nic :frowning2:
24. říj 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám dopadla všechna vyšetření dobře. I laparku jsem měla výbornou. Takže u nás se neví problém.
24. říj 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se dala do vaření salátu, zítra máme bramborový salát a kapra a vepřový řízek :grinning: ale dárky se nadělovat ještě asi nebudou. :grinning: :grinning:
24. říj 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmi to mas generalku :grinning: :grinning: :grinning: presne za 2 mesice prijde jezisek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my si udelali se samikem ovocny salat posypali grankem a nahoru dali slehacku.............mnamka jsme si posmakli....................
24. říj 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek