Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evcaa
24. říj 2009

martinko budeme radi kdyz se pripojis a na case domluvime 😉 😉

j.cien
24. říj 2009

Jj,udelam pro to vsechno,abych mohla dorazit 😉 ,tesim se na vsechny a na Danicka,jak uz musel vyrust 🙂
Jen skoda,ze nedorazi maly Rozinacek s maminkou..a Katrinka 2v1...

evcaa
24. říj 2009

😖 😖 skoda

j.cien
24. říj 2009

Asmenko a preji ti ,at je dalsi testik uz jen a jen pozitivni 😉 !!!
Dobrou holky,diva zver padla unavou a ja to take balim 😉

smilers
24. říj 2009

Ahojky holky🙂

copak to ctu 😕 Kasi moooooooooooooooooooooooc velka gratulace!!!! 😵 A co se tyce testu, tak ty dalnice jsou opravdu ukazkove, drzim pesti🙂

radule82
24. říj 2009

Ahojte holky, tak jsme dorazili od našich, jsem uplně dojatá!!! Mladší ségra bude slavit v pondělí narozky, takže kytici, co viděli naši ve dveřích si spojovali s jejíma narozkama, takže super... Naši seděli v obývaku, já držela v ruce dvě láhve vínka a Aleš krásnou kytici pro mamču... tak jsme vešli do obýváku a já na naše, tak vám chci říct, že se budeme brát a v tom jsem se rozbulela... naši byli teda překvapeni, tak začali všichni bulet štěstím, mamka říkala, že jsme ji udělali velkou radost ... Aleš mě teda taky hooodně překvapil, pač říkal, že nic nebude říkat, že tyhle oficiality nesnáší... no ale ejhle změna - přišel za mamkou, podal jí ruku a kytku a zeptal se, jestli mu dá dceru za ženu a mamka že moc ráda a to stejné proběhlo i s tatkou... pak mě mamka i tatka objali 🙂)))
Pak jsme rozebírali svatbu... no krásné odpoledne 😀 😀 😀

radule82
24. říj 2009

Ahoj Smil 🙂 jak se vede? Máš krásnou novou fotečku 😵

smilers
24. říj 2009

Ahoj Radi, vede se dobre🙂 a vidim, ze u Vas se darilo stokrat dobre🙂 uplne jsem si vzpomela, jak muj manzel zadal nase o moji ruku 😵

diky za fotecku, a jinka dneska nam kika a gabi udelaly prvni krucky bez opory, no pocitam do 14 dnu zacnou obe chodit asi😀 Nelca ta je takovej nas flegmous, ale holky ji dobre motivuji,

smilers
24. říj 2009

a smao gratuluju, sem zapomela🙂

radule82
24. říj 2009

Děkujiii 😉

smilers
24. říj 2009

nemas zaco, docela ti i zavidim, bych si to chtela prozit znovu, samo s manzelem zase🙂

radule82
24. říj 2009

Tak já už se půjdu uvelebit do postýlky k telce 🙂) Dobrou nocku všem 🙂))

beruska81
24. říj 2009

holky jdu vám popřát dobrou noc, manža je na cestě z nemocnice, soused měl nejspíš slabý infarkt tak ho tam vezl a už mi volal, že jede, tak ho jdu čekat. Musím se pochlubit, před chvíli jsem na mimibazaru vyhrála aukci, halenku pro sebe, jdeme na oslavu a něco jsem potřebovala, tak jsem ráda. Jo a ještě sem získala svítící nástavec na kohoutek, to bude mít Matyášek radost. 🙂

kasa
25. říj 2009

Dobré ráno všem.Zrovna tady snídám,a pokuď by někdo jel z Ostravy autem a přibral mě tak dorazím určitě na sraz taky,se na vás mooooc těším.Tak uvidíme,třeba to vyjde. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .Výsledky budu vědět sice až zítra,ale už začínám věřit tomu,že budou pozitivní,protože reakce na včerejší oběd,na těstoviny které normálně miluji,a ta únava stále pocit šoufl mě o tom přesvědčují,ale pokuď se dočkáme příští rok v létě toho nádherného zázraku ,tak klidně ať mi je šoufl,celých 9 měsíců. 🙂 🙂 🙂 🙂

kasa
25. říj 2009

Jinak dneska plánuji akorát trošku poklidit,a jinak budu odpočívat nic se mi nechce ,akorát představa jak zítra cestuji o půl 5 MHD hodinu do práce mě děsí,kdoví jestli nebudu muset cestou vystupovat 😀 😀 😀 .No naštěstí jen 2 dny,a pak je volno a ve středu už jedu autem,to bude určitě lepší.No myslím,že se s Jarošem opravdu domluvím na té nemocenské.

kasa
25. říj 2009

Navíc mám tu pojistku u té české spořitelny a teď jsem za ní ráda a určitě ji využiji,platím si 169,-kč měsíčně,což když lověk pracuje tak nepocítí a v době dlouhodobé nemocenské a ztrátě zaměstnání déle než 5 týdnu mi budou vyplácet 5000,- a to už je poznat. 🙂 🙂 .Tak jsem ráda,že ji mám,protože taky splácím hypotéku.

kasa
25. říj 2009

chtěla jsem napsat ve čtvrtek samozřejme,že ve středu je to volničko. 🙂

radule82
25. říj 2009

Dobré ránko Kasi 🙂 odkud jsi?

radule82
25. říj 2009

Kasi, jinak ta pojistka je fajn 🙂)))) Mít 5 tis nebo nemít, to je sakra rozdíl 😀

j.cien
25. říj 2009

DObre ranko a krasnou nedelicku 🙂
Noc s pujcenym stenetem jsme zvladli na jednicku,akorat rano to je presne,jak se pise v knizkach-vyskocit v pyzamu,drapnout stene a sup s nim ven 😀 😀 no a ja si jeste chtela obout papuce 😀 😀 takze ta sekunda chybela a uz bychom to stihli 😀 takze mini louzicka 😉 jinak OK

Kasi jsi jasna tehule a je to super,ze stacily jen 2 IUI 😉 ,parada!!!a jeste mate usetreno za IVF 😀 😀

kasa
25. říj 2009

No taky v to věřím.Jo ta pojistka je fakt super,jestli máš Radul účet u české spořitelny tak si to taky založ ,je to podle mě pak velká pomoc,já ji mám už asi 4 roky,to jsem si tehdy zakládala,jen tak pro zichr a teď se to bude opravdu hodit.
Radul jsem z Ostravy Hrabůvky,tak kdyby jel do Havířova někdo přes Ostravu ráda se přidám,navíc bych to musela opravdu stihnout,pokuď mi dá v pátek Jaroš nemocenskou ,během vycházek,ty doufám ,že dávají. 🙂

kasa
25. říj 2009

No zítra jak se dovím výsledky z Polanky tak zajdu za šéfem a řeknu mu to ,protože se teď budu určitě šetřit,tak ať někdo nemá zase blbé kecy. 🙂 .Cien napiš mi prosím tě tvé tel.číslo a já vám dám zítra hnedka vědět a taky se budu chtít hned zeptat,podle hodnoty jestli bude jedno nebo třeba dvojčátka.Máme je totiž z obou stran v rodině. 🙂 🙂 🙂

kasa
25. říj 2009

Cien a tobě zatím není špatně.

kasa
25. říj 2009

Jaroš ti nabídl tu nemocenskou automaticky ,nebo jsi mu říkala. 🙂

j.cien
25. říj 2009

Kasi uz tyden nejsem na mobilu,cekame na novy a zitra se stejne budu toulat,chystam se na oslavicku do prace-mam se sefikem narozky ve stejny den 😀 😀

j.cien
25. říj 2009

Jaros rikal,ze pokud se citim Ok neni k nemocenske zatim duvod,po IUI asi neni vubec duvod,pac to je jako rizeny sex,normalni otehotneni v podstate.Ale samo pokud ty budes chtit na PN,ze mas tezkou praci,tak ti ji urco neodmitne vypsat...ja jsem pracovala do 7tt a pracovala bych dal,ale Kaja chtel,at jsem ty prvni 3mesice pryc z toho infekcniho prostredi..ptal se ,jestli nejde,abych byla v lekarne jen vzadu a ne primo s pacosama..ale to nejde,takze jsem zatim naPN.
Spatne mi byva,ale nezvracim,takze nic strasneho.Nemam zadnou chut do jidla,jen obcas mi neco zachuna,tak ulitnu..ale zadne zraci orgie-zatim,pac po jidle je mi zle...
Ono za zacatku,aspon do srdicka..je to takove strasne nejiste,jestli to bude dal prosperujici tehu..poIVF mi rikal,ze kazde 6.tehu konci spont.potratem do 6tt..takze me tehdy hooodne schladil,at jsem nohama na zemi a ne predcane v oblacich...
ALe ty jsi zdrava,otehu jsi jen po podpore Clostilem,zadne dalsi hormony,zadne ICSI..takze to bude OK,jen bud v klidu a tes se 🙂 a s PN se s nim jiste domluvis a kdyz ne s nim,tak se svym gyn,urcite!
A prvnich 14Dnu jsem mela bez vychazek...pry to hned nejde vypsat.

kacza.b
25. říj 2009

krasne ranko kelisky 😉

kasa
25. říj 2009

No uvidím co mi řekne.Povím mu co dělám,a nechám to na něm,vím,že by mi to zase v práci rychleji utíkalo,ale nechci se zase přetahovat.V práci totiž kromě toho ,že denně nachodím tak 20km,tak jsem stále v předklonu,a kopeme nebo ryjeme a .....No prostě jako 8 hod na zahradě,ikdyž teď už se pomalu všechno zazimovává,ale zase odejdou všichni na pracák a zůstaneme tam jen 2 holky a 1 chlap a jestli bude zima jako slibují ,tak odhazujeme sníh,a vevnitř stěhujeme zase květináče kvůli plesům a tak.Takže žádný med ,ale nechám to na něm.

j.cien
25. říj 2009

Dobre ranko Kaczi,co delaji papouchove? 😀

asmeena
25. říj 2009

Dobré ráno kelišky, tak hlásím že jsem opět testovala, ale mám jen jednu čárečku, takže pokud se testík neumoudří, čemuž už nevěřím, tak si pojedeme hned pro tu naši blostocystičku.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru