Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kacza.b
26. říj 2009

jo holky kdo mi poradi jak mam zprovoznit router na notebook??? furt mi to nefici 😠 mame internet pres kabelovku. a uz jsem udelala vse podle navodu a nic 😒

a co se nam vcera stalo,jsme si sli koupit ten router do futura a prijedem domu a v krabici jen adapter,tak jsem tam hned volala a hned zpet do ostravy a nechteli mi ho ani dat,ze na kamere je krabice zabalena a to taky byla a router nikde 😅 ale nastesti jsem si to tam vyreklamovala

kacza.b
26. říj 2009

luci na nejake negativa ani nemysli,proste jsi tehulka a hotovo!!! tak mi hned pisni ju. tak posilam hromadu stesti!!! moc ti to preju 😵

kacza.b
26. říj 2009

tady uz dneska fakt nikdo neni 😕 tak ja jdu cucet na superstar.
tak vam preji dobrou noc hezke sny

lucik32
26. říj 2009

moc moc moc ti děkuju. 😲

kasa
26. říj 2009

Ahojki ,tak já jsem celé odpoledne prospala,tak jsem zvědavá co budu dělat v noci 😀 😀 😀 ,ale přišla jsem z práce úplně ko.Takže asi se domluvím v pátek s Kájou,na té nemocenské,navíc je to blbé s tím dojížděním,dneska jsem musela vystoupit z autobusu,naštěstí už až v Klimkách ,tak mě pak přibral kolega,ale představa ,že budu muset vystoupit dříve a další autobus jede za hodinu není dvakrát příjemná.
Jo napadlo mě jestli Kája neodchází do Reprofitu,protože jsem četla,že snad někde na slezské má být nějaká pobočka Reprofitu,byl inzerát v tramvaji ,kde žádali ženy schopne darovat vajíčka. 🙂.nic jdu se zase natáhnout a koukat na superstár.Cien zítra držím pěstičky. 🙂

asmeena
26. říj 2009

kasi: taky jsem četla leták v tramvaji, že Reprofit hledá dárkyně vajíček a bylo to Reprofit Ostrava, tak mě to zarazilo.

kaczi: děkuji, zítra budu znovu testovat, moc mě to baví 😅 😝

smilers
26. říj 2009

Ahoj holky🙂
Kasi gratulka k HCG 😵 je to opravdu bezva pocit🙂

cien na zitrek tfuj,tfuj ale neboj, dopadne to dobre 😉

sido, tobe taky tfuj tfuj at je u tebe mimcum dobre🙂 jinak ja po IVf nelezela ale setrila jsme se, teda spis manzel me drzel zkratka😀

asmee a tobe hafol tfuj,tfuj, at uz tam ty dve tucne dalnic ejsou🙂

pokud jsme na nekoho zapomela, tak se omlouvam, ale kona stiham prevazne jen vecer uz, a to taky s bidou😀

asmeena
26. říj 2009

smil: ahojky, děkuji 😉

smilers
26. říj 2009

asmee nemas za co🙂 i ja brala testovani jako sport pomalu😀😀😀

adrim
26. říj 2009

Ahojky holky,
nakukuji Asmeen i kvůli tobě,ale taky si myslím,že je ještě hodně brzy na testování,moc držím palce 😉 Ono je to asi na palici když člověk neví kde je problém, že? Já taky vždy raději chtěla ať něco zjistí a dá se to odstranit, no i když to spg se moc jednoduše nenapravuje, člověk si nevybere 😨 Snad už ti to vyjde.
Kasi a ty jdeš na ultrazvuk kdy? V pátek? Tak držím všem těhulkám palečky a jak je to s tím reprofitem v OV zkuste pozjišťovat 😉 Jo Evi Danielek je moc krásný, ta fotka miminka v novinách je nádherná 🙂

bellka
26. říj 2009

Ahoj berušky, jdu popřát dobrou nockuuu a pěkně se vyspinkejte🙂 Marti, zítra bude všechno v pořádku, budu na Tebe mocinky myslet🙂 jé, tak Kája putuje se mnou, GC Ostrava, Fertimed, Reprofit, že by do třetice všeho dobrého😉 Asmee, pořád držím pěstičky🙂 Kaczko, Radulko, ahoj holky zlaté, taky pořád jenom pracujete, OMG! Roni ahoj😉 všechny vás mocmocmoc zdravím🙂 Evi, kuk😀

kacza.b
27. říj 2009

krasne ranko slunicka 🙂

martinko tak dneska mas to vysetreni v olomouci? ja myslela ze az pristi tyden. tak hodne stesticka a neboj vsechno bude v nejlepsim poradku a miminka budou zase o neco vetsi 😉

tak se kelisky opatrujte a preji vam krasny den 🙂

asmeena
27. říj 2009

cien: na dnešek držím pěstičky, ať máte hodně štěstíčka a jedete domů rozzáření jako sluníčka.

Já jsem zase ráno zkusila testnout, ale krom jedné čárky je testík sněhobílý. Takže to jistí to zamražené embryjko, pokud se tedy rozmrazí. Pokud to půjde, pojedeme si pro něho hned v dalším cyklu, ať se nezdržujeme. 😀 😵

bellka
27. říj 2009

Berušky, přeju všem krásný den a Martince držím pěstičky, ať kontrolička dopadne na 1* a to je víc než jasné, že bude vše v pořádku🙂 Asmee, beruško, co říct? Snad jen, že na Tebe moc myslím a i když víme, že s každým negativním testíkem je šance menší a menší, tak v koutku duše doufáme, že dokud není ms, stane se zázrak. Přeju Ti z celého srdíčka, aby se stal, beruško.

asmeena
27. říj 2009

bellinko: moc ti děkuji, jsi sluníčko. Snažím se to brát pozitivně, moc nedoufám, ale někde v pozadí si přeji, abych byla mile překvapena. 😉 A když né, tak jdu hned pro zmzlinku. Je to fajn, vědět, že mám ještě jednoho broučka v záloze a pokud ani to nedopadne, tak jdu do další minimálky. 😉

asmeena
27. říj 2009

bell: a co ty? Budeš teda zkoušet ten Reprofit?

bellka
27. říj 2009

Asmee, jj, přesně jak říkáš. Když je sněhuláček v záloze, je to moc fajn a hned si pro něj můžeš jít a co Ty víš, třeba je to zrovna ten pravý🙂 to víš, že půjdu do té minimálky, ale až příští rok, někdy kolem jara, ptž si chci dát oddech. Pak do toho skočím🙂

asmeena
27. říj 2009

Já jsem zvažovala jestli klasické IVF nebo minimálku a pro mě je lepší minimálka. Je to pohodlnější pár dní si zobneš clostil, dva dny připíchneš do břicha fostimon malou jehličkou (takže to vůbec nebolí), a pak už jedeš jenom na OPU, párkrát si zavoláš jak broučci krásně rostou a ET a pak už jen stresuješ, jestli budou na testu // 😀 Ale ony jednou budou.
Včera jsem s manželem právě probírala, že s té minimálky jsem na tom líp než po mém prvním IVF, kdy jsem neměla žádnou zmrzlinku. Teď mám pořád naději, když mě tam čeká krásná blastocysta. Přitom v době ET byla jedna z nejmenších a jak potom krásně dorostla. Tak možná ta bude ta pravá. 😵

bellka
27. říj 2009

To víš, že jo, ukázala Ti, sněhurka, že je to velká bojovnice a určitě to bude ta pravá a ještě to beztak bude copatá holčička, protože, my holky, přece vydržíme všechno🙂 jdu žehlit, mám dneska nočňucha, tak ať si můžu odpoledne chvilku zdřímnout🙂

asmeena
27. říj 2009

holky už kvůli mě, musíte hned po tom vašem srazíku udělat další. Víte jak mě to mrzí, že vás nepoznám a neuvidím naši těhulku cienku. ☹

asmeena
27. říj 2009

bell: ty jsi šílená hned tak po ránu? To já bych se válela v posteli. Se mi tady v práci klíží víčka, ale co nadělám. Musím vydržet do půl třetí. 😉

bellka
27. říj 2009

Neboj, As, srazíků určitě ještě bude a Martinku uvidíš s větším bříškem😉 jj, taky bych raději ještě ležela, jsem myslela, že ten koš prádla zmizí a je tady pořád, tož dojím snídaňku a jdu na to😉

asmeena
27. říj 2009

Tak dobrou chuť a kdyby ti zbyla síla, tak já mám doma taky jeden plný koš vypraného. 😀
Pěkný den všem, za pět minut nám odpojí v práci internet. 😉

bellka
27. říj 2009

Jasně, vyžehlím a pojedu směr Poruba😀 no jo, ale Ty bys pak musela vzít za mě toho nočňucha, páč bych tam pak padala na hubičku😀 tož si asi necháme, každá to své, viď😉

verca777
27. říj 2009

🙂 dobré rano,holki

bobinka1
27. říj 2009

ahoj holky,přeji všem hezké dobré ráno 🙂

beruska81
27. říj 2009

dobré ránko cienko moc na tebe myslím, už se těším na pozitivní zprávičky
asmeenko co říct, třeba se test umoudří,ale ty sama víš, po tolika zkušenostech jak to chodí, moc ti to přeju, protože ty už máš toho tolik za sebou, né že ostatní holky né, 🙂
já se za chvíli chystám převlíct postele, manžel sice ještě spí, ale už ho půjdu vzbudit, pak upeču buchtu, pouklízím, večer jedeme s malým na rej strašidel, tak už se moc těší, doufám, že se zase nebude bát, ale koupili jsme kostým kostlivce a on je z něho nadšený, tak snad to bude v pohodě. Zítra mi přijedou sestřenky na prázdniny, tak tu aspoň nebudeme sami, Marek jede zítra do Rakouska na veletrh 🙂
Všem přeju úspěšný den

verca777
27. říj 2009

😕 😕 😕 kde dneska jste????

bellka
27. říj 2009

Už mám vyžehleno, další prádlo visí na sušáku a dávám si kávičku🙂 koukám, že bobek Verča, tu byla a všechny jsme v trapu, Verčooo, ahoj😉 beruško, bude u vás teda veselo s neteřinkama🙂

beruska81
27. říj 2009

tak já mám uklizeno, ještě vysaju a prdím na to, chtěla jsem upéct tvarohovou buchtu, ale v obchodě není tvaroh, tak nebude nic. Čekám až se mi dopere pračka a pověsím to ven, doufám, že nebude pršet 😒
Bellinko jo to si užiju, jsou to dvě pubošky a jedou sem hlavně kvůli místním chalanům 😀 ,ale aspoň tu bude mít Matyášek společnost, on je miluje 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru