Kelišky z Fertimedu 2

Tak a jedeme dál....
asmeena
30. říj 2009
chlupatá socka 😃 to nevadí, hlavně že ti dají najíst 😃
a kytky neresuscituj, kup nové 😉 My jezdíme každý rok na Flóru a tam neodolám
bellka
30. říj 2009
Chcípá mi kůň, OMG.
j.cien
30. říj 2009
😃 😃 jj 😃 takova jsem ja 😃 😃
Ja je prave loni prezimovala a mela jsem je nadherne a hned v plnem kvetu..ale to jsou male veci,jestli chcipnou,tak koupime nove..
j.cien
30. říj 2009
Jsem prase,tu sekanou zazdivam hroznovym vinem...oMG..
asmeena
30. říj 2009
cien: tak hlavně, že ti chutná, já mám taky chutě, ale nevím na co. A nic tady taky nemám. Dnes si dáme s manžou vínečko, předtím jsem raději nechtěla a asi udělám bramboráky, zase na ně mám chuť.
katrin111
30. říj 2009
asmi mamce to vkazu,bude stestim bez sebe 😃 😃 😃 😃 marti jen papkej hlavne ze ti chutna a neni ti zle 😉
asmeena
30. říj 2009
katrin: tak jí řekni, že já jsem skromná, mně stačí jen jedno v kuchyni 😃
kasa
30. říj 2009
Tak já obědvám teprve teď čekala jsem na Peťu pak jsme šli teprve do obchůdku a tak teď si dávám do nosu.Udělala jsem vepřové řízky,ale jen s chlebem,protože brambory než by se uvařili tak bych umřela hlady. 😃
katrin111
30. říj 2009
jj vyridim 😃 😃 😃 😃 ja bych si teda dala kebab v pita chlebu
kasa
30. říj 2009
Holky nevíte jestli pojede na sraz z Ostravy někdo autem.
asmeena
30. říj 2009
kasi, zkus se zeptat radul jestli pojede.
holky nedělejte mi chutě.
j.cien
30. říj 2009
A mne taky nedelejte chute 😉 x-)
asmeena
30. říj 2009
to říká ta pravá cien, která zpráskala na co přišla, já tady nemám skoro nic, tak nemám co zpráskat. ]-(
katrin111
30. říj 2009
ted jsem sezrala ostravacek............a porad mam malo...................
asmeena
30. říj 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
j.cien
30. říj 2009
OMg,uz mám v sobe asi kilo toho hrozna...ted bych mela vyfotit pandero 😃 😃 😃
ZDRAVOU VYZIVOU KE ZDRAVE STOLICI 😃 😃 😃
asmeena
30. říj 2009
vyfoť ať porovnáme před hroznem a po hroznu, ale prosím tě né před stolicí a po stolici. 😉
kasa
30. říj 2009
Dík zkusím se zeptat,protože to mhd je opravdu za trest,a navíc se v Havířově zase tolik nevyznám.
j.cien
30. říj 2009
😃 😃 As me z tebe picne 😃 😃 lezim tu nazrana jak ten vlk po Karkulce 😃 😃
asmeena
30. říj 2009
no mám nějakou dobrou náladu. 😃
kasa
30. říj 2009
To je super,že se to tu tak rozjelo,nic asi se půjdu natáhnout k Peťovi a hrozno si dám za chviličku. 🙂
j.cien
30. říj 2009
As,to je fajn,ze nejsi smutna..jsi statecna holky a snehurecka bude ta prava bojovnice 😉 !!!
asmeena
30. říj 2009
si znás kdysi dělala manželova ségra srandu (to jsme se ještě bavily), protože my s manželem hodně větráme, tak se smála, že jednou naše děti budou eskymáci. Možná nebyla tenkrát od pravdy daleko??? 😃
asmeena
30. říj 2009
už vím co si udělám banán se šlehačkou a čokoládou a nebo ty bramboráky?????
j.cien
30. říj 2009
Asmee!Bramboraky jsou lepsi!!!! 😉
asmeena
30. říj 2009
že jo, tak jdu na ně, tak zatím pápápá budou k tomu vínečku dobré. Manžel měl rozhodnou jestli červené nebo bíle a rozhodl že červené, protože to prý dřív dostanu 😃
kasa
30. říj 2009
Jé banán se šlehačkou a čokoládou bych si dala.Asi si ho dám příští týden na tom srazíku. 🙂
j.cien
30. říj 2009
Asme tak krasny romanticky vecer preji 😉 pa a to cervene bych si dala jeste radeji nez ten bramborak 😉 😃
bellka
30. říj 2009
Teda, tady se mlsá a pije vínečko, hm😉 jj, As, pěkně červené, ať dorazí dřív, mrcha jedna hnusná, ať můžeš jít co nejdříve pro sněhurku🙂
bobinka1
30. říj 2009
ahoj holky taky jsem dnes byla v Polance a kasi v kolik se to stalo já tam byla asi do 9.30 a jinak na sonu všechno dobrý už budu chodit ke své doktorce akorát tam jdu ještě na genetiku

Začni psát odpověď...

Odešli