Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

rona2
autor
9. dub 2009

Holky moc vám děkuji,jsem ráda,že jsem vás poznala a že se tak podporujem a to nejen co se mimi týče. 😉

evcaa
10. dub 2009

ahoj holky moooc gratuluji romce k nove praci vypada to na nove zacatky 😉
taky gratuluji nasi cerstve mamince michince ja mela michi uplne stejne pocity na moceni atd
a verunce drzim pesticky at se zmrzlinky uchyti a nechyti a vsem ostatnim preji krasne slunickove rano 😉 😉

a ted k tomu cukru vcera jsem tam mela jit az o pul 4 ale bylo to na me dlouho tak jsem tam sla uz na 12 prisla jsem tam a sestra vyplnila kartu (protoze jsem byla u zastupu a musela udelat i poradnu) a na tom prouzku nebyl zadny cukr nechapu no a pak jsem sla k lekari ten me vysetril zjistil ze je Daneček otoceny hlavinkou dolu a ze nevidi nic zavazneho a pak se dival do tech vysledku od obvodniho a rekl ze ten cukr je v norme jak v krvi tak v moci ale ze ho spise zajima bakterie ktera je tam na jeden krizek tak ze se zamerime na ni takze pro me ted vypliva to ze v utery mam donest moc a ve ctvrtek budou vysledky a udela se znova poradna a bude se resit ta bakterie pokud tam bude je mozne ze ta moc byla spatne nabrana rikal ze to nemusel byt stredni proud tak uvidime no ale musim rict ze jsem byla nastvana na tu sestru ze me tak vydesila ale ted uz jsem klidnejsi uvidime co bude ve ctvrtek doufejme ze to bude ok preju si to hlavne kvuli maleho a to jste mely videt jirku jak byl vydeseny volala jse mu to do prace chudak mel mit akci z prace tak na ni malem ani nesel byl z toho taky dost spatny i mamka ale pak se nam vsem ulevilo neni divu

verca777
10. dub 2009

dobre rano děvčatka,,,,evi nejduležitější je že je daneček v pořadku a zmrzlinky ma v bříšku lucka 🙂 ja si budu muset počkat ještě nějakou dobu,,,musim jit poklidit,jen povysavam vytřu a otřu prach natahnu veliko.ubrusy,,,spasi mi doufam pošle toho nevydařeneho berana 😀 😀 a tim pro mě velikonoce skončili,,dneska jedu dopoledne do polanky ukončit nemocenskou...

j.cien
10. dub 2009

Krasne Velkopatkove rano Kelisky! 🙂

Dnes je opravdu nadherne a hlavne me cekaji 3 dny volna a jeste k tomu rande se Spasinkou 😉 hehec 😀

Rono gratuluji k nove praci !

Ocko jen pekne docitej 😉 at nejsi mimo 😀

Asmee krasny Velikonoce v JEseniku 😉

Verco tak te zase ceka prace 😒 😠 ,ale pristi IVF urco vyjde! 😉

Evco tak vidis,cukr OK a nad bakteriema urco zvitezis 😉 !

MIchi,Luci krasne dal tehotnete 😉 a brzo budeme merit pupky,az vas se Spasinkou dozeneme!

A vsichni se mejte kraaaaasneeeeeeeeeeeee 🙂!

evcaa
10. dub 2009

jj pardon samo ze se jedna o Lucinku a na tebe taky prijde rada 😉

rona2
autor
10. dub 2009

Hezké ranko.
Evi neboj to bude dobré,ale vím jak jsi musela být viděšená.Jak jsem čekala malého tak mi volala sestra,že mám hned přijet,že podle výsledku může mít malý vrozenou vadu,to byly nervy! I maličkost rozhodí já vím.
Taky dneska jedu do Polanky tak jsem zvědavá jestli někoho potkám. 😉
A pak se stavím do práce dát výpověď,jsem zvědavá co mi na to poví,protože s tím určitě nepočítají.

luciik
10. dub 2009

Dobré ránko všem 😵
Evičko, takže naštěstí vše v pořádku 😵 Hlavně buď na drátku, kdyby ti psala Michinka 🙂
Romi, tobě mooc držím palečky, uvidíš, že te´d to IUI výjde, protoe na to nebudeš vůbec myslet 😵

Koukám, že všichni jedete do Polanky, to si nebudu mít s kým povídat 😉
Tak brzy všechny podejte info 🙂

katrin111
10. dub 2009

AHOJ HOLKY KELISKY TAK VAS TROSKU DOCITAM JE TOHO SPOUSTA!!!!UZ ABY BYL SRAZIK A MY POKECALY V REALU......

rona2
autor
10. dub 2009

Jj Katrin ten srazík bude dlooooouhýýýýý,než se vykecáme to potrvá nějakou tu hodinu. 😀

rona2
autor
10. dub 2009

Lucíku bylo by to fajn,kdyby to vyšlo,ale po těch pokusech nevím nevím,musím se hodit do klidu.

beruska81
10. dub 2009

dobré ránko, všem co jedou dneska do Polanky, přeju hodně štěstí
Rono gratuluju k nové práci, mezi kytičkama ti bude určitě líp 🙂
Já za chvíli vyrážím na nehty,přeju pohodový den 😉

verca777
10. dub 2009

roni to bude krasna prace mezi kytičkama 🙂 co dělate??to jste všechny v polance?? 😅 ja tam jedu až ve dvě

rona2
autor
10. dub 2009

Tak já už vyrážím,vezu ještě malého ke tchánovi ať tam semnou nemusí dlouze sedět.Tak se zatím loučím a pak podám hlášení.Pa. 😉

j.cien
10. dub 2009

MICHi MICHI,co v POlance?????????????? KOLIK,KOLIK 😀 mas HCG???????????

spasinka
10. dub 2009

Krásný pátulínek, Kelišky 🙂
Jsem děsná, skoro poledne a teprve mám umyté jen jedno okno 😠 Ale už jdu pomalu na druhé, mezitím pouklízet....šéf mi ale včera říkal, ať si neberu dovolenou, že doma musím makat zadarmo, ale oni mi to v práci zaplatí 😀 😀 😀
Rony, držím palečky a taky všem ostatním, co jedou za Kájou 😉

j.cien
10. dub 2009

😀 Spasi to mas super sefa 😀
Tesim se na tebe,jestli to dnes plati,v 16 jsem volna 😉

verca777
10. dub 2009

čaute baby...spasi ja už mam vše nachystano na velikonoce,,,jen ten tvuj nepodařeny beran mi tady chybíí na tom stole 😀

spasinka
10. dub 2009

Cien, jasan, že platí 😉
Verci, já nemám nic, doma bordel jak po výbuchu, berany budu teprve péct 😖 To mám do 16 hod co dělat 😀

verca777
10. dub 2009

do16h.je spousta času....taky jsem myla okna v utery...a dneska jen poklidila jako vždy ..takže do večera mam pořadek pak dojde muž z prace a popapa v obyvaku a na zemi plno drobku jako vždy 😠

j.cien
10. dub 2009

Michi KOoolik KOOOLIK???? 😉 🙂 😀

luciik
10. dub 2009

Michinko??????????????

spasinka
10. dub 2009

Hlásím, že už je vidět přes všechna okna, takže jdu teď něco tvořit do kuchyně 😀
Michi, nenapínej nás....

j.cien
10. dub 2009

HOLKY ME PICNE!!!!
Ted mi volal KAJA,ze se diva na to moje schvaleni a ze to pocita....a ze mu NEVYCHAZI !!!!
a ptal se mne,jak jsme se teda domluvili a co teda ted uzivam ????!!!!!

NO TO SNAD NENI PRAVDA !!!!

evcaa
10. dub 2009

holky psala jsem michince a odpoved je strasna : vezou me prave sanitkou doo nemocnice zalezlo to do praveho delozniho rohu

kurva je toto normalni do prdele je mi ji svinsky lito ☹ ☹

luciik
10. dub 2009

To snad néééééééééééééééé 😢 😢 😢

spasinka
10. dub 2009

Evi, to neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ☹
do prdele, zase řvu, tohle už snad není pravda.
Jetsli jí budeš psát....ale na to snad nejsou slova útěchy ☹ Každopádně jsme s ní!!!!

luciik
10. dub 2009

To je strašné, holka naše drž se, moc na tebe myslíme 😢 😢 😢
úplně se mi valí slzy po obličejí.........

evcaa
10. dub 2009

jj je to hruza taky brecim je mi hrozne lito ja nevedela co ji napsat tak jsem ji napsala ze jsme s ni

luciik
10. dub 2009

Evičko, to jsi jí napsala moc dobře, k tomu není co říct, slova útěchy stejně nestačí, je to hrůza.....

evcaa
10. dub 2009

holky jdu na zahradu je mi z toho smutno ale musim myslet na Danika zatim papapa ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru