• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
asmenko a ty jde zítra na ko do Olomouce? a jak ti prosímtě mohli udělat IUI a hned KET to teda nechápu :confused:
2. lis 2009 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
sido: normálně jsem šla asi 12DC na kontrolu a Vodička zjistil, že mám krásný folik a tak když viděl, že tam jsem s manželem, tak poslal manžela do toho jejich hazlíku, ať dá své sémě, to mi zavedl a za další dva dny jsem šla na KET :wink: a to mi zaváděli 3 embryjka, takže bylo tenkrát riziko 4 miminek :grinning:
2. lis 2009 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
jj jedu zítra do Olomouce na osm hodin a asi mi pan Dr. napíše jenom léky, beru estrofem na růst sliznice, ještě že jsem měla doma nějaké z mého prvního IVF. :wink:
2. lis 2009 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
sido,nestresuj to 9den je brzo na test mně se to ukázalo až 13den a slabý..silný to bylo až 16den..
a to ěpinění pokud máš slabé jen malinko třeba jen někdy ne při každém čurání tak to nemusí
ještě nic znamenat já taky slabě špinila ale jen trošičku a tak ráno a večer přes den ne...
tak bud v klidu...
2. lis 2009 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
sido a máš nějaké příznaky???
2. lis 2009 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
no právě že žádné možná jen to že chodím furt na záchod a ospalá jsem taky ale to je z toho utrogestanu
asmenko tak to by bylo .... kdyby to tenkrát vyšlo :grinning: :grinning: :grinning: já bych brala klidně víc dětiček i když 4 to musí být záhul :grinning:
2. lis 2009 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem se bála že mi to zase posune až na prosinec ten KET protože Radulka psala že měla jít na KET od ETu ob měsíc
2. lis 2009 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jezu a od kterého dne jsi testovala než se ti objevila ten 13. den slabá čárka nebo to bylo poprvé ten 13.den?
2. lis 2009 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
asmen a na ten Ketík se chodí asi v půlce cyklu že tak nějak kolem ovulky? a ty zase pojedeš do Brna oni to v Olmíku nedělají?
2. lis 2009 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
sido,já bych nestresovala dokud nebudeš silně krvácet tak to není ztracené..
a to jsi byla poprvé na ivf??
2. lis 2009 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jsido.já jsem až ten 13 den vydržela pořád jsem si říkala čím později tím lépe vydržela jsem
2. lis 2009 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
já smekám před všema holkama co to tak dlouho vdrží :slight_smile: jj byla jsem poprvé a věřila že naposledy
a kolik ti dávali embryek a měla jsi PK?
2. lis 2009 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme nechali udělat všechno co šlo ICSI, PK, AH říkala jsem si že to radši zaplatíme měli jsme něco našetřeno :wink: a teď mám v zásobě ještě stavebko takže místo na stavbu půjdou penízky na miminko máme kde bydlet a máme co jíst a nic víc nepotřebujeme jenom to miminko ale to taky příjde :wink:
2. lis 2009 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
dal mi 2 embryjka a pk jsme neměli...ty jo?a máš nějaké větší chutě než obvykle??
2. lis 2009 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
byla jsem tam ještě s jednou na et a ta začala bohužel 13den silně krvácet
a hodnotu hcg měla mínus 5 a to byla po druhé mi ji bylo líto ale zase z druhé strany kouřila
a i tam tak to jsem nechápalo....ale co na to říct.... :cry:
2. lis 2009 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
no teď jsem byla na záchodě a špinění přechází v krvácení tak asi nic... :frowning2:
2. lis 2009 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
a je to silné pokud ti to bude krvácet jen slabounko a nebude to úplně silné tak ještě to může být že se to tam uhnizduje a děloha se tím mění a může to způsobit ted musíš vyčkat co bude do rána bude se to rozkrvácí nebo zeslábne...držím pěstí bojuj do posledního :wink:
2. lis 2009 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Sidusko... :pensive: kdy mas jit na ´krev??
2. lis 2009 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
sidus:jj, budou mi to dělat v Brně :wink: zase uvidím svou blastocystu (pokud se nerozpadne) na monitoru :wink:
2. lis 2009 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
na ko jdu až 9.11. ale asi skočím zítra ráno do Vítkovic do labiny a nechám si krev udělat
2. lis 2009 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
JJ,to delas dobre!Aspon budes mit jistotu,ja mam vzdy radeji,kdyz vim,na cem jsem...taky jsem sla dirv na krev,to bych nevydrzela az do kontroly...
Sidus tak tfuj tfuj tfuj,at spineni ustane :wink: a at v krvi neco je!!!
2. lis 2009 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile:)))

Siduš, já šla na Ketík až obcyklus, protože jsem musela být v práci, ale pokud chceš není žádný důvod proč čekat a můžeš jít hned na Ketík :slight_smile:

Beruško, je mi to líto a držím ti pěstíky, at je co nejdříve líp...
2. lis 2009 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky uz nekdo vite,do ktereho Car jde Kaja?? :confused:
2. lis 2009 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Cienko, taky by mě to samotnou zajímalo, i když chodím k Holubovi... ale je třeba vědět, proč jde pryč a hlavně kam, jestli se tam děje něco nekalého?

že by šel do Reprofitu do Ostravy?
2. lis 2009 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
JJ,to se musi vypatrat!!! :angry: :grinning:
2. lis 2009 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
přesně tak... takže koho tam vyšlem jako zvěda... jak tak zvažuji, tak Cienko jsi nejlepší kandidát :grinning: :grinning: :grinning: . máš k němu chodit jako ke gyndaři že? :dizzy_face: :sunglasses:
2. lis 2009 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Radulko si pis,ze se ho na drzo zaptam :wink: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to jsem ale faaaaakt zvědavá? :sunglasses:
2. lis 2009 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: Holky a co s tím srazíkem? můžem to posunout na později? :slight_smile:
2. lis 2009 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
radulko aha to já myslela že jsi taky měla brát nějaké léky jak asmen teď v reprofitu musí brát ten estorfem či co?
tak to jsme v klidu sice jsem měla vymyšlené že kdyby to z nějakého důvodu nešlo v listopadu tak by jsme se snažili doma sami a třeba.... ale už jsem velká holka a na pohádky nevěřím :wink:
2. lis 2009 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek