Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
2. lis 2009

Ja uz 15let miluju Haberu 😀 😀 😀 a vubec u nevadi,ze je o hlavu mensi 😀 😀 😀

j.cien
2. lis 2009

Princ a zvladas praci nebo jsi na PN?

adrim
2. lis 2009

no je fakt,že jsou mladí, ale někteří i tak mladí mluvit umí,já třeba šílím vždy z Bendiga, to je fakt puboušek 😀

evcaa
2. lis 2009

holky jdu se rozloucit poprat dobrou nocku jsem totalne vystavena danulka je ujeceny 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 asi zase zuby 😒 😒 😠 😠 dala jsem si pivo a jsem ko 😀 😀 😀 😀 😀 a ten tu vedle me hulaka a vzteka se a rve si pest do pusy i s plinou jdu paaaaaaaaaaaaa 😒 😒 😒 😒

princ
2. lis 2009

Jéééé jáááá taky

princ
2. lis 2009

Jsem na úp ale mám nemocenskou....

radule82
2. lis 2009

Evi pááá 🙂))

j.cien
2. lis 2009

JJ,ten je strasne srandovni..jak otvira tu malou pusinku nahoru i dolu 😀 😀 😀

j.cien
2. lis 2009

Evicko vydrzat 😉 ,pa a Danulkovi preji poho nocku a at necha mamku vyspat 😉

evcaa
2. lis 2009

ahoj radulko posilam pusu a MVR 😉 😉

evcaa
2. lis 2009

dekji vzkazu ale myslim ze me a me spani ma na parku 😀 😀 😀 😀 😀

adrim
2. lis 2009

Cien tak to né, Haberu miluju já a určo už víc než 15 let, už na základce to bylo 😀 😀 A dodneška mám doma složku s jeho fotkama a plakáty a všechna cd 🙂

adrim
2. lis 2009

Ještě jeden dotaz mimo - je tu někdo u koho je problém při se špatným spg?
Jo a Cienko bylas někdy na koncertě? 🙂

radule82
2. lis 2009

Holky, já se pro dnešek taky s vámi loučím 🙂) minulou noc jsem moc nenaspala, tak snad něco doženu 😵

Dobrou 🙂)))

j.cien
2. lis 2009

Aby ne,pockej,tak to jsem to asi blbe zpocitala.. 😀 😀 bylo mi 13,kdyz jsem byla na jeho prvnim koncertu 😀 a CD samo mam vsechny a nazpamet 😀 😀 a plakat mam jeste kdyz zacinal ve skupine Avion 😀 😀 😀

radule82
2. lis 2009

Adrim, u nás...

katrin111
2. lis 2009

baby vy teda drbete ja nemusim ze superstar tu istvancovou a taky ten ben mi neni moc sympaticky a neumi zpivat ale i ten denis se mi nelibi jak zpiva.............no nevim.stejnak nejlepsi superstar byla uplne ta prvni vlna...........

radule82
2. lis 2009

Měli jsme třikrát SPG, dvakrát to byly 2 mil a jednou dokonce 800 tisíc...

j.cien
2. lis 2009

Adrimko naposledy v lete letos 🙂 ,kdyz musis,tak musis 😀 😀 a jinak za svou pubo eru snad na vsech jeho koncertech od OV-OC-po Zilinu 😀 😀 uchylacka 😀

radule82
2. lis 2009

Již tři měsíce přítel bere pravidelně selen, zinek, vitamín E a na začátku roku nasadíme něco dražšího, snad učinnějšího...tak uvidíme 🙂

adrim
2. lis 2009

No já byla na prvním koncertě taky někdy v tom věku. Je fakt,že některá nemám na cd ale ještě LP u mamky 😀 Naposled jsme byli v Ostravě v Čez Areně asi před 3 lety. A celkem tak 5x-6x jsem ho viděla zpívat.To je super,že tu je někdo stejně "postižený" 🙂 Já tím vždy strašně lezla všem na nervy jak mi bylo těch 15, jsem mluvila jenom o něm 😀

Radul a tys byla už na více IVF?

radule82
2. lis 2009

Adrim, my otázku těhotenství jsme začali řešit teprve v listopadu lonského roku, když se nám za 6 měsíců nedařilo, hledali jsme proč, a v červenci jsem podstoupila první IVF ve Fertasu, bohužel se nezadařilo :(...
Takže na jaře cca v březnu jdem do druhého IVF 🙂 a to věřím, že výjde 😉

j.cien
2. lis 2009

Hura,Katrinka zije 🙂 !!!

Adrim my take mame spermio naprd...pocet podprumerny a hlavne se nehybou,mrsky a morfologie taky na prd..at zije ICSI!!! 🙂 a Petrovi jsem davala Permen ,uz ho prestali vyrabet.pac byl drahy a lidi to nekupovali..ale mam znameho ve vyrobe,tak mi sehnal jeste tu posledni sarzi,sice tesne proslou..ale nic tomu neni a Petr to papal 3mesice pred IVf

radule82
2. lis 2009

Taky chci nasadit nějakou takovou kůru před IVFkem 🙂

radule82
2. lis 2009

a pohyblivost máme taky mizernou...

j.cien
2. lis 2009

Jj,aspon pro ten pocit,ze clovek udelal pro uspech IVF vsechno 😉

j.cien
2. lis 2009

Holky me se zaviraji oci,ja snad ani nevydrzim na toho Habču 😉 😀 😀 ,tak predem preji krasnou nocku vsem a pekne snicky o vonavych mimuskach 🙂

adrim
2. lis 2009

Cien 😀 Já bych už zas na nějaký koncertík tááák ráda zašla.
Nám se právě to spg zlepšilo,ale nám zabraly léky hormonálního charakteru, manž. bral i něco na způsob clostilbegytu,ale zase mu to klesá... Berem selzink, vitamin E, ten už je i v tom selzinku a pokud bych věděla jestli něco dražšího je účinné,šla bych do toho. Ale se bojím,že to je vše na stejné brdo..
Radul 2. IVF už musí vyjít 😉 Mně by právě zajímala statistika jestli jsou úspěšnější IVF když je problém na straně ženy a muže, ale taková asi není...

sido
2. lis 2009

já se jdu taky rozloučit jdeme s manžou kukat na Superstar a budem se u toho tak trochu tulit myslím že nám to udělá dobře oběma zítra se ozvu jak dopadla krev papa

kacza.b
2. lis 2009

krasny vecer,taky koukam na superstar a za chvili frcim do prace 😒

jo a taky se chci pridat ze miluju haberu 😅 a je cim dal vic krasnejsi a muznejsi,proste ho zeru 😉 takze az bude koncert jdu s vama kelisky 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru