• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
Mám ja smůlu,už tu zase nikdo není. :slight_smile:
8. lis 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsme byli venku,ale jen ve večerce,protže je tam opravdu solidní smog. :unamused: No doufejme,že zítra to bude lepší.
8. lis 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky, no to je teda počasí, ráno tak pěkně, myslela jsem si že se půjdu projít do parku odpoledne a místo toho jsem to zapíchla v posteli,protože mě chytla migréna - to už je 3 během 2 týdnů. Už je mi trochu lépe. Vzala jsem si acylpirin - na doporučení gyndařky. Tak doufám že jsem tomu našemu malému prdolkovi neublížila. Jdu si dát nějaké vitamínky kiwi a pomerač. :grinning:
8. lis 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad ne.A ty už jsi něco na ultrazvuku viděla ?Já jdu na kontrolu ve středu ,tak jsem zvědavá. :slight_smile: A kdy ti vychází termín.
8. lis 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už to vidím 4 července,no mi podle těhotenského kalendáře vychází termín 1.7.2010
8. lis 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kam jsi chodila,do kterého caru. :slight_smile:
8. lis 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo viděla, jak jsem byla na kontrole v olmíku bylo to ve čtvrtek.ALe radosti jsem se ani nezeptala jak je velké atd.
Termín mi spočítala moje gyndařka, já jsem totiž hned z olmíku jak jsem přijela šla k ní. V úterý jdu na kontrolu a utz,jelikož každé IVF je rizikové těhu.
8. lis 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
do fakultky OLomouc
8. lis 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nám se sice zadařilo po IUI ,ale asi budu díky mé práci taky na nemocenské.
8. lis 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže jsi z Olomouce. :slight_smile:
8. lis 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem tu asi zase sama.
8. lis 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezky vecer kelisky :wink:
8. lis 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kaczi :slight_smile: tak jak - volali ti?
8. lis 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj radul. jsem se chytla jeste zehleni tak jsem zase mimo,tak preji krasny zbytrek vecera. mozna se jeste ukazu.

cien doufam ze je vse o.k. a ze jen polehavas. jsi nekde objednana k lekari?
8. lis 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu vás jenom pozdravit a zároveň popřát krásnou nocku
cienko ty určitě hajáš a odpočíváš snad je ti líp :slight_smile:
kaczi tak ty už jsi doma na PN? :wink: moc na tebe budu myslet a držet všechno co mám :wink: :slight_smile:
8. lis 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jdu vás taky jen pozdravit a jdu koukat na telku. Vrátili jsme se z Jeseníku a já se taky chystala na žehlení, ale najedla jsem se a nějak mě to unavilo, tak se budu jen válet. :grinning:
8. lis 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já se taky loučím, vyšla jsem z vany, ted se budu kukat na zprávy a pak na SS, tak jsem zvědavá, jaké budou dneska výkony.... Tak dobrou :wink:
8. lis 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mrknete ---http://www.youtube.com/watch?v=H9nJv5Q9Uro
a inak přeju dobrou noc a sladke sny a zitra nakouknu MVR
8. lis 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
evco tak jsem koukla na Danika a je to uzasne video a kasicka mu chutnala jen na to musi prijit jak se to papa :grinning:
8. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ?Daník je úžasný,zkrátka bez komentáře.MVMMMR
dobrou noc a všem přeji Krásný vstup do nového týdne a hlavně Marti ať je už zdravá a broučci jsou v pořádku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. lis 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasne ranko kelisky :slight_smile:
9. lis 2009 ve 04:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, kaczi to si přišla z noční nebo už nemáš jenom spaní. Já bych dnes spala, až bych brečela. Včera jsem musela vydržet u superstar, protože jsem chtěla vidět Chodura a tak teď jsem totálně nepoužitá.
9. lis 2009 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,omlouvám se, že sem lezu, už tu dlouho nepatřím, ale chtěla jsem jen pozdavit PRINC !

Princ - obrovská gratulace, tak ses konečně taky zaslouženě dočkala, moc se opatruj a drž se :wink:
9. lis 2009 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lasky moje dekuju za pochvaly

jj karinko musi se naucit ze to nema jazyckem vystrkovat ale ze to ma posouvat dozadu njn je to boj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale desne se rechtal co ze po nem jako chci a proc mu strkam tu vec do pusy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Martinko doufam ze uz si volala jarosovi a jestli si jeste nevolala pojd se aspon ukazat at vime ze jsi ok mam o tebe strach zlaticko :confounded: :pensive:
9. lis 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný týden všem přeji :slight_smile:
venku je velký humus,ale mi to neva,stejně jdu do práce ještě,tak papá holky :slight_smile:
9. lis 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Petko tak si uzij svou posledni sichtu a at ti utece :wink: :wink:
9. lis 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jo konečně.
Kasi já nejsem z olomouce,ale z Karviné.
9. lis 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady dneska asi nikdo není .... kde jsteeeeeeeeeeeeeeeee baby????? :grinning:
9. lis 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: predevsim ted drzim pesticky nasi Karince :wink: tfujky tfujky tfujky :wink: AT TO VYJDE!!!

Jinak jsem se pokousela volat Kajovi,ale nebere mobil a v Polance tez neberou..takze ho chytnu asi az odpoledne ve Fulneku..kdyz lezim,tak nic,ale jakmile vstanu-spinim na hnedo,nic cestveho,ale stale.
Rymu mam silenou,chraptim a hlava boli jako strep...tu jeho sestru mi byl cert dluzen,jsem silene nasr...,sedim doma a NIKAM nejdu,abych se chranila a pak me nakazi sestra u doktora :angry: !!!
Nevim,do jake miry to muze ohrozit miminka...modlim se,at jim to nevadi,horecku nemam,jen 37neco..takze zase stravim den v posteli :unamused:
9. lis 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Cienko, to je teda pěkné nakazit se od sestřičky. Já být tebou tak jdu k doktorovi (obvodákovi), když máš jenom zvýšenou teplotu,ale raději bych šla.
Jinak počasí venku to je jeden velký hnus. Musím na pojištovnu a vůbec se mi nechce. :frowning2:
9. lis 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek