Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

evcaa
10. lis 2009

jdu se podivat jestli danula dycha prindu

katrin111
10. lis 2009

ja mam jen profil na lidech ale tedka jak to upravili tak je to hnusne ze me to vubec neba

evcaa
10. lis 2009

dycha spi na boku a dycha uffff

evcaa
10. lis 2009

jak te najdu napis do IP

verca777
10. lis 2009

baby c omyslite,,,,,,beru estrofem od 5.10 a beru ho 5 krat denne,,,,a ted sem se dovolala,,že sem začala špinit,,ale sestra říkala,,,že mam zavolat až v jedenact bo oni mě chcou ješte udržet dva tydny bez menzes,,,,,nemuže byt už ta sliznice stara?????? co??? at pak ja nedostanu embrijka a nespadne mi pak hned na druhy den??? kurva!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zase mam nervy??

bellka
10. lis 2009

Tož u nás se chvělo včeraaa😉 ale moje kolena, bo jak jsem drhla podlahu po malování, tak mě bolí kolena jak blázen a Pavluša si včera usmyslel, že bysme posrandovali, tož kolena nekolena, OMG😀

evcaa
10. lis 2009

veru nevim netusim nemuzu poradit

verca777
10. lis 2009

😀 😀 😀 tak vy tomu říkate doma srandovat jo?????? no my dělame HOPÍÍÍ 😀 😀 😀 ale zada a kolena jdou taky někdy bolet,,,to víš už nejsme nejmladšííííí 😀 😀 😀

katrin111
10. lis 2009

verus taky nic o tom nevim tak neporadim.tedatadyse sexuje naplno......................... 😀 😀 😀 😀 😀

verca777
10. lis 2009

evi jsi tam na tom facebook??

verca777
10. lis 2009

katrin kukni do pošty?

katrin111
10. lis 2009

verus jsem si te ulozila do pratel tak me autorizuj

bellka
10. lis 2009

Veru, oni ji potřebujou nechat v nečinnosti, abys o tu sliznici nepřicházela, páč by pak třeba nemusela vyrůst, což se po vysazení léků může stát, že odejde s ms a další měsíc bude nízká. Doufám, že jsem to vysvětlila srozumitelně a né jak tatar.

verca777
10. lis 2009

jojo,,,,,autorizovala,,,,,,,a evča fara na facebooku,,a my na lidech,,,teda ja taky aj tam aj tam,,,sakra v jedenact volat a za chvili taky do roboty,,,,no krasne prosezene dopoledne na počítači!!!!!!! 😀 😀

verca777
10. lis 2009

no ted mi sestra říkala,,,že mam volat v 11 až tam bude doktor,a asi mi zvyší davku,,,aby ji udrželi ,,ohledně toho d..... abych o ni nepřišla,,ale víš co,,stejne když ja pujdu na vloženi,,a přestanu brat estrofem,,tak mi pak muže spadnout???? když už chce ted padat??? a miminka nebudou mit pak kde hajat???? nebo to se pak bude zase ultrošem udržovat ???? mam strach at mi nespadne,,když už chce padat ted když ješte beru estrofem??,kuwa!!!!!!

verca777
10. lis 2009

tak apk se stane že budu mit po vloženi,,a ona mi druhy den bouchne,ne??? no zase fajne přemyšlím,,,,,to jsem cela ja !!!!

bellka
10. lis 2009

Zkusím to zjistit, vydrž.

verca777
10. lis 2009

jo,,když tam byl akjoš tak sem mu aspon zavolala,,ale tedkom....tak včera mi říkala sestra že pokud se objevi špineni a anebo krev,,což krev neni tak hned vysazovat a ted zase opak říkala,,,,,no mam docela strach,,,že zas něco poseru,,,,a včera doktor říkal že je sliznice o,k, a divej se a dneska zase tohle me fakt jebne 😢 😢

verca777
10. lis 2009

😕 😕 😕

sido
10. lis 2009

ahoj holky takhle po ránu a už o sexu 😕 😕 😕 ale kecám já mám taky ráda když mě manža tak krásně probudí jako dneska 🙂 🙂 🙂 to je hned všechno tak trochu hezčí 😉 😉 😉

sido
10. lis 2009

veruš to bude ok 😉

evcaa
10. lis 2009

holky tam my sme po kasi ted se mi tu vzteka jdu ho nejak zabavit paaaaaa zas prindu ale nevim kdy 🙂

verca777
10. lis 2009

ahoj boži,,,no ja sem klidas,,, 😠 😠 😠

bellka
10. lis 2009

Veru, tak tohle jsem nikde nenašla. Ale hlavně, nechej se spojit s doktorem a nenech si nic vykládat od sestry a už vůbec né v Polance, bo tam jsem těm novým já vysvětlovala, co bude následovat atd. Nakonec řeknou, že s Tebou vůbec nemluvily, je to bordel, jedna mluví tak a druhá jinak, babizny důležité, tohle mě fakt štve. Siduš ahoj.

verca777
10. lis 2009

no nic holky,,se loučím,,za chvili budu volat,,,a mela by tam byt doktorka,,,,,fičím do prace papa a dik beli,,,,

j.cien
10. lis 2009

Baby me z vas pine,sotva odejdu,tu se sexuje sojka nesojka 😀 😀 😀 OMG 😀 😀 se tu chlamu,tem vasim hlaskam 😀 😀 😀

j.cien
10. lis 2009

piCne 😉 kurde,pisu jako pako 😕
Verco to je na nervy,s tou sliznici!!!

princ
10. lis 2009

Ahojky Cienko, tak co jak jsi dopadla u dr. ???

rozi.nka
10. lis 2009

čaute buchty, koukám že tady to dneska jede coo 😀
přečetla jsem toho jen trochu no ale i tak mám dost 😀

jinak ten můj syn je poslední tři dny na odstřel 😅 řve když se nenosí, usne a když ho odložím tak je za 5 min vzhůru a projevuje to hysterákem kdy zabere jen cicinka 🙄 včera jsem dokonce musela vyrazit ven, ve čtyři hodiny, mlha že by se dala krájet a o té kose ani nemluvím. no ale miláček spal i po příchodu domů skoro do osmi 😵 😵 jsem si pustila slunce, seno na uklidněnou když spal 😀
dneska je zatím v klidu, ráno vykládal na přebalováku, smál se no až jsem čuměla 🙂
a teď spí v lehátku, jsem zvědavá jak dlouho ještě 😖 😀

katrinko roď už ať ti taky doma někdo pláče 😅 😀

j.cien
10. lis 2009

Ahoj Rozi,uz jsi mi to chybela a hod nove foto synatora,at se muzeme pokochat 😉 !

Princ nebyla jsem u dr.,jen v praci v lekarne a jsem rada,ze mam PN...az po dvere fronta chrchlaku...OMG 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru