• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
Nic jdu vařím oběd.
12. lis 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a gratulka i všem novým těhulkám :slight_smile: :dizzy_face:
12. lis 2009 v 11:33  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ,mam z tech fotek husinu po celem tele!!!
Totalne me to dojalo...Katrinko,ten je nadherny!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ahoj Katy.m!Jak se citis tehulinko?Vse v poradku :wink: ?
12. lis 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
j.cien,děkuji ,cítím se báječně :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: a co ty a dvojčátka?Už cítíš pohyby? U dvojčátek jsem je cítila poměrně brzy...
12. lis 2009 v 11:43  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak supr Katy,ze se citis tak skvele :wink:
Ja zatim pohyby necitim...ale manzel prisahal pred par dny,ze je citil,jak zatlacil dlani na brisko :wink: uz se moc tesim,az je ucitim!Treba se pak trochu prestanu bat...ze budu vedet,ze tam jsou :wink:
12. lis 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Cien ahojki,neboj určo jsou s tebou a budou už napořád. :slight_smile:
12. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic jdeme obědvat. :slight_smile:
12. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Aha Evi tož už to chápu :wink: Beruško to je super, že to jde u vás dobrým směrem, náš malý je taky plaváček,chodíme od 4 měsíců na kurzy plavání až doteď a asi nikdy nepřestanem,protože to zbožňuje,můžu jen doporučit :wink: Malý Dominiček je úžasný :grinning:
12. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted jsem mluvila s katrinkou tak je na normalnim pokoji porodnice praska ve svech jsou 4 na pokoji rikala ze maleho ji zatim nosi jen na krmeni a je ji tam smutno prej aspon spustila tv za deset korun :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak se ji uleilo jak ji vytahli ty dreny to je fakt ze se ulevilo i me a maly neni narozeny 11.11. ale 11.09. ale i tak to vychytal 11.11.09 v 11.09.hodin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a domu je pusti asi za sest az sedm dni :unamused:
12. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsem vam moc dekuje a pozdravuje vas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi a nevíš proč jí ho vzali nakonec císařem? Neotvírala se?
12. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim netusim adrim :unamused: :unamused: :unamused:
12. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale asi tak jak rikas mela to i u samika
12. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé čtu že je tu nový přírustek :slight_smile: velké gratulace katrin a ja jsem taky 11.11. narozena ale o půl 11 :grinning: je to super že jsou v pořadku a hlavně ať nosí jen štěstíčko.

Jinak jsme s mojim objednaní na 20.11 do POlanky tak uvidíme jak jsme dopadly a konečně se možna dozvíme přoč to nejde.

Evči ty jsi byla na HSG??ja taky jednou a naposledy jsou tomu 3 roky ale ta bolest co jsem u toho zažila byl mazec byla jsem ve Frýdku vše sice dopadlo na 1 ale stejnak už by mě na takovy zakrok nikdi nedostal :rolling_eyes: :grinning:
12. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kelisky jen vas jdu v rychlosti pozdravit :wink:

a katrince pogratulovat,tak kocko moc ti gratuluju k narozeni syna,preji dominičkovi zdravi,stesti a lasku. at vam dela jen samou radost. a ted je samik velky bracha :slight_smile:
12. lis 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaczo ahoj :slight_smile:
12. lis 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki,Evi ,tak Katrinku hodně pozdravuj,až s ní budeš mluvit.
12. lis 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co jste dneska podnikali,já jsem tu měla celé odpoledne dceru od kamarádky,má 8 a koukali jsme na pohádky,hráli bingo,a osadníky,tak mi to rychle uteklo.Večer musím žehlit. :slight_smile:
12. lis 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
katrin: Domiček je nádherný, se tady rozplývám

evi: ten vzkaz od Daníka je úžasný, jsem se aspoň dobře zasmála.
Dnes jsem byla na kontrole u svého gyndaře (Radul - pan doktor je moc příjemný) a tak sliznici mám 8mm, tak jsem to hned psala Machačovi a ten mi odpověděl, že to vypadá velmi dobře a že mám začít od soboty brát utroš a ve čtvrtek KET.
12. lis 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmenko tak ti budu moc fandit na Ketik :wink:
12. lis 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmeen super zprávička, držím palce na ket :slight_smile:
12. lis 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji holky, po tom emailu co jsem dostala od Machače, jsem zase nabuzená do dalšího boje a moc se těším. Tak doufám, že se embroušek rozmrazí a zůstane celý.
12. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmeen moc ti to přeju, to je super, že jsi takhle odhodlaná, to je půl úspěchu :wink:
12. lis 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem velký bojovník, já to nikdy nevzdám, protože miminko si moc přejeme.

Holky mám dotaz, nemáte někdo doma časopisy Čtyřlístek? Klidně odkoupíme, potřebuju pro manžu na vánoce :grinning:
12. lis 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
As bohuzel nemam :rolling_eyes:
12. lis 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmen tak budu moooooc držet pěstičky,tobě i Verči,myslím,že jde už teďka taky někdy na ket. :slight_smile: :slight_smile: Posílám hodně štěstíčka a pozitivní energie,ať je to poslední cesta za mimískem ,poslední a vítězná. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Prostě to musí vyjít. :slight_smile:
12. lis 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmeenko tak to bohužel nemám :pensive:
12. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer,jdu se ponořit do žehlení,a koukat na ordinaci. :slight_smile:
12. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc a krásné sny. :slight_smile:
12. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmeenko opravdu moc držím palečky ať to vyjde, máš super pozitivní přístup a zmrzlinka to zvládne :wink:
Já uklízím skříně, máme jich nějak moc, vždycky nechápu když jsou nějaké pořady kde dělají nové bydlení a ti lidi v těch bytech nemají žádné skříně,já i tak nemám už kam co dávat :astonished:
12. lis 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek