Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

kacza.b
12. dub 2009

no snad ji delali jen revizi.me prave delali laparoskopii a taky to hledali. a to jsem tam lezela mesic nez se to vyresilo a vzali me na laparoskopii. taky porad nevedeli jestli je to mimodelozni,nebo je to v dutine brisni. a pak jsem sla po lap. ctvrty den domu.

moc jsem ji drzela palecky,to co mela je tak malilinkate % a uz mela dvakrat mimodelozni a ted zase tolik smuly ☹

luciik
12. dub 2009

JJ, přesně tak, měla té smůly už tolik ☹

kacza.b
12. dub 2009

luciku musis tu smulu prorvat a byt tehulka. 😉

luciik
12. dub 2009

Tak to mám obrovský úkol, ale nevím nevím...

kacza.b
12. dub 2009

cien halo co se deje volala jsi? co ti rekli?

kacza.b
12. dub 2009

mas luci,ale ty ho zvladnes 😉 pres vsechny prekazky jste to z manzou zvladli tak to musi vyjit.

jdu napsat meilik jedne pani co se mnou lezela po ET,je tehu tak jak se ji dari. loni jsem si taky psala a maji chlapecka narodil se na konci ledna,a je krasny mam i fotecky.

luciik
12. dub 2009

jasně kačko, já se jdu zase natáhnout, od včera mě pobolívá hlava, myslím si, že je to kvůli té změně počasí, bez tbl. jsem ztracená 😖

kacza.b
12. dub 2009

tak se hezky natahni a pupickuj 😉

rona2
autor
12. dub 2009

Hezké dopoledne Kelišky,teď co je venku tak krásně tak se tady moc nedrbe.
Lucitak držím pěsti ať prolomíš ty ledy!
a Cien jak jsi dopadla??????Hlavně se nestresuj teď.

beruska81
12. dub 2009

Dobré odpoledne, tak co cien, jsem zvědavá co ti řeknou.
My jsme včera byli na oslavě, trochu jsem si přitla, ale tak nějak jsem to potřebovala.
Tady to celý víkend vázne, ale nedivím se, když je tak pěkně, i když u nás zatím nic moc, no nic mějte se, my jdeme ven na prochajdu 🙂

hnedoocka23
12. dub 2009

ahoj holky,právě jsme došli s manžou a sčikem z prochajdy,prošli jsme stříbrné jezero,bylo fajn..venku je opět nádherně,ale trošku studený vítr...ted trošku zppočnu a půjdu na kolečkovky,sama 😅 mp3 to jistí..

hnedoocka23
12. dub 2009

cien,to jsem taky zvědavá,co ti na to kája řekne,přijde mi poslední dobou hodně zmatený...musela jsem si mu říct sama o injekci,jinač by mi ji nedali sestřičky...má toho určitě dost...a sestry na něj nadávali,že má u každé pacientky hodinu skluz,pořád se vykecává...že prý mám raději chodit k Holubovi,že je taky fajn a výsledky mají prý stejné....

kacza.b
12. dub 2009

ahojky holky my jsme se prave vratili s obidku od moji mamky....a to bylo posledni velke co jsem jedla od zitra dietka,se na sebe nemuzu divat 😠 jsem rozezrana jako prasatko.

tedka to jdem vyjezdit na kole,aspon neco.a vecer pritahnem ze sklepa orbitrek,aspon u televize pul hodky denne a neni boh aby neco neslo dolu 😒

ocko koleckovky bych taky vytahla,ale neni s kym a samotna v mem veku a s mou postavou budu vsem pro smich 😀 jedine po tme,ale to zase neuvidim na cestu 😕 ale prospely by mi!!!

luciik
12. dub 2009

Ahoj holky, tak já byla dnes na prochajde, teda do obchodu a zpátky 😀
Pak jsem požehlila, teď se tady snažím sestavit domácí kino, ale chybí mi k tomu nějaké dráty, takže to bez nich do kupy nedám, což mě štve 😠
Manža je na chajdě, protože má chřipajznu jak blázen a nechce mě nakazit, tak už jsem doma čtvrtý den sama, ale vcelku mi to uteklo a zítra je doma 😵 😵 😵
Se už na něho těším a na toho našeho malého chlupatého divočáka 😵

Marťo, ozvi se nám, jak jsi pochodila. Asi nemáš přístup k netu, že???

Očko, tak brusličky, jo, to bych si taky dala říct. Kačko mohly by jsme spolu, já jsem taky šílený tragéd 😀
Naposledy jsem na nich byla loni, dala jsem si tři pivka a pak jela, tak si dokážete představit, jak to asi dopadlo 😀 Dodnes mě bolí koleno, jak se mění počasí 😅

hnedoocka23
12. dub 2009

jojo,je to pěkná odreagovačka..k tomu doboru muziku a jedu jak dábel...musím zaklepat,ještě jsem nespadla 😉

kacza.b
12. dub 2009

tak ja uz jsem doma s kola,dali jsme pouze 20km byli jsme v polsku a v silherovicich a pak pres antosovice domu. bylo bajecne,ale bylo toho malo tak si to zitra zopaknem 😵

luci ja taky jednou dala tri pivka a musela me odvezt mamka kamarada domu autem...nozicky naslouzily 😀
a z kopce nejezdim,jednou jsem sla i v ponozkach,jak jsem se bala sjet. 😅

kacza.b
12. dub 2009

ocko ja jednou spadla na prdel a na kaminek a mela jsem tam normalne dulek a dloooouho. a kazdy ho chtel videt 😠 a ja neukazala 😅

hnedoocka23
12. dub 2009

minulé léto jsme vždycky popíjeli u toho,ted nemám s kým..ale jak jsem si dala jen 2malé pivka v tu ránu jsem měla nohy těžké jak prase...to se pak bruslilo... 😀

hnedoocka23
12. dub 2009

😀 😀 tak ještě že jen důlek.......
20km,to je dost kaczi,já dala dneska 18km na kolečkovkách....slušná práce 😀

kacza.b
12. dub 2009

alkohol a brusle zkratka nejdou,aspon u me ne. kolo jeste podnapila zvladnu,ale brusle jsou tragedie.

hnedoocka23
12. dub 2009

z kopce taky nejezdím a když,tak se někoho držím jak klíště..neumím dodneška totiž brzdit..když vím,že si sednu na lavičku spočnout,tak zvolním tempo..a dojedu k ní a skočím na prdel..brzdit mi prostě nejde... 😀

kacza.b
12. dub 2009

ty jo 18km na bruslich 😲

ocko klobouk dolu,jses dobra. ja uz bych to asi nedala. ne asi,ale urcite.

kacza.b
12. dub 2009

ja taky brzdim o co jde 🙂 no co no,proste to neumim.

kacza.b
12. dub 2009

ted jsi me tak navnadila ze jsem je vytahla a asi na ne zitra hupsnu 😎

hnedoocka23
12. dub 2009

kaczuli mi už to nepřijde...prostě jedu a jedu....dám si vždyck jednu pauzu 5minutovou a jedu...6 dnů po sobě jsem ted jezdila...zhruba těch 18-20km...aspon se zpevním a půjde jakési to kilo dolů..

luciik
12. dub 2009

Tak to už vím taky, že alkohol a brusle u mě nee 😀

hnedoocka23
12. dub 2009

brusle je jediné,co mě chytlo a ještě kolo,ale to mi čorkli,tak budu jezdit od manži...

hnedoocka23
12. dub 2009

kaczi,no vidíš....jsi šikula,dáš to 🙂

luciik
12. dub 2009

Tak vy jdete zítra bruslit, jo, tak já vás budu povzbuzovat 🙂

hnedoocka23
12. dub 2009

ty jo,venku se už docela ochladilo,je mi pořád kosa....musím ještě s čikem ven na prochajdu,ale už se mi moc nechce...dneska jsem toho zvládla dost,ještě ta prochajda...tak mám nohy v prdeli zaražené 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru