Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
15. lis 2009

Radulko nevim,take nad tim spekuluju 😀 a myslim,ze mozna uz zitra nebo urco pak v utery 🙂
Uz se strasne tesim,na jeji porodni zazitky a na vsechno kolem Domika 😉

bellka
15. lis 2009

Marti, tak co Kerinka, čekalo Tě ráno překvápko, OMG?

j.cien
15. lis 2009

Bellinko spala jsem jak na trni a rano jsem vylitla uz v 7-jinak chrupkame az tak do 9ti 😉 ,ale nastesti nic nebylo 😵
Jak ses mela vcera?Poradna parba nebo v klidku?

bellka
15. lis 2009

Tak to je dobře, že je Kerinka v pohodě. Teda, Marti, to byla pařba, už dlouho jsem se tak dobře nepobavila a ještě tam bylo karaoke, no vyzpívaná jsem, až mě bolí v krku a domů jsem přijela o půl 1., OMG😀

kasa
15. lis 2009

Tak obidek se vaří,Peťa právě vstanul,tak odpoledne musím něco vymyslet,možná si dneska uděláme taneční odpoledne,nebo budeme jen tak si užívat jeden druhého.Večer mi zas uteče na nočňucha,ještě ,že je dneska poslední,moc ty noční ,když jsem doma sama nemusím.No,ale penízky budou třeba,a zaplať pánbůh ,že zatím práci má,protože to nevypadá na příští rok moc dobře,ale snad se to ještě nějak spraví. 😒 Musíme věřit.

sido
15. lis 2009

ahojky holky tak jsme doma z Olmíku 😉 dneska tam byla Koutná tak v pohodě ale čučela jsem kolik je tam lidí v neděli 😅 no tak mám jeden dominantní folík 20 mm a sestřička mi píchla pregnyl 😉 sliznice je teda nic moc jenom 6 mm ale dr. říkala že po ovulce by se měla zvětšit tak uvidíme 😒 no a v úterý zase do Olomíku protože je svátek a v Polance nikdo není ☹ vím že to cestování je nejmenší zlo tak to musíme zvládnout😉 🙂 jestli v úterý bude folík prasklý tak nám ve středu rozmrazí naše milášky a ve čtvrtek by mohl být KET 🙂

j.cien
15. lis 2009

Tak bezva Sidus 😉 uz se ti Ketik rysuje 🙂

Belinko teda,ty jsi pařmenka 😅

sido
15. lis 2009

no to doufám protože mám zase obavy z té sliznice ☹

kasa
15. lis 2009

Siduš tak super,budu ti držet pěstičky ať vše dobře dopadne,a ve středu ketík proběhne a budeš mít sněhurky u sebe. 🙂 .Neboj musíš věřit.

hnedoocka23
15. lis 2009

ahoj holky,přeji všem pohodový večer....já už jdu k telce..tak pápínky pá 😀 😉

pipinka666
15. lis 2009

Ahoj holky, tak jsem po punkci a žiju - i když jsem měla chvíli pocit, že to nepřežiju 😲. Dostala jsem nějáký inj na tu sliznici a nějáký Estro...něco... Chtěla bych se zeptat, jestli jste po tom krvácely? Mě to od rána ještě nepřešlo. Ne, že by to bylo velký, ale trošku jo. Tak nevím, jestli si z toho mám dělat hlavu? 😔

j.cien
15. lis 2009

Pipi krvaceni nebo spineni po OPU je normalni,prece jen jsou tam vpichy-nekolik-podle poctu vajicek...takze to zakrvacet muze 😉 Fajn,zes dostala injekci,tak slliznice urco jeste poroste 🙂 Tak hodne stesti!!!A kolik jsi mela vajicek a co rikali?Davali jste si ICSI?

pipinka666
15. lis 2009

Uf, tak to jsem ráda, už si to moc nepamatuju od minule🙂 Děkuju moc,je to náš druhý pokus.Měla jsem 14 vajíček. jo ICSI jsme si dávali i AH. V úterý tam jedem, tak uvidíme. Ve středu asi transfér.Už musím jít od internetu, děkuju moc za odpoveď a já se zase někdy ozvu. Mějte se hezky. P.

kasa
15. lis 2009

Je to je skvělé Pipi tolik vajíček,to by mohlo vyjít.Budu držet pěstičky. 🙂

dana1979
15. lis 2009

Ahoj holky, chodím do Zlína,ale zjistila jsem,že v Polance dělají i IUI. Kolik to tam stojí? A byla tam některá z vás na IUI s dárcem?

sido
15. lis 2009

ahoj pipinko 😉 tak co jaká byla dnes sliznice? neříkala ti dr. že může ještě povyrůst? já ji mám taky nízkou jenom 6mm a měla bych jít na KET ve čtvrtek 🙂 ale žádné léky na sliznici mi nedala to prý až po ovulaci dostanu utroš 😖

kasa
15. lis 2009

Ahoj Danko,vím že na dárce čekala Kačka,a jinak v Polance na IUI jsem byla i já,ale bez dárce.A snad se v začátkem července dočkáme prďolky.Za IUI se neplatí,jen ty návštěvy a ultrazvuky .A pak utroš který se poté zavádí.
Tak hodně štěstí. 🙂

radule82
15. lis 2009

Holky, tak já jdu jen popřát dobrou noc 🙂 celý den jsem proležela v posteli 🙂 takže zíra můžu jít do práce, ale úterý ještě pro zichra taky proležím 🙂))
Tak paaaaaa 🙂))

j.cien
15. lis 2009

Radulko tak at jsi zitra uz uplne fit 😉 🙂
Ja se tu raduji,jako pako,kupuji prvni mimi kousky na MMB a ted se mi povedly 2kabatky Benetton za 5,- 😀 😵

rona2
autor
15. lis 2009

Ahoj Dano1979,já jsem do Polanky chodila na IUI s dárce,ale ani tak nám to nevyšlo.

rona2
autor
15. lis 2009

Jinak co jsem tam chodila tak jedna dávka stála 1500 kč,plus ty jejich ultrazvuky a doplatky a pokud jsiem měla v cyklu IUI dvě tak to máš dalších 1500kč.

kasa
15. lis 2009

Já jdu popřát dobrou noc,protože si myslím,že dneska nevydržím ani do konce superstár. 🙂

dana1979
15. lis 2009

rona2 díky moc za informace. Ve Zlíně platím 2000Kč za léky (puregon), 1500 za inseminaci a 2500Kč za darované spermie. Jedna velká výhoda ve Zlíně je,že na všechny sona a to zadarmo chodím k mojemu doktorovi v Opavě a do Zlína jedu jen jednou na tu inseminaci.

kasa moc gratuluji k miminku

asmeena
16. lis 2009

Ahoj holky, tak víkend utekl jako voda, ale ještě že je zítra zase volno. Dnes to tady v práci nějak vydržím a zítra volníííčko - jupí.

sidus: držím pěstičky, ať sliznice povyroste. To jsou nervy co? Jestli bude dobrá sliznice, jestli se něco rozmrazí, jestli se to chytne. To je šílené. Už mi z toho trošku hrabe. Já jsem na UTZ 11 DC měla pár malých folíčků (ale opravdu pidi) a žádný velký - což jsem čuměla, protože to se mi nikdy nestalo. Tak nevím jestli jsem nemohla mít ovulku už dříve než 11DC. Jinak já beru od soboty ještě k tomu estrimaxu utrogestan a ve čtvrtek mám volat, jestli se brouček rozmrazil. To zase budou nervy. Ve Fertimedu mi trošku vadilo, že jsme tam na KET museli jet a až na místě nám řekli jestli se embryjka rozmrazila. Tady aspoň budu vědět hned ráno na čem jsem.

Ahoj rony: co vy? Necháváte snažení volný průběh?

rona2
autor
16. lis 2009

Ahoj Asmenko,ano nechávám tomu volný průběh,jak se zadaří budu ráda a pokud né tak už jedno dítko mám a vám pořád držím pěsti. Aby to vyšlo a měli jste mrňousky taky. 😉

j.cien
16. lis 2009

Dobre ranko Kelisky 🙂 Ahojky Rono,to je supr,ze taky nakouknes 😉 !Co je noveho?Doma uz vse OK a pejsulka posloucha?

Asmenko jj,to jsou fakt nervy...jet do OC a pak se tam trepat jak ratlik,jestli se povede rozmrazeni...uplne vidim Belinku,jak jsme tam spolu sedely a trnuly pokazde,kdyz oni nesli tu kourici skrinku z toho mrazaku...
Tak vam holky MOC MOC budu fandit,at jsou ty vase zmrzlinky poradni bojovnici!!!

Pekne pondelicko vsem 😵

j.cien
16. lis 2009

Halooooooooooooo kdopak vi,KDY pusti Katinku???????????????????????????????? 🙂 🙂 🙂

princ
16. lis 2009

Ahojky, tak já to tedy nevím... jinak už druhý den se trápim s nevolností... záchod je můj..... Holky nevíte co na nevolnost, jsem jak na kolotoči???

j.cien
16. lis 2009

Princ zazvor-caj,tobolky..koupis v kazde lekarne 🙂

kasa
16. lis 2009

Dobré ranko Siduš,Asmenko držím pěsti.Mi bylo dneska taky blujno,a pomáhají mi lízátka proti nevolnosti.
Nic budu končit,ozvu se později ,musím držet vše co mám,kamarádka je momentálně na porodním sále a rodí dvojčátka. 🙂 Tak pa pa. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru