• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
Ahoj holky

tak pani tamasova mate nadherneho syna jak uz jsem nekolikrat psala je uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzasny :grinning:

verunko sidusko drzime s daneckem pesti at se mimisove zakousnou a nepusti :slight_smile:

veru mas prijemny hlas :wink: :wink:

Holky vcera to bylo neco strasneho neprala bych to zazit ani jedne z vas dnicek mel uplne siene bolesti cely se trasl nedokazal prestat plakat byl uplne fialovy nezabiralo naprosto nic tak uz jsem to beydrzela a dala jsem mu panadol a po ctyrrech hodinach nurofen a ulevilo se mu spal do tri a pak do sesti to zcal halekat a stipat nas s jirkou doo nosa a pusy a bylo po spanku :grinning: :grinning: :grinning: taky zacal trosinku hybyt nozkou aniz by plakal ale vcera plakal i pri pohybu palecku no proste neco strasneho my s mamkou sme breceli s nim a me delalo uplne spatne na nej sahnout pac jsem vedela ze kazdy muj dotek ho boli :frowning2: :frowning2: :cry: :cry:

karinko tak co napis mi neco krasneho do IP co????
19. lis 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
verunko oooooooooooooooooo dekuji hnedkabych tam sla ale hlasit bych chtela jen ty nej zpravicky u tech spatnych bych soplila a nebylo by mi rozumet :frowning2:
19. lis 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, to chápu, očkování není nic příjemného a ještě když víš, že miminku nemůžeš nijak pomoci a víš, že se trápí. Ale jste oba s Daníkem silní a dnes už bude fajně. :wink:
19. lis 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi: ale nějak zapůsobil tvůj hlas na mou psychiku, je mi podstatně lépe.
19. lis 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty si uzasna me je taky lepe :wink: :wink:
19. lis 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
To naše malé nás teda natahuje, pořád se ještě rozmražuje, mám volat v 9:15
19. lis 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi pan Dr. Machač sdělil, že máme vyrazit. Tak KETík bude. Zatím se loučím a všem zlatíčka děkuji za podporu MVMR.
19. lis 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmenko držím palečky a pozdravuj Nelinku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. lis 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je bombaaaaaaaaaaa drzime pesti verus a je jas
ne ze z tebe bude mamina :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. lis 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,hezký den přeji...
asmeen držím ti moc moc palečky!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: MYSLÍM NA TEBE
19. lis 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmen to je super,držím pěstičky a budu držet,ať se Nelince u tebe líbí celých 9 měsíců. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Já dnes strávím v posteli,přepadl mě nějaký bacil. :unamused:
19. lis 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katrinko malý je nádherný,tak si ho užívej a hlavně ať jste zdraví.
Evičko sluníčko,doufám,že už je dneska Danečkovi lépe,protože opravdu není nic horšího,než nemocný brouček. :unamused: .Tak hezký den všem a dneska hlavně nejkrásnější den pro Asmenku.Maminku naši.
19. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko Asmenko myslim na tvoji Nelinku :wink: a tfujkam tfujkam tfujkam! :slight_smile:
19. lis 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne.

Asmenko, mooooooooooooc držím palečky :slight_smile:
19. lis 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak me opet nejel internet. zrovna v tak dulezitou dobu kdy se rozmrazovala nelinka :unamused: no hlavne ze vsechno dobre dopadlo :dizzy_face: :dizzy_face: a za chvili bude u maminky v brisku ta ji zahreje.

jinak vsechny zdravim :wink:

evco citim s tebou i malym Daneckem :pensive:
19. lis 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj beruškyyy, už jsem teda při vědomí po nočňuchovi a přeju pěkný den všem:slight_smile: Asmee, hodně štěstí a teď už se sněhurečka maličká pěkně zabydlí u Tebe v bříšku a nepustí dřív než za 9 měsíců:slight_smile:
19. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi psala asmenkajavascript:addEmoticon(':confused:','vBody')

takl uz jsem tehule :wink: mame porad krasnou blastocystu dnes nebo zitra by se mela zacit ryhovat

ted pise danik chjo :confounded: :confounded:

cxx c zn rtrgzečzerAYYAAAAAAAAAAAAAAAAR yXXsěh

MYSLIM ZE VAM CHTEL RICT ZE MA JESTE TEPLOTKU A BOLI HO HLAVICKA PROTO JE TROSKU PROTIVNY

y ,.M,,,,ES.đŮLŮ.
QÚ)"§-

TEN ENTER DAL SAM :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
19. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to krasa,ze uz je Nelinka tam,kde ma byt-u maminky :wink: :slight_smile: Asmenko pluju te na dalku poradnym tehu bacilem :grinning: :grinning: tak to by bylo-aby nebylo :sunglasses:

Evicko bobecek Danulka,to ma trapeni s tim ockovandem hnusnym :confounded: ..ale brzo to prejde a zase bude vysmaty a šikulínek :wink: :slight_smile:

Karinko na tebe myslim FURT!!! :wink:
19. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja na vas taky myslim furt :grinning: :grinning: :grinning: MVR :wink:

ten danecek je,ale sikulka ze uz umi tak hezky psat. snad uz ho zitra nebude nic bolet a na ockovani zapomene.

ted jsem byla na chvili se psem venku. a jdu zase koukat na nejaky film.
19. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super Verčo ,že už je Nelinka u tebe,taky posílám těhu bacilky a tahám je až z paty,tak ať najde u tebe Nelinka tu nejlepší postýlku ,která může být,a opustí ji až za 9 měsíců. :slight_smile: .Mám obrovskou radost.Hned mi chutná obidek lépe.
Teď ještě aby Danečkovi bylo lépe,ale snad už zítra bude. :slight_smile: .Já mám takovou radost. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky :pensive: :pensive: :cry: nevím proč se to všechno sere...jela jsem na pohotovost,protože ze mě chrstla krev...mám problém na čípku,udělal se mi polyp,který krvácí,to jsem věděla..a jela jsem tam s tím,že asi praskl...polyp si dál roste...jak tře,tak krvácí...ALE to nenní to,co vám chci napsat...podle poslední ms bych měla být 9+5,ale podle UTZ jsem 6+3...paní doktorka,ve váčku stále nevidí obrysy a tak mi řekla,že v tomto týdnu už je vidět srdeční akce...tím mě šokovala a uaadila..navrhla mi revizi děložní dutiny s tím že to vypadá na zamlklý potrat... :cry: :cry: řekla jsem ji,že týden chci ještě počkat,zda se nic neukáže,revize mě nemine...holky,jsem totálně v prdeli,připravuji se na nejhorší..paní doktorka mi řekla,že pokud by se něco ukázalo,že by to byl zázrak,ale chápe mé rozhodnutí... :rolling_eyes: tím mě úplně odepsala...
zítra jedu do fertimedu a chci,at se na mě ještě tam podívají...minule mi pan dr řekl,že to je normální průběh a že mám i žloutk.váček a tady u nás mi řeknou,že tam není nic,ale přesto vak roste...před týdnem jsem byla 5+3,tedkom 6+3...pomalu se smiřuji s tím,že je opět konec a příští týden mě čeká zákrok :pensive: :pensive:
19. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,,verčo držím palečky,,a chtela jsem nejak reagovat na princ..ohledne te hydro v olmiku!!!!!!!! adrim se ptala,,bo na to jde))) takže nevim co udelali s princ,,po hydro,ale ja ji podstoupila v červenci a to jsem teda mooooc velky posera co se tyče narkozy,vždy sepisuju zavět,manžel mu sí slibit že si jinou nenajde :grinning: :grinning: :grinning: no jsem posera,,ale vše probehlo v poho,,bolesti sem měla jak u silnejšího menzes,,sestry v poho,,,po hodce a pul sem šla domu,,,po narkoze sem šla se setrou na pokoj,,taky v poho a žadna nemoxcenska na další den sem šla do rachoty na odpoledni,,,,,sice oni chteli dat 2 tydny pn.ale šla jsem normalne do roboty,,,,takže je to uplně v klidu,,,
19. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj očko..... :unamused: nevím co na to říct,,,jen že to snad není pravda,,,,sakra,,ale snad se doktorka spletla, je mi to moc líto,,,ja opravdu nevim co tady natohle napsat,,je to v hajzlu všechno,ale snad se to nějak umoudří a uvidiš co se dovíš ve fertasu,,,držím palečky
19. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
verco..byly tam dvě doktorky,ta jedna si tam pozvala druhou zkušenější a ty mi řekla,že to vidí jako neprosperující těhu...tak je asi jasné,zítra ve fertasu mi to jenom potvrdí a je to :pensive: :pensive:
19. lis 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Očkooo, sakra, to snad nééé! Mám husinu po celém těle a držím všechno co mám, ať se to zítra nepotvrdí, moc Ti to přeju, holčičko, strašně moc! Adrim, já byla pod narkózou 9 x, z toho 5x ve Ferťasu a vždycky jsem to přežila i po hysteroskopii, je to jen takové přispání a to je mi potom vždycky špatně, ale šla bych klidně znovu, tak se ničeho neboj!
19. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ti strašně přeji at se obě pletou,,,,očko,,,,uvidiš zitra co ti řeknou,,,
19. lis 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty sis smazla tydny :cry: :cry:
19. lis 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky..smazala...a díky... :pensive: :pensive:
19. lis 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a asmeence držím palečky,at se mimoušek krásně zabydlí... :slight_smile:
19. lis 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Očko, musí to být strašná bezmoc a nezbývá nic jiného, než vydržet do zítřka, kéž by to byl jenom ošklivý sen, ze kterého se jde probudit a zítra bude vše tak jak má být, budu na Tebe moc myslet. Verči ahoj.
19. lis 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek