Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

j.cien
21. lis 2009

Holky zlate,
vcera uz jsem nejak nemela silu jit na Konika a ani ted nevim,co napsat 😢 je mi strasne smutno a nejak to fakt spatne snasim,tak vam jen jdu rict MRV a asi si musim dat trochu pausu,tak se nezlobte..
Vsechny se opatrujte,myslim na vas a chtela bych zmenit,co se stalo...kdybych mela tu moc 😢

kasa
21. lis 2009

Jdu vás akorát pozdravit,a taky si potřebuji dát trošku pauzu.Je mi z toho všeho hodně smutno.A doufám,že se to snad časem zahojí.Tak se mějte aspoň trošku hezky. 😒 😢 😢 😢

bellka
21. lis 2009

Berušky, jenom vás všechny mocinky zdravím z práce a těm smutným posílám pohlazení 😵

evcaa
22. lis 2009

Holky ze stare gardy IP

jinak zdravim je tu taaaaaaaaaaaaaaaaak smutno ☹ ☹

doufam ze bude lepe 😢

radule82
22. lis 2009

Taky sem pořád nakukuji.... je tady smutničko, ale věřím, že čas zahojí a bude líp...

rona2
autor
22. lis 2009

Ahoj holky,asi nejsem stará garda,žádné IP. ☹

verca777
22. lis 2009

ahoj holky....a ahoj romi,,napodobně ☹

asmeena
22. lis 2009

Ahoj holky, jen vás chci pozdravit
očko, kaczi: moc na vás myslím.

kasa
22. lis 2009

Očko,Kači stále na Vás myslím a doufám,že bude líp.
Já stará garda nejsem určitě ,ale i tak vás mám MMMMR. 😢

petra123
22. lis 2009

čauky holky v pátek jsem byla v Polance samozdřejmně nas nikdo neinformoval že od příbora se do Polanky nedostanem jedine po rudne v OV tak zdržení ale nakonec jak jsme dojeli a hned nás sestřička aspon mě vzala pan doktor ani nevím jak se jmenuje Ča..... jesli mi pomůžete jak přesně jse jmenuje ale jinak zasmali udělal vyšetření řekl že tam mam na levém 3 folikuly jeden 7mm druhy 9mm a třetí 12mm tak ten se mu líbil nejvíce tak říkal že v pondělí jdem na IUI.Jinak genetika se jim nějak zatoulala a vypada to že jsme zdraví ale ještě se v ponděli chceme pořadně zeptat jak vše dopadlo.Tak zítra mam volno v práci a o půl 1 to vypukne můj spermio a za půl hodky hurá za těhulkováním 🙂 dneska mam i ten dobry hlen tak doufám že zítra spermijky se dostanou kde mají 🙂

petra123
22. lis 2009

Jinak holky je mi stoho smutno jak jsem četla zpět co se za poslední dny stalo tak je mi to mocinky líto ☹

verca777
22. lis 2009

ahoj petři,,tak čtu a zitra se uvidime v polance,ja jdu na dvanact a ani se mi tam nechce 😒

kasa
22. lis 2009

Holky tak zítra dobré pořízení v Polance,a snad se už ta smůla protrhne.Budu držet pěstičky.Já jdu na kontrolu až ve středu.

katrin111
22. lis 2009

ahoj holky,evicko ja asi taky nepatrim do stare gardy.zadna IP mi neprisla 😒

rona2
autor
22. lis 2009

Ahoj mamčo Katrin,taky na tebe nemyslí? No to to! 😉
A co mimísek? 🙂

verca777
22. lis 2009

ahoj holky,,,, 🙂

rona2
autor
22. lis 2009

Ahoj,

katrin111
22. lis 2009

ahoj romi.jj jsou to ale holky jedny 😠 malicky je hodny ale jak ho trapi vetry coz je casto tak to je konec..............ja mam taky tedka problemy se sebou silene me boli zada ale fakt tak hnusne ze nejsem schopna ani kojit proste u toho nevydrzim.................je to silene.........uz nevim co mam delat.......nejsem schopna ani varit jak maly spi tak si taky lehnu no je to zahul..........dole mam uz 9kg coz jsem rada...............

katrin111
22. lis 2009

a malemu se na rucicce asi dela ekzem nebo co to je................tak mam fakt radost ve stredu jdem do poradny tak uvidim.............dokrmuju ho nutrilonem ale asi to vidim tak na ten nutros pro alergiky takze ve stredu to asi polsko jisti...............

luciik
22. lis 2009

Tak já taky nejsem stará garda ☹

luciik
22. lis 2009

Koukám, že ve Ferťasu všem dělají genetiku a vůbec nikdo nemá výsledky. že se zatoulali, to už je dost ohrané, by se měli vymlouvat na něco jiného. pochybuju, že to vůbec dělají 😒

verca777
22. lis 2009

katrinko hubneš?? to by měl z tebe kajoš radost 😀 no luci mi bohužel genetiku udělali,,ted nevim jesli mam napsat bohužel nebo bohudík 😢

katrin111
22. lis 2009

jj verus hubnu...........neee to spadlo samo ale zbytek urco bude maras............ale skousela jsem zimni bundu a dopnu ji tak jsem rada................. 🙂

luciik
22. lis 2009

Věruš, tak to teda koukám, že máte výsledek. Co já vím, tak spousta výsledek nemá. My taky nee.
A vám to dopadlo nějak špatně, že...už mi to nějak uniklo. Ale věřím, že existuje nějaké řešení 😉

radule82
22. lis 2009

Holky jdu vám popřát krásnou noc a uspěšný vstup do pracovního týdne a taky pohlazení 😵

evcaa
22. lis 2009

Jdu poprat dobrou noc a MVR

petra123
22. lis 2009

Veruš budem tam před půl 1 at můj může darovat spermijky a hurá na IUI a doufám že to vyjde a stou genetikou hmmm trochu jste mě dostali je pravda že nám je dělali 24.8 a ještě nejsou v kartě no uvidíme ani nevím kdo tam zítra je za doktora ale doufám že bude OK aby si snama ještě pokecal jak dopadly ty vysledky krve můj je strašně zvědavy a proč ne když už nam sebrali pár ampulek krve tak proč se nezeptat 🙂

rona2
autor
22. lis 2009

No tak my patříme taky mezi ty co se výsledky s genetiky nikdy nedozvěděli. ☹
Katrinko tak to ti s těma zádama nezávidím,ale vydrž bude líp.Já jsem po porodu měla něco skříplého,že jsem nemohla dostoupnout na nohu,to mě píchlo v zádech,že jsem se málem po... .Zašla jsem na neurologii a tam mě nějak porovnala a bylo po všem a domu jsem šla normálně.

petra123
23. lis 2009

dobré ránko holky tak dneska jdeme na to IUI tak doufám že už to vyjde jinak mě trefí doufám že se ale obavat nemusím jinak nevíte kdo je dneska v Polance??myslím doktora??

verca777
23. lis 2009

ahoj petro,,,,,,,,nevim jak se jmenuješ,,doufam že petka,,,dneska by tma mel byt mlady sobek,,ale neivm to určite pa

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru