• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
As,taky stále na tebe myslim a držím vše co mám.Já jsem myslela,že jsi doma a ty zatím pracuješ,tak se trošku šetři.A brzy nás potěš. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Já jdu zítra na kontrolu tak jsem zvědavá co se dovím. :slight_smile: :slight_smile: Krásný večer všem.
24. lis 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kasi: tak zítra jenom samé dobré zprávičky
doufám holky, že konečně tu smůlu prolomím a nastartuji další těhu vlnu. :dizzy_face:
Nějak jsem se zadrhla zase na koníkovi, jsem prostě závislák. Ale teď už jdu koukat na Ulici, tak pápá
24. lis 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pa ,pa a snaž se aspoň trošku odpočívat. :slight_smile: A určo ji musíš prolomit,navíc když už má brouček i jméno. :slight_smile:
Taky jdu koukat na ulici. :slight_smile:
24. lis 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky idu koukat, Asmee kdy budes asi testit? koncem tydne?
24. lis 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no chtěla jsem v pátek, ale holky z Reprofitu mě řekli, ať ještě počkám. Tak se nebudu zbytečně stresovat. Uvidím jestli to teda vydržím, jinak chci asi až v pondělí nebo úterý. Čím dýl vydržím tím lepší. Nerada bych už od pátku hledala marně na testu druhou čárku a pak bych z toho byla akorát rozhozená a testila bych potom každý den.
24. lis 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jdu vás jenom pozdravit :slight_smile: zase jsem nastartovala v práci tak nemá čas vysedávat na koňovi :sweat_smile:
asmenko kdy máš ten den "D" a budeš testovat? moc ti přeju aby po těch neúspěších nastal zase zvrat k lepšímu a někdo konečně napsal že má dvě čárečky :wink:
já snad budu v prosinci ready a půjdu do toho KETu :wink: zítra mám ko u své dr. tak jsem zvědavá jestli ta hnusná cysta praskla :angry:
24. lis 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám, že zítra jsou jenom samé lékařské kontroly, tak všem držím pěstičky ať jsou jen pozitivní zprávičky.
24. lis 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
radul a co přípravy na svatbu? máš už všechno důležité podchycené?
my jsme měli skoro 80 lidí tak si přesně pamatuju že jsem třičtvrtě roku předem zařizovala a zařizovala :wink:
24. lis 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Siduš, jůva to jste měli lidí!!! ale ono je to pak v celku jedno jestli padesát nebo osmdesát :slight_smile:)
JJ mám podle mě to nejdůležitější, - termín obřadu, zabukovany penzionek na hostinu, koláče, fotografa, cukroví, dorty, kosmetičku, kadeřnici, minulý týden jsem se domlouvala s jednou paní z havířova na ušití šatů, takže myslím, že to nejdůležitější asi mám :slight_smile:)))

Ted docela často koukám na stránky www.beremese.cz, jestli tam někdo v bazaru neprodává něco za levnocha, co by se mi mohlo hodit

Takže ted jsem na mrtvém bodě :slight_smile:)) pač si myslím, že to opravdu nejdůležitější mám a ted už není co zařizovat :slight_smile:
24. lis 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde se bude konat svatební hostina?
a kolik máte lidí?
24. lis 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no cca 45 lidí, a hostina bude v Rece v pensionu pod lipou :slight_smile: nebo pod lipami, si to nemůžu zapamatovat :slight_smile:)
24. lis 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vůbec neva že jsi na mrtvém bodě je lepší všechno řešit a zařídit dopředu a ve svatební den si jenom užívat a taky je fajn že si všechno obstaráš sama protože to bude váš den a budete ho mít úplně podle svých představ :wink: je to fakt nejlepší my jsme si všechno zařídili sami a nelitovala jsem a dokonce jsem byla pochválená od více lidí že se nám to povedlo. já dělám v restauraci tak jsem to měla jednoduchší protože už jsem dělala hoooooodně svateb ale ta naše byla nejkrásnější :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak, jak si to uděláme, tak to bude mít... akorát už ted mívám noční můry :grinning: :grinning: :grinning: a DJ vlastně už taky mám :slight_smile:
24. lis 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nenapsala jsi jestli už máš hudbu ta je moc důležitá ta ti spolu s dobrým jídlem udělá svatbu my měli živou hudbu a bylo to super ale dělala jsem pás svateb s hudbou z CD a taky to bylo dobré ale mi se líbí když je hudba naživo :wink:
24. lis 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to fajn když to vyjde a docela často se dívám na svatební video to je vždycky tak fajn jak si zavzpomínáš :dizzy_face: :dizzy_face: a kdy máte vlastně termín?
24. lis 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem říkala vždy že bych chtěla hudbu na živo, ale na tatkových padesátinách hrál jeden DJ, byl super, dělal i různé hry, měl i karaoke... prostě byl super, takže toho stejného jsem si zamluvila :slight_smile: máš pravdu hudba a jídlo je to nej :slight_smile:))
24. lis 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak koukám Radulko,že přípravy jsou v plném proudu,je to nejhezčí období,tak si to hezky užívej.Uplně si vzpomínám,jak jsme taky všechno chystali a zařizovali ,bylo to moc hezké,ikdyž to nakonec nedopadlo,no vlastně dopadlo to dobře,ale to jsem zjistila až z odstupem času,protože gemblérství se asi opravdu vyléčit nedá.Ale naštěstí jsem potkala toho nejúžasnějšího chlapa a tak na druhý pokus už to určitě vyjde. :slight_smile: ,ale zatím nic neplánujeme,ale žijeme teď přípravami ségřiné svatby,ta se vdává příští rok v květnu.To už budu asi jako medvídek,tak si to užiju jako pozorovatel. :grinning: :grinning: :grinning: .Tak se raduj z tohoto nejkrásnějšího období a užívej si každičký den. :slight_smile:
24. lis 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se rozloučit a popřát dobrou noc. :slight_smile:
24. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmeenko moc držím palce na to testování ať už testneš kdykoliv,hlavně nám ty // nahlaš jo? :wink:
Siduš a tobě držím palce na ten prosinec!!! Holky já bych se klidně zas vdávala, my si taky vše zařizovali sami,ale proti vám jsme tedy měli málo lidí :slight_smile:
24. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem Kateřinkám všechno nejlepší k svátku (Rozi, Michi...) :wink:
25. lis 2009 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se přidávám ke gratulacím,a přeji všem hezký den.Já za chvilku vyrážím směr Polanka. :slight_smile:
25. lis 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky taky preji vse nej kacenkam a posilam PUSU :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak co kontroly? Šup šup s pozitivníma zprávičkama :slight_smile:
25. lis 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky :slight_smile: taky přeji všem Katuškám vše nej k dnešnímu svátečku :dizzy_face:
25. lis 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki tak kontrola probehla v pořádku,už máme nožičky,ručičky,byl to zážítek a mám i nové foto,tak ho pak Peťa vloží,já to neumím. :slight_smile: Příště mi bude dělat screening,a pak už bych měla jít ke své doktorce.Už mám vycházky ,takže je to fajn. :slight_smile: Krásný večer. :slight_smile:
25. lis 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kasi gratuluji ke kontrole :slight_smile: A taky přeji všem Kateřinám vše nej k svátku, jste mi připoměly napsat kamarádce, díky :wink:
25. lis 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko a krásný den všem.Tak už jsem vložila fotečky. :slight_smile:
26. lis 2009 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nemáte některá cislo na jcien prosim
26. lis 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo evi mam ,,,ahoj holky,,,posilam ti ho na ip :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuji verusko a co jinak jak se mas zlatiiiiii :grinning:

kaso pekny UTZ
26. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek