Kelišky z Fertimedu 2

rona2
1. dub 2009

Tak a jedeme dál....

princ
1. únor 2010

Tedkom jsem dorazila z 3D utz a hned se i zaregistrovala u nového pana dr. (doufám že jsem neudělala chybu)....
Jinak malý dneska totální ignorace, ručičky na tvářičce, nohy křížem takže nic nešlo vidět. ALe šil sebou .... manžel byl se mnou a s panem dr. se schodli že to je karatista... no jsem se málem počurala smíchy 😉 😀 ....
Jinak mám příjit za 2 týdny na kontrolu a pan dr. nas pošle na velky UTZ do ostravy.

kasa
1. únor 2010

Princ tak super,určitě jsi udělala dobře,a co jak sis užila 3D ultrazvuk. 🙂 Musí to být zážitek.

princ
1. únor 2010

Já už jsem tam byla podruhé, poprvé jsem tam byla v 16. týdnu. Jsem ráda že malého vidím jak se pohybuje...
A hlavně jsem chtěla at jde manža se mnou at vidí prdolu. 🙂

kasa
2. únor 2010

To musí být opravdu zážitek. 🙂
Já jdu dneska s mimískem na echo srdíčka,zítra jedeme na ten velký ultrazvuk a ve čtvrtek poradna a snad v pátek už příjdou ty výsledky z té plodovky.

princ
2. únor 2010

Takže každý den něco, hlavně ať je všechno v pořádku Kasi.
Chystám se jet do polska,ale samotné se mi nechce a manža pracuje ☹ .... Potřebuji si koupit nějaké kalhoty, už mě pupek tlačí 😀 😀

kasa
2. únor 2010

Tak hlásím srdíčko na echu v pořádku. 😉

princ
3. únor 2010

KDe jste všechni co????? 😉

kasa
3. únor 2010

Tak hlásím dnes na velkém ultrazvuku,nádherný zážitek a vypadá to ,že je vše v pořádku,už máme tedy 21 cm a 300g. 🙂

princ
4. únor 2010

Je tak to je super, že je vše OK. 🙂 🙂 🙂

kasa
4. únor 2010

No a dneska volali z plodovky a je všechno v pořádku .Zítra mi to příjde poštou domů,tak už budu vědět pohlaví. 🙂

kasa
4. únor 2010

Jupíííííí ,spadl mi balvan ze srdce. 🙂

luciana101
5. únor 2010

tak to je superrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

petra123
5. únor 2010

čauky holky tak dneska na kontrolu řeknou mi že dostanu MS ale jinak se chci domluvit na hysteroskopii at už to mam za sebou a konečně vím co je se mnou že nemůžu mít dítko tak držte palce jedu na 11.15 měli bychom být poslendíčci jedu zase s kamošem můj honí hodiny at je dobra vyplata tak to zase bude 🙂

petra123
5. únor 2010

Petulko super moc gratuluji ke kladným vyslednům a je super že i prici u tebe vše OK a utz vám zavidím už se těším jak to jednou možna taky zažiju ☹

kasa
5. únor 2010

Tak už přišli výsledky domů,downov syndrom a otevřené defekty páteře a břicha vyloučeny.Podle toho velkého ultrazvuku taky vše v pořádku a teď už i víme ,že to bude Vojtíšek.Tak super,jupííí

petra123
5. únor 2010

Petulko super gtatuluji k super zpravičkám 🙂

Jinak ja vše v pohodě ovulace byla žluté tělízko viděno a sliznice taky a nějaka tekutina asi MS,ale bonus je že mám na čípku nějaké bičikovce tak se musíme s přítelem přelečit léky no a pak by to možna mohlo vyjít 🙂 a zase mám clostil a příprava na iui

princ
6. únor 2010

KASI velká gratulace .... 🙂 🙂 🙂

kasa
6. únor 2010

Děkuji a přeji ať se brzičky zadaří. 🙂

kasa
7. únor 2010

Krásnou neděli všem. 🙂

miky123
7. únor 2010

Ahoj holky,
tak jsem se na vas přišla kouknout a tak vidím že se čekají taky same klučiny ,tak já se musím taky přidat 😵
kaso:gratuluji k dobrym zpravam od Dr. 😵 A tebe odeslali na plodovku do Havířova?,proč jsi nechtěla jít do Poruby ?,tam to maš předce blíže.Ja bydlím taky kousek od Hrabuvky a mě (kvuli věku )taky odeslali na konzultaci do Poruby.Tam mi Dr.genetičkařekla že je pro mně odběr plodovky bezpředmětný,že není duvod proč bych ho měla podstoupit.Ze by mi ho mohla zavidět i ta 20-letá holčina,tak ja bych teda od ní brala ten věk 😎 😉 Ale aspon jsem využila možnost jít na geneticky ultrazvuk,ten mám mít v Porubě 8.3

kaso,nebo princi ,nebyli jste nahodou na genet.ultrazvuku?,že bz jste mě zaškolili 😉

kasa
8. únor 2010

Ahojki Miky,já jsem byla na té plodovce né v Havířově,ale v Hlučíně,ajela jsem tam proto,že mi to nabídl ten genetik,po tom co jsem měla trošku strach.Je to prý největší kapacita na sev.Moravě.Tak jsem toho využila,a teďka minulý týden jsem byla ještě na velkém ultrazvuku a vyloučení vývojových vad ,to je asi ten genetický.Je to super ultrazvuk,vidíš na něm vše hezky podrobně.Je to vcelku zážitek.Trvá asi čtvrt hodiny,-20minut a je to opravdu mooooc hezké,teď jsem objednaná ještě na 3D ultrazvuk příští středu ,tak už se mooooc těším. 🙂

kasa
8. únor 2010

Miky vlož nějaké fotečky. 🙂

miky123
8. únor 2010

Kaso:tak s tim Dr.v Hlučíně jsem to nevěděla.A ten geneticky ultr.jsi podstoupila taky vHlučíně?A da se z tohoto ultr koupit i fotka?Ja mam snimek mimouše od sveho gyn.ale ten je nic moc.A na 3D ultrazvuk tě poslali taky z genetiky ,nebo to jsi chtěla ty?
Jak u výslechu 😎 😀 😉
Fotky tady neumím dat 😒 a ani dopasu ,manža mi to furt slibuje a skutek utek 😠

miky123
8. únor 2010

Asme :ke včerejšímu svatku hodně štěstíčka a držím palce na dnešní bohatou a kvalitní urodu vajuch 😲 😵

kasa
8. únor 2010

Jo na ten ultrazvuk jsem byla taky v Hlučíně u toho doktora Postupy,fotečku ti taky dá ,ale když chceš fotečku tak musíš zaplatit 200kč,ale já ji chtěla,a na ten 3D ultrazvuk jdu tady v Ostravě ve Výškovicích ,to chci jít sama.Je to prý krásné,sice bude stát 890,-,ale moc se těším.
Teď koukám,že jsem propásla Asmenku ,že měla včera svátek a ještě navíc jde asi znovu do ace ,tak všechno nejlepší a hlavně držím pěstičky ať se brzy dočkáš taky broučka. 🙂

miky123
9. únor 2010

Tak ten Dr.Postupa je prava ruka gyncentra,provadí tam i zakroky,když jsem čekala Lukiho tak tam nabízeli měření nosní kustky v ranném stadiu těhu.pro vyloučení postižení a toto vyšetření prováděl jen on,jako primař vHlučíně.Jen jsem nevěděla ,že i odběr plodovky provádí on.
A ten ultrazvuk od něj je stejny jak od klasickeho Dr.gynd.takovy ten černý?,nebo už je to ten co je na něm vidět zřetelné rysy v obličeji?
Ja na tento ultr.jdu až 8.3 a dali mi to hned po sobě časově i na měření srdíčka mimouše,a ten ultr se provádí přes břicho,nebo ještě spodem.U Lukiho a Davida jsem měla jen měření srdíčka a to jednou v Brušperku a u druhého na Fifedach,a na pití té sladko-citronové vody jsem byla(kvuli vyloučení cukrovky)vždy ve Vitkovické nemocnici.Na to nezapomenu ,vypít se to dalo,což o to ale ty hrnky ve kterych nám to dávali 😝 takove ještě měla moje prbabička,už při pohledu muselo byt každemu jasné že tam jsou určo od založení nemocnice,a nikdy neviděly při mytí prášek 😝 😝 😝 😖

kasa
9. únor 2010

Jo byly na tom ultrazvuku vidět krásně zřetelně i obličej,má ho úplně nový,a kontrolovali jsme na něm i očička a tak no bylo to nádherné. 🙂 🙂 a dělal to přes bříško.Teď už se těším příští týden na ten 3D ultrazvuk. 🙂

princ
10. únor 2010

Ahojky, zase tahám ze třetí stránky.

Jinak dneska jsem měla telefon od moji byvale gyndařky - ale nebrala jsem ho.
Tak nevím co mám dělat, zavolat tam a říct že jsem si našla jiného dr. nebo já nevím.....

princ
10. únor 2010

hmmmm, tak to asi dneska s nikým nepokecám jak to tak vypadá .... ☹

kasa
10. únor 2010

No myslím,že říct by jsi ji to Princ měla.Já bych ji to asi řekla,ať si nemyslí,že není něco s tebou v pořádku.
Jinak já dneska hnedka ve 2 hod. prchám ven,protože tady se o patro výš přestavuje a je tu šílený kravál.
Taky dneska nemůžu moc psát,protože od rána myslím na Asmenku ,jela si pro miminka do reprofitu,mooooooooooc bych ji přála ,aby se jim u Verunky líbilo. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru