• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

8. listopadu 2016 
@maslicko držím pěstičky ať vám to vyjde
25. únor 2016 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojik holky Fertimend je hodně o penězích šli jsme tam s nadějí ,ale vyhodily jsme jen peníze.
Měla jsem cystu a mladý pan doktor to chtěl přerušit říkal ,že se to s cystou nedělá ,ale starší pán doktor po telefonu rozhodl,že máme jet i tak dále a samozřejmě ,že se to nepovedlo
ŠLO VIDĚT,ŽE STARŠÍ RADA DOKTORŮ JE NA PENÍZE
PROTO JDEME DO OLOMOUCE
25. únor 2016 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, chystame se do Fertimedu na prvni IVF. Mohu Vas popfosit, jak jste to mely se stimulaci? A kdy jste byly na UTZ, kolikaty den? Mame totiz dovolenou, tak snad to nejak vyjde.
3. črc 2016 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky chodíme do Fertimedu. Chceme jít do 3. IVF. Mám teď dilema, zda změnit CAR. Nenašla jsem aktuální názory na Fertimed, popřípadě aktuální porovnání s jiným CAR, ty staré, teda nic moc. Jsem tam spokojená, ale máme už jen jeden pokus, tak váhám.
13. srp 2016 ve 21:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, kvůli mým zdravotním problémům máme jedinou možnost na mimčo jen přes IVF..pokud vůbec. Přemýšlíme nad Polankou. Co jsem tu trochu prošla, tak tu dost píšete, že to tam je dost o penězích. Kolik vás vyšlo navíc mimo pojišťovnu 1 IVF? Děkuji
12. zář 2016 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evous90 ahoj nevím jestli ti pomůžu,nas 1IVF před 2lety vyšlo asi na 20 000,- ale je to individuální byla tam semnou holka a tu to stalo 49 000,-
8. lis 2016 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek