• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kelišky z Fertimedu 2

25. června 2017 
a nevim co to mam s tema vlasama mam to jak po...canou slamu nic mi nechce drzet,no jsem marna :grinning:
13. dub 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
rono ja spim se spuntama v usich,po nocni me zbudi i spadnuty spendlik :sweat_smile:
13. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zbytečně se nervuješ.To chce být v klidu. :wink:
13. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já už ty noční dělat nebudu tak jsem ráda.
13. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
se snazim byt v klidu,ale chce to asi vic casu.

ted ma kazdym dnem kamaradka rodit a ja uz si ted rikam jesti budu mit odvahu se jit na maleho honzicka podivat.

je to proste vsechno cerstve.
13. dub 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem ve stadiu ze bych porad neco stehovala,malovala a rekonstruovala. a je mi dobre v praci a tesim se tam .........jsem proste divna.
13. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já vím,taky jsem tím prošla a kam jsem šla všude bylo plno těhotných a kočárku a ja jen seděla a brečela.
13. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je fajn,že se těšíš do práce aspoň příjdeš na jiné myšlenky a odreaguješ se. :wink:
13. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no musim to prekonat. a ted je tech kocarku.

zrovna vcera jsem potkala cyganu prvni mela dite v 16 letech a ja koukam ona je zase s brichem a to maly jeste nechodi :unamused: tak mi rekni jak to delaji.
13. dub 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To já ikdyž jsem tak dlouho na PN tak jsem měla s práce pořád nervy na pochodu.A teď jak jsem dala výpověď tak to země spadlo a ještě mám nervíčky jak se domluvím a co a jak.Zase něco nového něž do toho zase dostanu.
13. dub 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já to taky nechápu a je jich jak potkanů už. :angry:
13. dub 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale me je v te praci lip nez doma to je divne.

ted se s tomem neuvidime cely tyden on ma ranni a ja odpoledni.
13. dub 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak potkanu :grinning: :grinning: to mas pravdu,v bohumine uplne maximalne.

dneska jsme byli okouknout ten novy kaufland a bylo tam uplne cerno....
13. dub 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
občas se dějí i takové věci,že je ti někdé lépe a potřebuješ vypadnout z domu.A s Tomem si budete vzácní to taky není na škodu.
13. dub 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
si taky rikam ze to nebude na skodu. a v nedeli se uzijem.kdyz jsem mu v sobotu neverna s keliskama.
13. dub 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mamina bydlí v Hrušově a tam jich je taky jak much,množí se a likvidujou baráky,nechápu kde bydlí,když si střechu nad hlavou rozeberou,ale jsou chudáci a není na ně metr.My tak rozebtrat nějaký barák tak už sedíme a nebo platíme.
13. dub 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taková nevěra se nepočítá.Sice můj žárlí jak někam jdu,protože si myslí,že na mě čeká deset chlapů,ale už to přehlížím a prostě jdu.Každý potřebuje raz za čas vypnout a podrbat.
13. dub 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo,jsme se bavili v praci a oni pry berou prispevek i za to ze koji :confused: tak jsem s toho byla hotova,a ty vyhody co maji a porad jim ublizujem :angry:
13. dub 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspon vis ze te ma porad rad :wink:
13. dub 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz se loucim chce se mi spinkat a taky me boli porad ta hlava,ani sumivy acyrpyrin nepomohl....
13. dub 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oni dostanou peníze na každý prd a nám loni vzaly i dět.přídavky asi bylo málo na snědé spoluobčany. :angry:
Rád mě má,ale někdy je to šílené jak tak žárlí a nemá proč.
13. dub 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc krasne sny...doufam ze se mi neco krasneho bude zdat.
13. dub 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak se měj krásně a dobrou noc.Pořádně to zaspi a hlava bolet nebude,papa. :wink:
13. dub 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam v praci kamosku a ona ma o 13 let starsiho muze a ted zhubla 25 kg a rikala ze je to nesnesitelne ze ji opisuje i kolik ujela kilometru.
a ja osobne to taky zazila,ale zdrave zarleni potesi,ale nesmi se to prehanet!!!
13. dub 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no doufam ze to prestane uz je mi s toho blbe :frowning2:
13. dub 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravé ano,ale můj muž to taky přehání a opravdu je to nesnesitelné.Papa.
13. dub 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko kelisky.

ja uz varim polivku a pak vyrazim do mesta,na kosmosku...jestli me teda veme a nebo aspon objednat. pak chci jit okouknout kde je nejake solarko at se me letos slunicko zase nelekne :grinning:

michinko jestli kounes tak ti moc drzim palecky a budu na tebe moc myslet!hlavne at to vsechno dobre dopadne a deloha ti zustane neporusena.
14. dub 2009 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,
tak se konečně hlásím i já po návratu z Jeseníku. Bylo perfektně, užila jsem si sluníčka podnikla výletky.

Michi: moc na tebe myslím, celý víkend jsem na tebe myslela - držím pěstičky, ať ti to všechno dobře dopadne.

Už se těším na srazík. Poveze mě manžel, tak jestli se chce někdo přidat z Ostravy - třeba Luciik nebo Věruš, tak máme volné místo. :wink:
14. dub 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaczi: ty jsi teda ranní ptáče. To já kdybych ráno nemusela do práce, tak mě tak brzo z postele teda nedostanou.
14. dub 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky asmeen,no taky se hrozim toho abych vydrzela do 22h :grinning:

tak jsi se mela bajecne jo,tak to je dobre.
14. dub 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek