KET 2012

leagux
9. únor 2012

Ahoj holky,
přidá se někdo ke mně, koho čeká KET v únoru?
Ráda bych sdílela pocity ze všeho, co nás čeká.
Byla jsem včera na UZ a KET plánujeme na pondělí 13. nebo úterý 14.února. Už jsme již i rozloupli otázku kolik embryjek si nechat transferovat a jdeme do dvou 🙂
Jak jste na tom vy ostatní ?

pikusa
25. únor 2012

@leagux držím palce at se přece jen // ukážou

spunda
25. únor 2012

@pikusa Ty jsi teda nezmar 😀 no já mám taky jen jeden co jsme dostali v Reprofitu a ten použiju až v uterý na tu naší dálnici 🙂 tak držím Všem čekatelkám palečky at se ty dálnice pěkně rozjedou .🙂

pikusa
25. únor 2012

@spunda hele.....když mě to nedalo 😀 😀
a jsem na tu tvou dálnici zvědavá a těším se na nííííí až to zahlásíš 😵

leagux
autor
25. únor 2012

Holky, všem moc děkuji za milou podporu a slova 🙂
Co se týče testování, tak spadám do skupiny TO NEVYDRŽÍM a naprosto to chápu 😉
Tak a teď už tady chci číst jen samá pozitiva, tak nás hezky zásobuje zprávičkama, co stojí za to !!!!

spunda
26. únor 2012

@pikusa No to si piš že tady budeme mit dálnice,to by bylo aby se nezadařilo ,jen to chce vydržet 🙂 Bobišci potřebují čas než se u nás hezky zabydlí .Holky tak se držte !!!!!!! 😀

spunda
26. únor 2012

@leagux Ahojky no od toho tady jsme,ne????Abychom se navzájem podržely a předaly si své zkušenosti ,nesmutni a vydrž 😉 HLAVNĚ POZITIVNĚ MYSLET JSME HOLKY ŠIKOVNÉ A ZVLÁDNEM TO ,NEBOJ 😀 Tak hlavu vzhuru a do boje 🙂

pikusa
26. únor 2012

@leagux hele......já si vždy byla jistá,že to tam prostě je......
někdy jsme se spletla,taky bylo a pak šup revize a tak uvidíme ted.....ale zase říkám,je to OK to dopadne 😵
@spunda kdy že tys byla na KETU???tuším pár dní předemnou....já 20.2.

spunda
26. únor 2012

@pikusa neboj máme to tam 😀 já byla 15.2. na KETU 😉

pikusa
26. únor 2012

@spunda a tys ještě netestila????? 😀 😀 😀
já myslím,že vydržím pak do 10.dne....po IVF jsme měla 9.den // a po prvním KETU taky....... 😵

spunda
26. únor 2012

@pikusa ne netestila a vážně vydržím do toho 28.2. 😀 😀 😀
no já si myslím že je to u každe jinak a já se nechci nervačit ,pěkně si počkám v klidu na dálnici 🙂

pikusa
26. únor 2012

@spunda tak čekám s tebou 😀

spunda
26. únor 2012

@pikusa OKI no víš jak ve dvou se to lépe táhne 😀 😀 😀

pikusa
26. únor 2012

@spunda to jo 😀

ivanachomistekov881
27. únor 2012

@leagux AHOJ, DNES VEĽMI NA TEBA MYSLíM A DRŽíM TI TUHO TUHO PALCE, DAJ VEDIEŤ AKO SI DOPADLA

leagux
autor
27. únor 2012

Ahoj holky,
tak se zázrak u mě nekonal na testu jen jedna / ☹ . Už jsem objednaná na pátek na UZ a konzultaci, tak jsem zvědavá, co mi řeknou.

leagux
autor
27. únor 2012

@ivanachomistekov881
Ahoj Ivanko.
Moc děkuju, jsi moooc hodná, ale tentokráte to nevyšlo. Co ty, jak stimuluješ, vše v poho?

ivanachomistekov881
27. únor 2012

@leagux no to mi ani nehovor, ja tomuto vôbec nerozumiem, a máš menzes? Fakt ma to veľmi mrzí, prajem ti veľa síl, aby si to čo najrýchlejšie prekonala, je to hrozný pocit, ale život ide ďalej, stále musíme z niečím bojovať a po niečom túžiť, túžba po dieťatku je veľmi silná a určite nás posúva niekde dopredu. Moja a koľko máte ešte zamrazených embryjok, určite budete čo najskôr skúšať šťastie znova, nie???
Ja teraz jem lieky, vo štvrtok idem na kontrolu na ultrazvuk a pohovor s embriologičkou a niekedy na druhý týždeň na KET, tak som zvedavá čo ma to zase čaká. PRAJEM TI VEĽA SíL, NEZÚFAJ ALE DÚFAJ, PA

leagux
autor
27. únor 2012

@ivanachomistekov881
No já už jsem to spíš věděla od soboty, kdy mi taky test nedopadl, takže jsem si to hezky sama doma obrečela (manžel byl v práci) a dnes jsem mu to jen potvrdila. Nechtěla jsem mu kazit neděli. Máme ještě 2 mrazáčky. Nevím, jestli hned budeme zkoušet další ET nebo budeme něco vyšetřovat, to se dozvím v pátek.

Přeju Ti, aby všechno ve čtvrtek dopadlo dobře, sliznice ať hezky roste a už naplánujete ten kýžený den 🙂 .

PS: nezoufám, stále doufám 🙂))

pikusa
27. únor 2012

@leagux mrzí me to....... ☹

leagux
autor
27. únor 2012

@pikusa To je život ☹ , ale hlavně teď mysli na sebe a ať brzo hlásíš // 😉

ivanachomistekov881
27. únor 2012

@leagux takže v piatok ideš navštíviť CAR, to vás objednali a čo také by mohli vyšetrovať? Ja si stále po toľkých neúspešných pokusoch vravím, že v tom mojom brušku nie je niečo v poriadku a oni mi stále vravia, že je to O.K., ja neviem, čím to vlastne je, že sa nedarí, či stresom, alebo len tým, že nieje vhodný čas, alebo je to o šťastí, no ťažko povedať. Ty chodíš do práce, a čo zaujímavé robíš? ja som zatiaľ na materskej, tak ešte kým nechodím do práce chcem zabojovať o dieťatko. Myslím i naďalej na teba, drž sa a aj na manžela, určite je veľmi smutný.

ivanachomistekov881
27. únor 2012

@hit ahoj hit a čo ty, čo je s tebou, ako sa cítiš, už si skúšala testovať??? už sa ti to kráti

leagux
autor
27. únor 2012

@ivanachomistekov881 No my jsme si mysleli, že jsme naprosto zdraví, máme mužský faktor - přerušení chámovodů - a jinak vše v normě až i nadstandadní výsledky, takže nás to trochu znervózňuje, že i 2. pokus nevyšel. Na jiných stránkách hodně řeší imunologii, kterou mě nevyšetřovali a podobné věci, takže se na to budu ptát v pátek. Manžel je smutný, ale držíme se nad vodou 🙂 Máme spolu vlastní firmu, takže stres je na denním pořádku, ale myslím, že jsem už tak na to zvyklá, že to nemůže mít vliv. Vlastně si ani nepamatuji, že bych kdy měla klidnou práci bez starostí a každodenních stresíků. To prostě ke mě patří 🙂
Jak dlouho ještě budeš na mateřský? A vlastně kolikrát jste se již pokoušeli o druhé štěstíčko?

leagux
autor
27. únor 2012

@leagux Děkuji za podporu, ale napřed mi tu dálnici zahlaš ty 🙂 🙂 🙂

pikusa
27. únor 2012

@leagux hele,nám IVF vyšlo,pak i KET ale bohužel revize...
a pak KET ten nevyšel a ted tento...
takže prostě bojovat dál,ono to vyjde,jen to holt bude trošku dýl trvat
a určitě před dalším pokusem imuno.....a genetiku máte????

leagux
autor
27. únor 2012

@pikusa no právě, že nám genetiku a ani imuno nedělali, co to obnáší a jak dlouho to trvá?

leagux
autor
27. únor 2012

@pikusa ...a kolik jste dávali embryjek při KET a v jaký fázi ? Promiň, že tě bombarduju otázkama 🙂

pikusa
28. únor 2012

@leagux my zase máme jen genetiku,imuno ne....
ale tím,že se mates povedl tak jsme imuno neřešili......
Vždy mám transferované jen jednoo embryo.....ted naposledy 8mi buněčné
Až půjde do caru tak se na to imuno poptej......nevím jak dlouho to trvá,ale genetika byla na dlouho,výsledky za cca 6 týdnů

leagux
autor
28. únor 2012

@pikusa Ahoj děkuju za odpověď, už mám v hlavě srovnaný všechny otázky, který v pátek budu chtít odpovědět 🙂
Kdy se chystáš si dělat test?

pikusa
28. únor 2012

@leagux tak tak,jen si to napiš......já vždy na něco pak zapoměla.....
test......asi zítra 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru