KET červen 2021

zuzicek2013
8. čer 2021

Ahoj, zakládám tuhle diskuzi pro všechny,kdo se chystají na KET či ET teď v červnu. Pojďme pokecat,předat si zkušenosti a podpořit se ;). Mě čeká 4. KET a už bych byla strašně ráda,kdyby byl úspěšný. Tentokrát jdu ve stimulovaném cyklu. Co vy?

jeanesam
10. črc 2021

@misulep ja taky beru hormony, amelgen 400mq 1-0-1. Mam uz dva kluky, ale s jinym tatinkem a ted mam noveho senzacniho chlapa a on nema… uz mam vek a on pomale smermouse… taky jsme zacali nekdy v dubnu a je to tedy proces

misulep
11. črc 2021

@jeanesam já mám za sebou nějaké gynekologické operace. Měla jsem lehčí endometriozu, snad jen jeden srust v děloze a mám neprůchozí jeden vejcovod. Přítel má vše v pořádku. Je mi 36 a děti nemám žádný. Ale člověk nesmí ztrácet sílu a viru, je to však dost těžké. Na mě teda i doléhá jak jsem doma, jenže já pracuji jako zdravotní sestra, takže bych ani nemohla teď chodit do práce. Jsem jinak o dost aktivnější a to mi teď chybí. Jenže po těch hormonech jsem tak nemožná, ze nemůžu mít kdoví jaké plany.

jeanesam
12. črc 2021

@misulep Tak ja jsem dnes zkusila udelat test a jen /. Jsem 9 den po ET. Skoro vsude ctu, ze holky mivaji uz duchy nebo carky. Jsem z toho takova spatna. V breznu a dubnu jsem mela biochemicke a uz nejak nemohu. Holky, to je tak bolave. Ja tak verila, ze to fajt vyjde. Prijde mi, ze i prsa me prestali bolet a ani zle jak mi bylo v sobotu mi uz neni… co ty?

zuzicek2013
autor
13. črc 2021

@jeanesam to mě mrzí,třeba ještě vykoukne,ale většinou vím,že holky opravdu už mívají aspoň dušìky.pro mě tento měsíc taky nebyl úspěšný. Tsk moc jsem tomu věřila,taky my bylo tak divně,jak kdysi když jsem byla těhotná,pak po ránu návaly,tak jsem si říkala,že snad konečně a nic...12 den na testu ani ťuk,tak jsem pak vysadila prášky a čekala na ms.pak jsem si sice vyčítala,že jsem pro jistotu nesla na krev,ale teď už je to jedno. Kolik máš ještě mrazàčků?

misulep
13. črc 2021

@jeanesam já testovala a TT negativní, byl to můj první transfer, tak jsem byla i připravená na to, že to asi nevyjde, to víš, ze bych byla šťastná, kdyby vyšel. 9.den ještě není vůbec rozhodující, ještě máš stále naději, ze to bude dobrý. Držím moc palce 👍 jinak vím, je to bolestné, ale život je krásný i s tímto bojem, je to součást života a cesta k velkým věcem, které si vysníme bývá trnitá. Proste budou další pokusy 😘

jeanesam
13. črc 2021

Ja vim, v pondeli jdu na testy do centra tak uvidime. Holky, dekuji, je to mile si to takhle precist. Vcera jsem to oplakala… je mi to lito, kvuli chlapovi. Taky jsem prave cetla, jak holky uz 7, 8, 9 maji duchy a //…. Leky beru a uvidime, nadeje porad byt muze 🍀

maki06
15. črc 2021

@hanyas tak zázrak se nekoná,emryjko za týden vubec neporostlo,v pondělí jdu na revizi.😥 tak nějak jsem s tím počítala,ale stejně mě ta rozhodující informace dost srazila 😥😥 tak si pobrečim a zas bude dobře...

rozitta
15. črc 2021

@maki06 to je mi moc líto 😢😢 je ta revize nutná? Neodešlo by to samo? Když je to bez zásahu zvenčí, je pak rychlejší rekonvalescence.

maki06
15. črc 2021

@rozitta paní doktorka chce plod poslat na genetiku,proto revize. My jsme embrya neměli na testech.

hanyas
15. črc 2021

@maki06 chjo, to mě mrzí 😞 my taky neměli embrya na genetice a bylo to ok. Tak aspoň budeš vědět, jestli je problém tam nebo ne. Ono hodně dělá i kvalita kultivace a spousta dalších faktorů...

jeanesam
15. črc 2021

@rozitta to je mi moooc lito! Drz se, je to smutne, tezke, ale my jsme silne zeny a zvladneme to. Priroda proste vi 🍀🍀🍀

veronikavik
19. črc 2021

@maki06 to me strasne moc mrzi!!! Podivej, my genetiku meli a embryo se chytlo a pak stejne odeslo.. proste to tak je.. me je porad hrozne, jsem zla, vybusna, protivna.. porad brecim.. smiruji se s tim,ze budeme mit jen jedni dite a moc to boli.. o vikendu jsme byli na vode a mala si tam hrala s detmi a ja pozorovala jak vsichni maji dve deti a jak si spolu hraji a maji se radi, i kdyz se samozrejme i mlati atd.. ale jsou dva.. nejak jsem nezpracovala proste informaci, ze to druhe uz nevyslo.. nastavila jsem se na druhe dite a to naplnene ocekavani mi ted dava zabrat.. tak vam vsem drzim palce, at mate silu jit do toho dal a vsechno zvladnete, kdo si nezazil tady tu bolest, tak to nepochopi..

maki06
19. črc 2021

@veronikavik jsem na tom úplně stejně, nálada pod psa, hromosvod mi dělá můj chlap,chudák můj,ještě že je tak klidnej a tiše trpí,vytočí mě každá blbost a on to chudák schytá. Navíc všude na mě vyskakujou kočárky,postýlky... právě čekám na revizi,až na mě přijde řada.

veronikavik
19. črc 2021

@maki06 jak se citis po revizi? Posilam silu!!!

maki06
19. črc 2021

@veronikavik dekuju, fyzicky celkem v pohodě, s psychikou už to tak slavný není, ale to přejde časem. 🙂

veronikavik
19. črc 2021

@maki06 tak aspon, ze fyzicka stranka je v poradku… a ta psychicka.. to bude asi jeste trvat, ale taky to preboli.. promin, nepamatuju si-vy mame jeste nejake mrazacky?

maki06
19. črc 2021

@veronikavik máme ještě 2,teď musí být min 2 měsíce pauza,ale asi počkáme dýl,aspoň půl roku,musím se z toho nějak oklepat. Docela mě to překvapilo,že mi je fyzicky dobře,čekala jsem bolesti břicha,krvácení a nic,krvácím jenom lehounce a bolesti žádný. Ale začalo mě teda pořádně bolet v krku,tak jsem zvědavá,co z toho bude.

alexkisss
30. črc 2021

Ahojky holky tak jak vám to dopadlo všem já dnes 11 den po ET a krásný duchove na testech

hanyas
30. črc 2021

@alexkisss super! Potichoucku gratuluji! 😍🍀

alexkisss
30. črc 2021

@hanyas děkuji moc

alexkisss
1. srp 2021

Ahojky holky tak jak se mate co vy kterým to vyšlo a cekate miminka jak vám je já dnes testik pozitivní a zítra na krev

alexkisss
4. zář 2021

Ahojly tak u me první et nevyšel ted sem po druhým transferu a je to na dobře cestě v patek na krev už se tesim co vy