KET, IVF 2018 - Kdo se chystá?

koudelka82
15. lis 2017

Ahoj holky, koho čeká příští rok KET ? Mě až v únoru. Do te doby se asi zblázním 🙂

katjja123
19. črc 2018

@absintka19 @misickajerry Děkuju. No asi to budeme muset ukončit. Stejně kojim už jen v noci.

adydejka2609
21. črc 2018

Hezkou sobotu vám všem, chtěla jsem se zeptat neměl tu někdo z vás vytok? Já sice zavadim utrogestan ale třeba 3 hodiny po zavedení mám mokré kalhotky a trošku mě dole trápí paleni nebo takové řezání :( tak se bojím nějaké infekce :(
Bolesti břicha mám stále v podstatě v kuse

luciebx
21. črc 2018

@adydejka2609 neboj. Ten utroš je sračka pro tělo. Já měla výtok cele tehu. Bez vložky ani ránu. Pokud si nejsi jistá zkus zavolat dr

adydejka2609
24. črc 2018

@luciebx děkuju za uklidnění, já teď furt plasim...když me boli bricho jsem nervózní, když už mě tak nebolí bojím se aby to zase nebylo špatné...jsem jak blázen už....
Zítra jdu na první UZ tak se modlim aby to vše bylo jak má

luciebx
24. črc 2018

@adydejka2609 neeebbboooojjjj

adydejka2609
25. črc 2018

Holky kdy vám šlo vidět na UZ srdicko? Já jsem byla na KET 4.7. A dneska hcg skoro 14.000 ale zatim jen zloutkovy vacek jo a mám ještě malý hematom

luciebx
25. črc 2018

@adydejka2609 já byla až v 8 tt na prvním utz

dendinka
25. črc 2018

@adydejka2609 6+2 už tlouklo

luuucatko
30. črc 2018

Jak dlouho vám prosím trvalo schálení IVF pojišťovnou - ministerstva vnitra (211) ? Kdyby se zítra zažádalo, myslíte, že bychom ještě IVF stihli začít stimulovat 26.8.? 🙂

kikika87
30. črc 2018

@luuucatko Ahoj, to by se snad mělo stihnout, myslím, že na to mají 30dni. Záleží jak budou zrovna rychlý. Taky mám 211 a co pamatuji v zimě, bylo to docela rychle.

luuucatko
30. črc 2018

@kikika87 To by bylo super! Tak snad se to stihne. Přestupujeme do nového CARu, tak asi budou chtít udělat ještě svoje testy, ale snad je přemluvíme aby nám hned zítra zažádali. Moc děkuju 🙂

kikika87
30. črc 2018

@luuucatko Tak je to v jejich zajmu😉 přeji hodně štěstí🍀

luuucatko
30. črc 2018

@kikika87 To je taky pravda 🙂 Moc děkuju 🙂

toncka13
30. zář 2018

Ahojte dievčatá.je tu niekto čerstvo po ket?? Ja mam dnes 6 deň.samozrejme,že som skúsila test a nic🙈toto je môj druhý ket,prvý nevyšiel! Mam už jednu princeznú 3 ročnú po 2 ivf a na 3 pokus.❤️

luciebx
30. zář 2018

@toncka13 6 den je brzy. Ještě bych to nevzdávala

toncka13
30. zář 2018

@luciebx ja to ešte nevzdávam viem,že je to skoro.🙈🙈🙈blbá som no 😄

koudelka82
autor
30. zář 2018

@toncka13 zkus ještě vydržet 🙂 ale chápu Te s tím testováním 🙂 člověk už je netrpělivý 😊 držím moc pěsti

toncka13
30. zář 2018

@koudelka82 dakujem krasne😍keď som bola s mojou dcérkou po et tak tuším prvý som 9 deň urobila prvý test a bol tam duch,cize dúfať neprestávam❤️

toncka13
1. říj 2018

Tak dnes znova test,to je jasne😄vykúkala som tam takého mini ducha takze len dufam,že mi už nešibe,včera tam nebolo vôbec nic🤔uvidím či to zajtra bude silnejšie 🌸🌸🌸🌸

luciebx
1. říj 2018

@toncka13 uvidíš třeba za dva dny už budeš vědět víc

toncka13
1. říj 2018

@luciebx už sama neviem😂raz toho ducha vidím potom zase nie🙈🙈🙈uvidím zajtra

semik_iii
12. říj 2018

Ahoj 🙂 ja jsem 8.den po Ket a to cekani na den, kdy si muzu udelat test je nekonečné 😀 obcas mam chut si test udelat driv ale zaroven mam strach z toho, ze bude snehobily, takze z toho sejde 😀 jinak se snazim to neresit a celkem se mi to dari- chodim do prace, jezdime na vylety atd... No poboliva me podbrisek, uz cca 3ti den je mi obcas trochu zle (naposledy vcrra odpoledne, kdyz srm rozdelala pytlik s gumidkama a ucitila tu sladkou vuni) mam citlivy prsa a chce se mi brzy spat... Takze se nam buď zavrtal nebo je to utrogestanem... Jsem strasne zvedava co nam ukaze test za par dni 🙂

semik_iii
18. říj 2018

Takze u nas 2Ket nevyslo...

semik_iii
Autor odpověď smazal
Zobraz
toncka13
18. říj 2018

@semik_iii to ani u nas😢v pondelok ma treti vklad,pevne veríme,že tento krát to klapne❤️

a_n_d_y88
18. říj 2018

Ahoj holky, nebyla jsem aktivním uživatelem až doteď. S manželem jsme se snažili o mimi asi 5 let než jsme se odhodlali k doktorovi. Manžel desný spermiogram, únor 2018 neúspěšně IVF. Zkusili jsme jiný CAR, kde nás vyslali do Prahy na imunologii. Kromě špatného spermiogramu navíc bojujeme s mou nizkou buněčnou imunitou na spermie (manzel 18% a darce 19%). Imunita se dá zklidnit kortikoidy, ty ale prohlubují deprese, kvůli kterým jsem v péči psychiatrů. Dnes jsem po 2 odběru oocytů (4). Má někdo podobné zkušenosti?

siocka
30. říj 2018

ahojte, dnes mám v Heliosu po KETu (1. IVF tam bylo úspěšné) a jsem trošku nervózní. Stalo se někomu, že by embryo zůstalo 2x v pipetě? A teprve třetí pokus prý vyšel a embryo se dostalo do dělohy. Přiznám se, že jsem z toho měla dost špatný pocit a nejsem si jista, jestli se vůbec do mě dostalo.

koudelka82
autor
30. říj 2018

@semik_iii
@toncka13 holkyyy, moc me to mrzi 😢 a jak to s vama vypadá nyní ? Šly jste do dalšího KETu ?

toncka13
30. říj 2018

@koudelka82 áno som 8 deň po ket a na teste duch😍😍😍😍potichu sa teším

koudelka82
autor
30. říj 2018

@toncka13 jeee 👏👏 to je supeeer 🙂 moc držím pěsti, ať sílí. Potichounku gratuluji 🙂