Ket, květen 2012

simca31
17. únor 2012

je tu nekdo kdo jde v kvetnu na ket?chce si popovidat a podelit se o sve skusenosti nas to ceka po druhe tak se modlime aby nam to konecne vyslo 🙂

simca31
autor
4. črc 2012

@darazv tak bud o to muzes pozadt primo v caru nebo me to delali v nemocnici a to sem cekala skoro dva mesice nez me vzali a v nemocnici sem byla 4 dny ale co nad tim uvazujes 🙂 ty to nepotrebujes ty uz si tehulka a hotovo 😉

darazv
4. črc 2012

@simca31 to už ma napadá ak sa to nepodarilo a samozrejme ak to nevyjde tak CARU tak jedine podám ruku a poviem zbohom!!!!takže skúsim tu laparku možno cez moju doktorku 😒

simca31
autor
4. črc 2012

@darazv ale ty jedna neblbni treba prave ty cekas holcicku a tem to trva nez se pripravi na scenu 😀 jeste vydz ju a mysli pozitivne kocko nadeje umira posledni a ja ti rikam ze tehotna jsi 😉

darazv
4. črc 2012

@simca31 jasnééééé že sme tehulky 😀 len myslim aj na to najhoršie keby nahodou,,rozmyšlam že si neurobim ani test zajtra radšej možno v piatok 😀

hokinka
4. črc 2012

@darazv
@simca31
...jasně, že jste holky a obě!!! Ničeho se nebojte, tu smůlu už jsem si vybrala já. Vy už se budete jen radovat 😉)

darazv
4. črc 2012

@hokinka bože čo je s tebou som na teba myslela 🙂 ako to dopadlo mojka?

simca31
autor
5. črc 2012

@hokinka ahoj zlati tak jak to stebou vypada?no ja nevim jak to dopadne u me porad na tt slaba carka a az po limitu ☹

pavlaoo3
5. črc 2012

Ahoj holky!Simi, to je fajn, že se čárka drží, buď trplěivá, ona určitě bude sílit, jenom to jde pomalu, dej jí čas. Kolikátý den ted přesně jsi po transferu? Kždopádně důležitý je, že se drží! Já jsem nakoupila ty citlivější mamatesty a zkusila jsem jeden včera odpoledne, a potom po zaschnutí,až když jsem ho pak vytáhla znovu z pytlíku,je tam stínek. Tak nevím co si o tom myslet. A dneska ráno jsem zkusila stejný test a je bílý.Tak to nechápu.Jsem teď osmý den a asi fakt skončím s testováním apočkám až později, jinak se z toho úplně zcvoknu.Jsem už děsná nervoza, nedokážu myslet na nic jinýho.Děsně se bojím, že to zas nevyjde.

simca31
autor
5. črc 2012

@pavlaoo3 ahoj pavli ona tam taky je ale porad po zaschnuti jsem 12 den po ketu ja mam silnejsi tt s odpoledni moci nez z rani to je divne ne ja uz na to prdim a necham to az na krev v pondeli a uz se smiruju s tim ze to zase nevislo i kdyz mozna to u me jde fakt pomalu mozna se zahnizdil pozdeji ale u me je to normalni u me nemuze jit nic jak ma ja musim porad vykukovat z davu 😀 tak 8 den je jeste brzo ale pokud uz mas po zaschnuti carecku tak to vypada hodne nadejne drzim porad paceky zlati 🙂

simca31
autor
5. črc 2012

@pavlaoo3 ted koukam ze sme na tom stejne odpoledne duch a rano prd 😀

darazv
5. črc 2012

@simca31
@pavlaoo3 holky rano som samozrejme zaspala tak som mala 15 min na to aby som vypadla z domu do prace 😠 prišla som akurat domov dnes sme sa zase kopali do riti tak som zavelila ideme domov 😠 čo sa tyka mna som si robila test len teraz a hned v limite duch 😀 začinam sa potichučky radovat- po mojej skusenosti s biochemickou graviditou to inak ani nejde,,,holky čo to tu čítam nestresujte pozrite na mna? ja som mala doteraz prd a zrazu duch a to mam 5 dnove blastocysty!!!tak u vas to može byt ovela neskor sme tehulky a basta 😉

simca31
autor
5. črc 2012

@darazv jeziiiiiiis tak potichoucku gratuluji mam za tebe radost a bude se porad modlit aby to dopadlo dobre zlaticko 🙂 ja uz sem rezignovala 12 den a duch po limite to nevypada vubec dobre seru uz na testy a vubec na vsechno mam takovou depku ze se mi nechce uz ani dal zit ☹

darazv
5. črc 2012

@simca31 simčo prestan prosím ta lebo dostanes na prdel!!! 😠 maš 3 dnove embrjka nič nieje stratene neboj,,ja si urobim test v sobotu má sa testikovat obden 😉 neboj v pondelok sa budeme radovat 😀

simca31
autor
5. črc 2012

@darazv 🙂 si zlatko ale bojim se vim ze mam 3 deni mozna na tom neco bude ale proste mam naladu pod psa jj v pondeli to budou nervy ale radeji tomu neverim a treba se budu radovat ja uz netestuju jinak by me to dostalo do blazince ☹

darazv
5. črc 2012

@simca31 ano chapem ta je to stašny pocit ja ho prežívam tiež chcem zaspat a zobudit sa v pondelok 😠

simca31
autor
5. črc 2012

@darazv jeste ze te tady mam jinak bych se asi zblaznila kdybych na to byla sama muj to nechape takze sem za tebe rada ze se ti muzu sverit 🙂

darazv
5. črc 2012

@simca31 napodobne mojko 🙂 kto to nezažije nepochopí som vdačná že existuje taká stranka ako je MK pretože mam sa s kym podelit navzajom o pocity a našla som tu zpriaznene dušičky medzi ktoré patriš aj TY 😲

simca31
autor
5. črc 2012

@darazv to sem rada ze to citis stejne presne ten kdo to nezazije nepochopi 🙂

simca31
autor
5. črc 2012

jaj co bych dala za to otehotnet normalne a nemyslet jak to dopadne a ani nevedet ze tehotna sem ty zeny co tak otehotnet muzou si toho vubec nevazi 😒

darazv
5. črc 2012

@simca31 no ved prave ja zavidim aj tym ženam čo su tehotne trebars uz aj dva mesiace a nevedia o tom pretože o to krajsi pocit že to zistis a bez žiadnych psychickych depkach pri kukani na test atd,,napriklad moja mamina ked čakala mna nevedela že je tohotna mala normalne tri mesiace menzes a to už s otcom tretie mimi nechceli pretože už boli moj brat a sestra potom šla mama na gyndu a tam jej povedali že je tehotna samozrejme mama chcela ist na potrat čo jej dr povedala že už je neskoro ,,,to mi povedala ked som bola dospela a den ked som sa narodila sa mama rozplakala od štastia ako aj cely moj život mi vraví že dakuje bohu že som tu ako som bola neprianá tak ako som vykukla na svet som bola ich poklad 😀 a to som sa narodila 9.9 o 9 tej rano a v sračkach 😀 mame nestihli dat klistir či jak sa to mu hovoríííí 😀 a to mama prisla s otcom do porodnice o pol deviatej a porod bol šup šup rychly 😀

simca31
autor
5. črc 2012

@darazv to je krasne 🙂 prave to zavidim ze to necekas a jsi tehu ale to ja nikdy nezaziju ale co uz se stim musim nejak poprat ale jsem zvedava jak dlouho vydrzim ten psichicky natlak nekdy si pripadam jak blazen sem uz fakt zrala na psichinu 😀

darazv
5. črc 2012

@simca31 vieš niekedy je aj lepšie mysliet opačne pretože o to vačšia radost je ked sa niečo podarí,,,, a ty si tomu neverila,,,,,v živote sa mi stalo x krat ako som daným veciam neverila podcenovala sa a myslela na to najhoršie a zrazu buuum riadny zvrat a ja som sa smiala radovala a povedala jéééé ono to sa dá podarilo atd 😉

simca31
autor
5. črc 2012

@darazv ok tak ja proste tomu uz neveriiiiiiiiim 😉 tak uvidime jestli se budu v pondeli radovat nebo plakat 😒

darazv
5. črc 2012

@simca31 neboj bude dobre 😉 fuuuu som sa prežrala a rovno utekala do sprchy čo zo mna tieklo 😠 je tu strašne dusno horučava nedá sa normalne fungovat neznašam taketo horučavy 😠

simca31
autor
5. črc 2012

@darazv tady je bourka jak krava 😀 bojiiiim i nase pesanka se schovava 🙂 a padaji velke kroupy sem zvedava co nam zbyde s auta

darazv
5. črc 2012

@simca31 to fakt? a tu nič len dusno tak ju pošli k nam ale bez tých kroup 🙂 stačí ti že mi vymazali ten komentar admini a pritom nič zlé som nenapisala iba to že mi ten vyrobok chýba v prahe 😠

simca31
autor
5. črc 2012

@darazv jj rada poslu 😀 co a proc jako ty admini jsou fakt diliny

darazv
5. črc 2012

@simca31 nechapem to ani ja ale tak nech máju radost 😀

simca31
autor
5. črc 2012

@darazv 😀 picky jsou to 😲 clovek aby se bal neco napsat nebo sem dat nejakou fotku me stopli album ze to nejsou fotky o rodine a detech tak ja nevim ale nez clovek chce mit dite tak musi najit partnera ne 😀 ale jinim to prochazi 😀

darazv
5. črc 2012

@simca31 🙂 🙂 🙂 škoda rečí 😀 ako to u vas vyzera stále silna burka?