Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

KET květen. Má někdo?

soninkas
13. kvě 2021

Ahoj holky.Je tu někdo kdo má v květnu KET?Já byla 5.5 ,vložen jeden 5ti denní mrazáček.Předevčírem jsem zkusila TT.Prikladam fotku.Koukala jsem jak blázen, že 6 den po KET už byl duch,tak se modlím ať je vše v pořádku. Ovitrelle jsem pichala 28.4 ,tak to už by snad nemělo mít vliv.Jinak beru Godasal,medrol,gynprodyl a jednou za tři dny agolutin.

haskre
13. kvě 2021

@soninkas ahoj Já nebyla na KET ale na ET 3.5.🍀❤️

haskre
13. kvě 2021

@soninkas krásné čárky tak at sili 🍀❤️

soninkas
autor
13. kvě 2021

@haskre tak moc držím palce.A jak se cítíš?už jsi zkoušela testovat?Kolik ti jich vložili?

haskre
13. kvě 2021

@soninkas mám vložené 2 3 denni a test vypadá Dobre 🍀❤️Dekuji jinak nic moc nepocituji trochu citim prsa...

soninkas
autor
13. kvě 2021

@haskre super!!!!To vypadá dobře🍀.Me právě taky nic není,jen trošku podbrisek a malinko prsa.Oficialne mam testovat 19.5 ,volat do CAR a objednaj mě za dalších 14 dní. Ty jdeš na kontrolu kdy?

haskre
13. kvě 2021

@soninkas já mám oficiálně testovat v pondělí 17.5. Takže taky budu pak volat do CARU a objednaji mne za 14 na utz...Jj na to ze to byli 3 denni embrya tak carka je celkem silná tak snad to bude pekne silit a bude vše Ok...🍀❤️Teď trochu citim podbrisek...

soninkas
autor
13. kvě 2021

@haskre moc držím pěsti 😊🙏 nám oboum 😇

omajda88
13. kvě 2021

@soninkas taky ofiko testuju až 19.5. tak uvidíme, i když už tam něco trochu vidim 😉

soninkas
autor
14. kvě 2021

@omajda88 moc držím palce.🍀

marticka85po
16. kvě 2021

@soninkas ahoj ja som bola 5.5 na ket,vkladali mi 5dnovu blastocystu 😊 dnes 11dpt mam takyto test

soninkas
autor
16. kvě 2021

@marticka85 krásné // 🍀
to jsme byly ve stejný den.Holky,taky jste tak nervózní?Snažím se být v klidu,ale bojím se,aby se mimi udrželo a dobře to dopadlo.Dneska se mi dokonce zdálo,že to nevyšlo 🙈.jinak mám za sebou 2x mimodelozni.Doma máme 8 letou holčičku, ta se nám povedla hnedka.Druhe mimi už zkoušíme 3 roky

marticka85po
17. kvě 2021

@soninkas dakujem a ano,tiez som nervozna. U nas je to 1.ivf, a 1.ket po 8mych rokoch snazenia,o to vacsi zazrak pre nas. Takze mam aj obavy ci to bude OK. Nase prve dieta ❤

haskre
17. kvě 2021

Holky tak dnešní ranní odběr 🍀❤️

soninkas
autor
17. kvě 2021

@haskre krása!!!!Nabirali tě v CAR?Já mám ve středu jen volat,že mi vyšel pozitivní test a objednaj mě za 14 dní na kontrolu.

soninkas
autor
17. kvě 2021

@marticka85 tyjo,po 8 letech snažení, jo?O to je větší radost,ze to vyšlo na poprvé 😊🙏.Ty máš kontrolu kdy?

haskre
17. kvě 2021

@soninkas Nene já do CARU dojizdim a taky se krev nebere jen když je to nejasné...proto mi dali zadanku abych si případně došla v místě bydliště,tak jsem si skočila do laboratoře at to mám se vším😄

soninkas
autor
17. kvě 2021

@haskre tak to jo.taky bych ráda věděla jaké mám hodnoty🙂🙂🙂.Dneska jsem dělala test,tak už mám krásné dálnice.

haskre
17. kvě 2021

@soninkas tak to bude krásná hodnota🍀💋

marticka85po
17. kvě 2021

@soninkas v stredu mam krv 19.5 😊

soninkas
autor
18. kvě 2021

zkusím se taky zítra zeptat,jestli by mi nabrali krev,abych věděla. no a jak se holky cítíte?Mě jen trošku pobolivaj prsa.Aplikujete taky agolutin i.m?ja už mam zadek pěkně bolavej,tak se budu ptát,jak dlouho budu muset ještě píchat. mám to 1x za 3 dny.

haskre
18. kvě 2021

@soninkas já se se citim úplně normálně😄prsa někdy bolí víc a někdy min...já mám jen estroferm a progesteron....

soninkas
autor
18. kvě 2021

@haskre tak to se máš,že nemusíš trpět s injekcema 😄.

haskre
18. kvě 2021

@soninkas to Jo jsem rada a na co je ten agolutin?

soninkas
autor
18. kvě 2021

@haskre na podporu žlutého tělíska, jestli jsem správně pochopila.

haskre
18. kvě 2021

@soninkas a zavadis ještě něco?😄

soninkas
autor
18. kvě 2021

@haskre mě vyšla špatně imunologie, takže beru medrol 2x1,pak godasal,estrofem 3x1 a zavadim ráno a večer 2tbl gynprodylu plus 1x za 3dny ten agulutin.takze celkem dost toho beru😄

haskre
18. kvě 2021

@soninkas pěkná zásoba 😄tak hlavně ze to pomuze ❤️🍀

soninkas
autor
18. kvě 2021

@haskre jojo,přesně tak❤

luuc5
19. kvě 2021

@soninkas ahooj Holkyy pridam se k vam jestli muuzu ja jsem byla vcera na ket tak cekaam ..jak to dopadne ?Je tady nektera ktere to vyslo napoprve ?☀️

soninkas
autor
19. kvě 2021

@luuc5 ahojky.Jasnacka, aspoň nas tu bude víc a můžeme si psát a prožívat to společně. Moc Ti držím palce🍀 .Mě to vyšlo na poprvé. Tak jsem moc ráda.Kontrolu-ultrazvuk mám 4.6,tak ještě musím pockat