KET květen. Má někdo?

soninkas
13. kvě 2021

Ahoj holky.Je tu někdo kdo má v květnu KET?Já byla 5.5 ,vložen jeden 5ti denní mrazáček.Předevčírem jsem zkusila TT.Prikladam fotku.Koukala jsem jak blázen, že 6 den po KET už byl duch,tak se modlím ať je vše v pořádku. Ovitrelle jsem pichala 28.4 ,tak to už by snad nemělo mít vliv.Jinak beru Godasal,medrol,gynprodyl a jednou za tři dny agolutin.

soninkas
autor
19. kvě 2021

Jo a ptala jsem se na ten agolutin, tak musím píchat do konce 12tt, takže musím zatnout zuby a vydržet to.Manzel je teda fakt sikovnej,že to píchnuti nebolí,ale druhý den,bolí půlka zadku až do další injekce 😄.Olejovky se vstřebávají hůř

luuc5
19. kvě 2021

@soninkas jee tak to ti zaavidim ☘️A mooc preju .Kolikaty den sis delala test ?chtela jsem vydrzet do krve tam mam jit 31.5 ale ani nahodou nevydrzim 😂to uz vim ted

luuc5
19. kvě 2021

jee uz to vidim sesty den ..tak to zkusim taaky asi 🤭

marticka85po
19. kvě 2021

@soninkas ahoj tak ako si dnes dopadla na krvi? Ja dnes 890hcg 14dpt 🥰

soninkas
autor
19. kvě 2021

@luuc5 takhle jsem to sepsala.

soninkas
autor
19. kvě 2021

@marticka85po ahojky.Ja jdu na krev v pondělí-domluvila jsem si to u tchyně v laboratoři.A tvoje hodnota super!!!Tak dám vědět kolik mám.

marticka85po
19. kvě 2021

@soninkas drzim palce na pondelok 😊

soninkas
autor
19. kvě 2021

@marticka85po děkuji moc,dam vědět 😊

soninkas
autor
19. kvě 2021

@luuc5 určitě zkus,ja bych taky nevydržela 14 dní ani náhodou 😂

luuc5
20. kvě 2021

@soninkas zkusim a dam vedet jak jsem dopadla ..dneeska jsem druhy den teprve 🙄a citila jsi neco ?nejaky pichani v brichu nebo neco ?😂

soninkas
autor
20. kvě 2021

@luuc5 ani ne,občas trošku pobolival podbrisek,pichnutí, jako na MS.Byla jsem celkem nervózní, že jsem nic nepociťovala. Ani prsa mě nebolely. To až teď a taky ne pořád.

luuc5
20. kvě 2021

@soninkas me taky sem tam nekde pichne ale jinak vubec nic ..🤔to me prave znervoznuje 😂cekala jsem ze neco ucitim ..a ono nic 🤷🏿‍♀️

soninkas
autor
20. kvě 2021

@luuc5 neboj,mám to stejně a myslím,že i zbytek holek na tom bude podobně 😊

luuc5
20. kvě 2021

@soninkas joo vsak joo ..ted proste musim pockat jeste par dni ..ale je to fakt nekonecny ..

soninkas
autor
21. kvě 2021

@luuc5 čekání je na prd.My taky čekáme 14 dní na ultrazvuk 🍀

soninkas
autor
24. kvě 2021

ahojky holky.Tak hcg mám 17 282 😊 už je mi pěkně šoufl, ja mam takovou radost 😊.A co vy?Jak je vám?Co testiky????

haskre
24. kvě 2021

@soninkas to je panenku hodnota🍀😄a na utz jdeš kdy?

soninkas
autor
24. kvě 2021

@haskre vid, taky mi to přijde hodně. na utz jdu az 4.6

haskre
24. kvě 2021

@soninkas ty jsi nejak 19 den po transferu ze?to už asi pak skáče jinak 😄nebo tam budou dve ❤️Super budu držet pesti já jdu 1.6.

soninkas
autor
24. kvě 2021

@haskre juju 19 den po KET.Taky mě napadly dvojčata😄,to by teda byla náhoda jak blázen.Na den dětí jdeš na utz,to je hezké. Budu na tebe moc myslet 🍀A jak ti je?

haskre
24. kvě 2021

@soninkas dekuji ano na den deti 😄je to tezke s tom hcg je tam velký rozptyl😄náhoda by to byla dvojnásobná😄já se citim úplně normálně krom bolesti prsou jinak nic 😄

soninkas
autor
24. kvě 2021

@haskre důležité je,že hodnota je vysoká a na zbytek se nechám překvapit 🙂

haskre
24. kvě 2021

@soninkas přesně tak,opatruj se🍀❤️

soninkas
autor
24. kvě 2021

@haskre jasná věc,ty též 🍀

soninkas
autor
25. kvě 2021

@luuc5 ahojky.Tak jak to s tebou vypadá?

luuc5
25. kvě 2021

@soninkas ahooj dneska jsem sedmej den ..a carka zadna ..taknevim jestli je to brzo porad jeste ..nebo tam nic ani nebude ..🙁

soninkas
autor
25. kvě 2021

@luuc5 je ještě čas,může se objevit až dyl. 🍀🙏

luuc5
25. kvě 2021

@soninkas snad jooo tak uvidimee 🌸

andrevo
25. kvě 2021

Ahoj holky, čtu vaše příběhy a modlím se, aby nám naše 1.ket vyšlo. Zatím mám doma jen léky a čekám na ms a pak budu brát 3x1 estrofem.
Mám obavy aby ket vyšel.
Již máme doma z 1. IVF 5leteho klučinu a bohužel v dubnu 2.IVF neúspěšné asi i z důvodu prodělání covid. Takže teď hledám informace a mám strach.

soninkas
autor
25. kvě 2021

@andrevo ahojky.Někdy se to bohužel na poprvé nepovede a ani doktoři nejsou schopný říct proč.Taky jsem se moc bála, aby to vyšlo.Bidu Ti moc držet palce.Dva dny před KET jsem začala jist cerstvej ananas-rozdelila jsem si ho na 4 díly a každý den jeden,hodně vyvary, nohy a zada v teple-to mi radila kamarádka co taky postoupila ivf.Nevim,zda pomohlo tohle, ale vyšlo to.Tak můžeš taky zkusit 😊