KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

vormoni
4. lis 2013

@jahodnice Ahoj,tak třeba by to stálo za to zkusit..ne?Já když vidím ty miminka co se najdou v babyboxech,tak jsem ráda,že je dali aspoň tam.a přemýšlím,kterým čekatelům na adoptované dítě udělají radosti?A vzpomenu si i na tebe..
Ted jen ,aby byla ta jistota,že se o ně rodiče po čase nepřihlásí..ale snad je dávají novým rodičům,až je v tomhle jasno.. 😅

danielahe
4. lis 2013

@jahodnice mela by to byt holcicka 😉 , no u me taky problem neni, tak se asi partnerovi povedla vyprodukovat jedna poradne odolna mrska 😀. Chapu, ze na psychiku je ivf velmi narocne, preju hodne stesti a treba se zadari i vam 😉 🙂
@vormoni ja o te detoxikaci taky nevedela, zadny velky alternativec nejsem 😅 , ale tim, ze tobik ma alergii na kravskou bilkovinu, tak me tam poslala mudra, no a snazila jsme se krom mlika vynechat i ty potraviny, co nam rekla terapeutka, ale oni ty dalsi potraviny nekdy s tim souvisi, nasla jsme to pak i na netu, ale je fakt, ze po tech kapkach jsme vsichni onemocneli 😀 😀 😀 , takze jsme se aspon vycistili a na dalsi kuru uz nedoslo, nebot jsme otehotnela 😅 . Doufam, ze se tobe a male dari dobre, starsi ditko nezlobi a co treti? 😉 Tak deda mi taky umrel v celkem pozehnanem veku na rakovinu slinivky a ostatni taky krom babicky, ta si rakovinu prsu vytrpela brzo 😠 . Zalezi holt na nas, jak se stravujeme, jak zijeme, to dokaze nemoc ovlivnit...tak snad tu budeme strasit dlouho 😀

jahodnice
4. lis 2013

@danielahe
jé, holčička tak to je super!!!

jahodnice
4. lis 2013

@vormoni
o adopci jsem nikdy neuvažovala, je to pro někoho asi hrozné, že to tak řeknu, ale cizí dítě nechci. Jsem ráda, že v tom jsme s partnerem zajedno, u mě je to asi navíc ještě profesionální deformace- máy vystudovanou psychologii a patopsychologii a procenta dědičnosti mě prostě děsí....vím, ani vlastní dítě nemusí být žádný svatoušek, ale....

vormoni
4. lis 2013

@danielahe Ahoj,no děti zlobí- jako všechny,ale naštěstí ne furt.. 😉 Kubík je školák,docela mu to jde,ale to učení to je něco..Já se snažím být trpělivá,ale moc mi to nejde..Umí dobře číst,také docela i počítat,ale občas se na něčem zasekneme a to pak vysvětluju a vysvětluju.. 😕Mě to příjde lehké,ale jemu ne..nějak mi nedochází ,že se učí teprve třetí měsíc..
Malá je čím dál samostatnější,chce sama jíst,sama všude vylézt..ted ji furt sundávám ze židle a stolu,kam si vyleze kdykoliv se otočím..Lítá na motorce a padá.. 😅 😕 ale nic hrozného..
Třetí dítko neplánujeme,takhle nám to stačí:o)))

danielahe
4. lis 2013

@vormoni jirikovi to uceni slo taky samo, jen to psani, to byla hruza a je fakt, ze ta prvni trida je zahul, ale pak uz to jde 😉 🙂 . Jinak ja u toho uceni chtela byt moc trpeliva, ale s tim jeho ADHD jsem vzdycky vybouchla, ty jeho reci, to vztekani, moje trpelivost me opustila 😀 😀 😀 😀 .Tobula oslavil rok, zacina taky vsude lozit, vsechno vyhazuje do kose 😅 , jednou jsme ho pochvalila, ze tam hodil papirek a ted tam haze uplne vsechno 😀

jahodnice
24. pro 2013

@darazv
Dari, přeju ti krásné Vánoce a do nového roku ten vytoužený uzlíček štěstí.

jahodnice
24. pro 2013

@danielahe
@vormoni
Krásné Vánoce, dětem hodně dárků pod stromečkem a pohodový rok 2014

vormoni
24. pro 2013

@jahodnice Ahoj,děkujeme🙂Tobě i darazv také krásné a pohodové vánoce a ať se ti splní tajná přání🙂

darazv
24. pro 2013

Holky,dakujem aj vam prajem krasne prežitie vianočnych sviatkov a stastny novy rok 😉

danielahe
27. pro 2013

@jahodnice moc dekuji a s velkym spozdenim preji vse nej do noveho roku 😉 a at deti ve skole moc nezlobi 🙂

jahodnice
14. led 2014

@darazv
@danielahe
@vormoni
ahoj holky, úplně se bojím to sem napsat, objevila jsen // na testu, k doktorovi jdu 31.1., to bych měla být 6+5, tak snad není moje radost předčasná...

danielahe
14. led 2014

@jahodnice 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 drzim palecky, at je vse vporadku 😉 🙂

vormoni
15. led 2014

@jahodnice Ahoj,no to je supééééér zpráva 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 MOC,MOC Ti to přeju,určitě dej vědět až půjdeš od dr. a bud na sebe opatrná!!Mám radost s tebou 😀 🙂 🙂

jahodnice
15. led 2014

@danielahe
@vormoni
holky, díky moc. Určitě dám vědět. Pořád tomu nemůžeme věřit...

danielahe
15. led 2014

@jahodnice ja jsem prvni mesic byla z toho taky paf,ze bych mohla but tehotna 😉. Hlad brisko a opayrujte se s bobeckem,navsteva u doktora bude co nevidet a uvidid tu vasi bublinku 🙂.

darazv
15. led 2014

@jahodnice waaaaau potichučky gratulujem ,bože jak som rada a tešim sa s tebou 🙂 nechces ist na krv nech vies hcg?ja by som to asi do 31.1 nevydržala 😀

jahodnice
16. led 2014

@darazv
taky si říkám, že do 31.ledna je daleko, ale zatím chodím do práce, tak mi to docela utíká.Teď jsem zkoušela test odpoledne, čárk jsou obě stejně silné, tak doufám, že to bude v pohodě. Jestli doktor potvrdí těhotenství, tak se s ním domluvím na marodní a do práce už nenastoupím...tedy nastoupím za 4 roky

jahodnice
16. led 2014

@danielahe
koukám že ty už to máš skoro za pár

danielahe
16. led 2014

@jahodnice jojo,leti to...pred 14 dny jsem byla v nemocnici,hrozil mi nebo stale mam strasaka predcasny porod,tak musim lezet,chlapa mam doma a stara se,tak si to lezeni uzivam 🙂 a doufam,ze vydrzime do 36tt aspon.

darazv
16. led 2014

@jahodnice tak sem šupni testík 😉 a čo priatel?musel byt velmi nadšení 🙂

vormoni
17. led 2014

@jahodnice To je jasný,pěkně domů na rizikáč,zasloužíš si klid ,aby sis to těhu užila🙂Už aby byl konec ledna,jsem také moc zvědavá na obrázek🙂A co přítel,také se potichoučku raduje,ne? 😀 😀 😀

jahodnice
19. led 2014

Doma vládne nadšení, ale dokud to nebudeme mít potvrzené od doktora, tak jsme nohama na zemi....až najdu propojovací kabel k notebooku, hodim sem foto

jahodnice
20. led 2014

tak tady je fotečka testíku, nic moc kvalita, je to focené mobilem

darazv
20. led 2014

@jahodnice holka moja zlatá to je tutofka gratulujem 😉 vidiš zazraky sa dejú 😉 zmenila si niečo vo svojom živote?alebo si uplne vypla ?ja verim tomu že ked žena uplne vypne a nerieši miminko ,tak je ejha priklad teba 😉 snad ta budem nasledovat 😉

jahodnice
20. led 2014

@darazv úplně jsem vypnula, přestala jsem řešit, jestli budu nebo nebudu mít dítě. Přítel začal brát vitamíny,jmenují se fertilman, třeba to pomohlo. Tak mě napadlo, ze už jsem tu třetí, komu se povedlo otěhotnět přirozeně... Tedy pokud mi doktor příští pátek těhotenství potvrdí. Teď jsi na radě ty

jahodnice
21. led 2014

@darazv
@vormoni odpoledne jsem to nevydržela a když jsem šla kolem lékárny,tak jsem si koupila digitální test clear blue, ukazuje 3+,což znamená 5tt a vice, já bych dnes měla být 5+2,tak to tak zhruba odpovídá

vormoni
21. led 2014

@jahodnice To je super,bála jsem, že bude nějaká špatná zpráva... 🙂 Tohle je lepší a vypadá to moc nadějdně..doufám, že dr.ti to jen potvrdí a konečně tě čeká vytoužené období těhotenství..mám velkou radost za tebe 🙂 🙂 🙂 🙂

danielahe
27. led 2014

@jahodnice urcite bude vsechno tak jak ma byt 😉 🙂

jahodnice
27. led 2014

@danielahe k doktorovi jdu v pátek a jiné než dobré zprávy si nepřipouštím....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru