KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

s.nek
29. lis 2011

@vormoni super, tak ten je nádherný, myslím, že tak za dva dny to budu mít snad taky tak 🙂 ty jsi dnes kolikátý den po KET?

s.nek
29. lis 2011

@darazv Já jsem teda testovala až 12. den po KET a i tak jsem se bála, že je to brzo, ale já jsem si taky ještě 6. den po KET píchala 1500 Pregnyl, tak jsem se bála že bych viděla falešnou čárku

darazv
29. lis 2011

@s.nek ale je sranda ze to nijak nezmeníme a aj tak testujeme doma pre nasu zvedavosť a nenechame to az do tej pravej chvile alebo az na krv🙂no je to psychika riadna.

darazv
29. lis 2011

@jahodnice ok dam urcite vediet uz sa tesim🙂

jahodnice
29. lis 2011

@darazv
budu se těšit.

vormoni
30. lis 2011

@s.nek Ahoj,já nebyla na KET ale na prvním ET a dnes je to 3.týdny přesně.. 😉

blanula85
autor
30. lis 2011

@s.nek vůbec nevím proč mě to hcg stoupalo 😒 ani dr. jaksi nevěděl 😒

s.nek
30. lis 2011

@darazv jojo, sestřička se vůbec nedivila, když jsem jí volala o den dřív než jsem měla 🙂 jen se smála 🙂
@vormoni no tak to jo, tak to už je jasné, že je to pořádná dálnice 🙂 na ultrazvuk jdeš ale stejně jak já, tak to máš čekání ještě o týden delší, to ti nezávidím
@blanula85 to je zvláštní Blani, to jsem ještě nikdy neslyšela, tak snad už se to nebude opakovat

vormoni
30. lis 2011

@s.nek No nejdřív říkali,že se máme objednat měsíc po ET ale pak mi řekla,že lepší to bude ještě o týden později..musím vydržet..🙂Hlavně at mají dobré zprávy,vid?

vormoni
30. lis 2011

@blanula85 Kamarádce stoupalo hcg když měla mimoděložní,nejdřív teda ne,jen měla pozitivní testy..tak ji měli v nemocnici na pozorování a pak začlo stoupat a tak za 3dny jí řekli že je to mimoděložní..☹Musí to být hrozné nervy,člověk si myslí že pozitivní test je už výhra,ale bohužel kolikrát ne.. 😒

s.nek
30. lis 2011

@vormoni přesně tak, musíme to čekání vydržet 🙂 to už je to nejmenší po tom dlouhém čekání na // prosím tě, je to možné, že už mám nevolnosti? jen ráno a večer, nezvracím, jen se nemůžu ani podívat na jídlo a mám žaludek na vodě, ale je to síla a taky mě pálí žáha, na což normálně taky netrpím. To jsem s dcerkou vůbec takhle brzy neměla, touto dobou jsem ještě ani nevěděla, že jsem těhu

vormoni
1. pro 2011

@s.nek Ahoj,tak to ti nepovím,já nevolnosti neměla ani při prvním těhotenství a ted mě to zatím také míjí..občas mě akorát pobolívá břicho,jinak nic.. 🙂

vormoni
1. pro 2011

@darazv Tak jak,testila jsi dnes,nebo ještě radši počkáš? 😉

darazv
1. pro 2011

@vormoni ahoj asi som si ho ani nemala robit lebo je negatívny:(ani naznak druhej /uz to mohlo ukázať ked som 10 den od KETu a mam v sebe dve embrya:(

vormoni
1. pro 2011

@darazv Neboj,ještě to není jisté,může to trvat déle a pokud by se uchytilo jen jedno,ukáže se ti druhá čárka později..neztrácej naději,ta umítá až poslední 😉

jahodnice
1. pro 2011

@darazv
taky hodně záleží na citlivosti testu, nejlepší je citlivost 10.Myslím, že 10.den je brzy, ještě vytrvej!

darazv
1. pro 2011

@jahodnice praveze som si robila citlivý mamatest:(ked som bola po prvom ET uz som mala na 10den pozitivny test a malo som v sebe len jedno embryo a teraz mam dve v sebe a na 10den / no Uvidim mozno aj nakoniec aj mrcha dorazí dnes som 29DC.

jahodnice
1. pro 2011

@darazv
pořád je ještě naděje

vormoni
1. pro 2011

@darazv Držíme palce,nevzdávej to.. 😉

darazv
1. pro 2011

Dakujem holky🙂pri najhorsom mam este 5pokusov na KET..Poraďte kedy mam zase skúsiť testik?V tych nervoch som radsej sla vypnut tak som bola na nakupy 4hod🙂

jahodnice
1. pro 2011

@darazv
tak to jsi měla pěknou úrodičku, když máš zamraženo jwště na 5 pokusů. Já mám zamražené ještě 3 sněhuláčky a ještě můžu na 2 cykly stimulace. Jednou nám to vyjde, určitě, věřím tomu.

marsik82
1. pro 2011

Ahojky holky, tak jsem dneska 15 den od Ket a na testíku // krásné čárečky. Zatim žádné příznaky těhu tak tomu pořád nemužu uvěřit 🙂 Zítra jdu pro jistotu na krev, kde mi to potvrdí.
@darazv naděje umírá poslední, zkus testík tak za dva dny. Určitě se ukážou // čárečky. Držím palečky..

darazv
1. pro 2011

@jahodnice no to ti poviem mala som 42 vajiciek a z toho mi zamrazili tie najkvalitnejsie embrya takze este mam 13 zamrazenych.Bolo to moje prvé ivf a hned aj s bolesťami:(a kilá ani nehovoriac..Ale zisťujem ze to nieje o kvalite embrya ale ze je to jak lotéria aby sme mali Stastny koniec..ach

jahodnice
1. pro 2011

@darazv
budeme si navzájem držet palce a ono to vyjde,určitě

darazv
1. pro 2011

@jahodnice tak tak budeme🙂 kde chodíš Ty do caru?ja rozmýšľam ze ak to nedopadne dobre znením car lebo nechvalia moc podoli..

jahodnice
1. pro 2011

@darazv
já chodím do Iscaru na Maninách, CAR jsem si nevybírala, v tomhle pracuje můj gynekolog, takže jsem šla tam.Jinak tam chodí i vormoni.

z4401
1. pro 2011

Holky tak zítra valím na krev, tak jsem zvědavá jaké bude HCG 😲 Snad to bude O.K. Celkem se bojím mimoděložního, už jsem ho jednou měla a tak je to teď můj strašák 😠

z4401
1. pro 2011

@darazv Neztrácej naději, já si dělala první testík také 10 den a to byl jen slaboulinký duch, skoro ani nebyl vidět, zkus to za dva dny a třeba se tam už objeví //. Budu moc držet palečky 😉

darazv
1. pro 2011

@z4401 ahoj dakujem no Uvidim skúsim to v sobotu🙂 A držím palce a daj vediet jak si dopadla.

darazv
1. pro 2011

@jahodnice to je kde prosim ta Posli mi adresu nech to kuknem.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru