• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

KET, listopad 2011

16. prosince 2016 
@darazv
jukni na www.iscare.cz, je to mezi Holešovicemi a Palmovkou, docela dobře v dosahu MHD, tramvaj staví přímo u CARU. Přijde mi, že jsou tam docela milí a je to pracoviště Karlovy University
1. pro 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cez
Mobil mi nejde otvorit cenník kolko stojí prosim ta KET?
1. pro 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv
KET stojí 6900,-, ten ceník nejde otevřít ani mně, asi tam mají nějakou chybu
1. pro 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice tak oproti podoli su dráhy mna KET stojí 5000kc:slight_smile:
1. pro 2011 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marsik82 gratuluji ke dvoum // :slight_smile: .další těhule na světě :slight_smile:
2. pro 2011 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dnes jsem byla na krvi,mám si volat v deset hodin,ale jen se potvrdí to co už vím :sunglasses:
2. pro 2011 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv Zkus to v tu sobotu a uvidíš,také držím palečky:slight_smile:
2. pro 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z4401 Držím palce,ať to dobře dopadne na krvi.. :slight_smile: já to holt v\držím i bez ní,a bud to bude ok nebo ne..řeknou mi až na kontrole..Občas mě píchá a pobolívá v břiše,nevím,že bych to měla při minulém těhotenství,tak mě také napadají myšlenky o mimoděložním..ale snažím se je honem zahnat!!! :sunglasses:
2. pro 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marsik82 Tak gratuluji k dvěma //,vítej do klubu,a ať je vše v pořádku:slight_smile:
2. pro 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanula85 Tak to mě mrzí,jestli to nedopadlo,držím palce při dalším pokusu.. :slight_smile:
2. pro 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv Četla jsem kolik jsi měla vajíček,to jsem ani netušila, že může být až taková úroda.. :astonished: Já měla deset a myslela jsem jak je to hodně..Bud ráda,že jich máš tolik,bude na další pokusy a nebude tolik léků..a určitě se ňáké chytí,když by nevyšly ty ,co tam máš ted... :wink: Pořád věř,jo? :slight_smile: Podolí je uznávaná nemocnice,určitě jsou i tam dobří..já jsem v iskaru jen protože, tam chodila kamarádka..Kdoví,jestli bych se vůbec rozhoupala bez ní a zkoušela to doted přirozeně a asi i zbytečně.. :unamused:
2. pro 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak krev 0,9.hlavně mě padl kámen ze srdce že to nebude stoupat a nemusím zase na revizi.
2. pro 2011 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanula85 Tak škoda,že to nevyšlo..ale jak říkáš,můžete začít hned nanovo..držím palečky:slight_smile:
2. pro 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, moc nestíhám, pác dodělávám koláč a balím zavazadla na víkend na hory. Krev dopadla dobře. HCG 73,1 prý je to krásné, dnes je to vlastne 14 dní od KETu :slight_smile: No a příští pátek jdu znovu na krev, zda HCG stoupá a podle toho hned UTZ kde se mimísek nachází. Snad si ustlal krásně někde uprostřed dělohy :slight_smile:
2. pro 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky radšej budem testikovat v nedelu nechcem si vikend pokazit ak by nahodou bola len jedna / :frowning2: ale uprimne nemam z toho dobry pocit a už som aj s tym vyrovnana :unamused: musime byt silne kolko žien tužia po miminku roky a nič,,tak ja budem dufat že aspon jeden z tych 5 pokusov čo ešte na ket mam vijde :grinning:
2. pro 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vormoni děkuji :slight_smile: budem se snažit o sto 6 :grinning:
2. pro 2011 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv To víš že jo,zkus to v neděli a když nic,máš spoooouuustu dalších pokusů:slight_smile:))Držím palce!
2. pro 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak to máme potvrzené :slight_smile: :slight_smile: Hcg 2 721 a to jsem 16 den od ket. Prý tam budou asi dvě podle toho jak to vyšlo. 16.12 mám ultrazvuk tak tam se to dovíme. Jsem hrozně šťastná.
2. pro 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@blanula85 Tak to mě opravdu mrzí, že se to nepovedlo. Držím palce určitě se to brzy povede.
2. pro 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marsik82 Tak to gratuluji,já jsem snad jediná, co na krev nejde..ale v caru mi řekli ,že to tam nedělají tak musím vydržet..Je fakt že při prvním těhotenství mě objednali na první kontrolu snad až za měsíc a až pak mi ji brali..a taky jsem do té doby nic nevěděla..to akorát ted se stresuju,jestli bude vše ok..čím víc o tom člověk čte,tak je to větší stres..méňě informací bylo tenkrát lepší.. :dizzy_face:
2. pro 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Mužu říct, že to byly pěkné nervíky než jsem dostala výsledek z krve, ale už je to zamnou. Teď zase stres než bude ultrazvuk jestli je vše v pořádku. Stím čtením máš pravdu já taky pořád něco hledám a pak mám strach a zbytečně se pak stresujeme. Trochu se bojím, že nemám žádné příznaky jen mě občas bolí břicho a prsa, jinak nic. A kdy máš ultrazvuk :slight_smile:
2. pro 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marsik82 No já jdu na první kontrolu právě 14.12.,což je 5.týdnů od ET a rovnou na ultrazvuk..Já také jen doufám,že je vše ok..Jsem jako ty bez příznaků,občas píchnutí v břiše nebo i dole,doufám,že se mi to tam jen vevnitř připravuje..a neznamená to nic zlého,nevím jestli jsem to měla i při prvním těhotenství,to jsem se totiž takhle nehlídala a chodila jsm normálně do práce,tak jsem si možná nevšimla..Ale je fakt že jsem měla celé těhotenství bez problémů,takže když bude i ted budu ráda..Havně ať mi už řeknou,že je vše na dobré cestě :wink:
3. pro 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak kdepak jste,nějak to tu vázne.. :unamused: Něco nového?U mě nic,občas mě pobolívá břicho tak doufám,že je to normální a vše je ok..Jinak přeju krásnou adventní neděli.. :grinning:
4. pro 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj @darazv tak jak dopadlo testíkování??doufám že máš jen a jen pozitivní zprávy a jsou plné // :slight_smile:
4. pro 2011 v 16:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak dnes jsem to už dostala,zítra jedeme do caru na konzultaci,tak mám nachystáno spoutu otázek.asi to od ledna zkusíme s clostylem,třeba nám zabere :slight_smile: .
4. pro 2011 v 16:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blanula85
já jdu na konzultaci do caru ve čtvrtek, v únoru asi zkusíme další pokus KET.
4. pro 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak hlasím dorazila už aj mrcha test negativny tak zajtra idem do caru čo dalej,,,chcela by som ešte stihnut ket pred sviatkami tak hadam to klapne :unamused: blanula ako tak vidim mrcha nam prisla naraz ,no hadam sa už dočkame vytuženeho miminka,prajem vam prijemnu nedelu a držkajte sa :slight_smile:
4. pro 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv
tak jak dopadlo nedělní testování? Můžu gratulovat?
4. pro 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice ahoj pozri nad svoj komentar :cry:
4. pro 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv
asi se naše příspěvky minuly, kdyý jsem psala, ten tvůj tam ještě nevisel. Být tebou bych na ket nepospíchala, mně doktor radil jeden cyklus počkat a pak zkusit další pokus. S doktorem se jdu domluvit ve čtvrtek co a jak dál. Jinak na další pokus půjdu nejdřív v lednu,ale spíš to nechám až na únor.Tak budeme doufat, že to příště vyjde a budeme těhotné společně
4. pro 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek