KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

darazv
3. led 2012

@petrufa86 no mojka dakujem tak ja to teda vyskušam cez vikend 🙂

jahodnice
3. led 2012

@darazv
nás taky ne,bohužel

petrufa86
3. led 2012

A nás nevím, první spg katastrofa, takže rovnou IVF a teď při IVF spg ukázkový, takže bůh ví jestli by nám třeba IUI nestačilo???

z4401
3. led 2012

@darazv IUI je jako inseminace. Takze dnes 11 den? A dnes jsi nezkousela testik? Jeste neni nic ztraceno, dokud nedorazi mrcha tak neni nic prohrano. Budu drzet palecky. Moc bych ti prala aby to vyslo.

z4401
3. led 2012

@jahodnice Ten KET mate tedy pěkně drahý, jsou to fakt vydříduši!!!!!!!!!!!!§§

z4401
3. led 2012

Holky nevíte od kdy platí ten nový zákon ohledně IVF? Od dubna???? Někde jsem něco takového četla. Přijde mě, že to zavádění pouze jen jednoho embryjka ja nefééééér. Zase budou ostatní rýžovat na zavedení dvou, páč to bude za příplatek (nadstandard)

z4401
3. led 2012

@petrufa86 Nejhorší, že my do těch laboratoří nevidíme a tak nevíme zda jim věřit či ne. Můj manžel dokud jsem chodili na IUI tak měl vždy spermiogram dobry a kolikrat mu nabízeli, zda by nechtěl darovat a když přišlo na samotné IVF tak najednou špatný a museli jsem si priplatit 8 tis za ICSI. Hodně zvláštní!!!!!

petrufa86
3. led 2012

@z4401 Jojo, od 1.4.2011. Při 1 IVF a 2 IVF si musíš nechat zavést jen 1 embryjko a pak máš nárok i na 4 IVF doplácené pojišťovnou

petrufa86
3. led 2012

@z4401 To jo, to máš pravdu že do toho nevidíš, nakecat ti mohou co chtějí.

jahodnice
3. led 2012

@z4401
co se dá dělat? Já jsem si CAR nevybírala, můj gynekolog tam pracuje, takže to rozhodl za mě. Naštěstí i na kontroly při stimulaci jsem chodila k němu a i OPU mi dělal on. Je to lepší než chodit pokaždé k jinému doktorovi, který má zrovna službu.Navíc mám CAR zhruba 15 min.od domova,takže pohoda. Jen ty finance...

petra49
3. led 2012

holky, u nás KET stojí 5200Kč, tak když nic jinýho, tak jsme je ušetřili, ale stejně jim padnou do klína. mě na tom nejvíc štve to, že dáš prachy a výsledek ti stejně nikdo nezaručí a přijde mi to nefér, když někomu operují srdce, tak za to taky neplatí a my za to taky nemůžem, že to nejde

petra49
3. led 2012

a nevíte jak to bude, když u prvního jsem měla zavedený 2?

jahodnice
3. led 2012

@petra49
u prvních dvou pokusů musí být zvedeno pouze jedno embryo

petra49
3. led 2012

nás první IVF vyšlo na 10 000, letos jsem chtěla jet k moři, ale jelikož to nacpem do IVF a koupili jsme auto, tak si o moři můžem nechat zdát

petrufa86
3. led 2012

@petra49 Tak máš nárok na 3 IVF připlácený pojišťovnou jako to bylo doteď. Jojo umělko máš jako sázku do loterie. Hlavně že narkomanům a alkoholikům léčbu platí a ty si za to můžou sami. My ne a musíme to platit. To je spravedlnost.

@jahodnice Mě CAR doporučila moje gynekoložka. Mám to asi 25 minut autem takže to taky jde. Já chodím ke 2 doktorům. Jeden tam je jen v pondělí takže když to vyjde na pondělí tak jdu k němu když na jiný den tak ke kolegovi který tam je od úterý do tku páale oba jsou fajn tak mi to nějak nevadí

petrufa86
3. led 2012

@petra49 Tak to jste měli levné IVF.. My jsme naštěstí byli u moře každý rok 3 roky zpátky takže teď se bez něj obejdeme.

petra49
3. led 2012

no neměli jsme ani Pk, nic, jen odběr, zavedení a zmrazení, oplodnili se sami, manžel má SP výborne¨j, prej by mohl být dárce, problém je u mě s ovulací a zráním vajuch. No já právě u moře byla naposledy někde před 12 lety a už bych docela jela, hlavně, že by ještě Tom neplatil, ale asi budeme mít smůlu

darazv
3. led 2012

@jahodnice vieš ako som to myslela 😒

darazv
3. led 2012

@z4401 dakujem dám vedie vo štvrtok urobim testík a piatok mam ist na krv

darazv
3. led 2012

@z4401 čože to počujem prvy krat viem že sa zmení že prve 4ivf hradí poistovna no hradí ako hradí vieme o čom píšeme,,,ale že iba jedno budu davat to som nevedela no to by bolo nefer tahanie prachou ☹ no dufam že Nás všetkych sa to nebude tykat pretože budeme už tehule vo velkom 😀 to aby som sa modlila a mala dvojičky pretože moj sen je mat dve detičky 🙂

darazv
3. led 2012

@z4401 no to ti verím aj mi sme museli platit za isci 7000kč 😖

petrufa86
3. led 2012

@darazv taky bych chtěla2 dětičky

petrufa86
3. led 2012

@darazv My 7800 Kč a prodloužená kultivace 3300 kč

darazv
3. led 2012

jooooj samé prachy vyhodené peniaze a vysledok na prd !!!!!!!!!!!viete čo je najvacsia sranda ked ženy fakt nechaju za ivf vela penazí a nič z toho a zrazu buum otehotnú prirodzene tak to je mazec,,

z4401
3. led 2012

Holky ja kdyz to tak procitam co kde stoji tak je me z toho pekne na 😝 jsou to fakt hajz.... jak některá z vás psala, narkomani, alkoholici atd. maji lecbu zadarmo a my abychom mohli mit vubec deti za to musime platit. Hlavne ze si pak ve vlade stezuji, ze zase klesa porodnost atd. Co chcou, kdyz to co se tyka deti je tak drahe. Za chvilku poridit si dite pro todinu bude luxus!!!!!!!!!!!!!!!!!! Me je fakt z toho vseho na ............

vormoni
4. led 2012

Ahoj holky,čtu vaše zprávy a je to hrůza kolik to stojí a jak je to všude jiné..na to by měli být jasně dané ceny,v každém caru stejné a ne že si účtují jak se jim kde zachce..je tu hnusný byznys 😝 a na úkor nás,které jen chtějí mít dítě..Místo aby nám byli vděční ,že rozmnožujeme národ,který bude makat celý život na ty jejich dluhy!!!Někdo by s tím měl něco udělat.. 😠

darazv
4. led 2012

Tak mrcha dorazila v podobe hnedy vytok s krvou tak čakam kedy sa riadne spustí ☹ zajtra zavolam do podolí či sa vobec oplatí mi ist na odber krve ked je to aj tak v prdeli,priatel chce aby som sa objednala na konzultaciu s dr,pretože je riadne vytočeny že jak je možné že tretí pokus a nič z toho že kde je problem a začina neverit caru ,,no uvidime možno na inej imunulogii zistime problem skutočny 😖

jahodnice
4. led 2012

@darazv
teda holka, ty máš pech ☹ moc mě to mrzí. Být tebou, tak teď si odpočinu hlavně psychicky, než půjdeš do dalšího pokusu. Pořád si říkám, kde je spravedlnost? Asi je opravdu slepá
Když budeš chtít, můžeme po neděli vyrazit někam na kafčo a pokecat.

darazv
4. led 2012

@jahodnice čo už narobím asi nemám súdené mat deti alebo potom fakt neviem 😠 oki budem rada ked sa stretneme priebnehom buduceho tyždna dám nejaky termín a teraz sa idem len nejak dokopy dat je to na mna dost ,,,

jahodnice
4. led 2012

@darazv
tak jo, dáme si vědět přes zprávu. Termín záleží na tobě, až se budeš cítit líp

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru