KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
22. led 2012

@vormoni
díky, snad se to tentokrát povede. Kamarádka taky na začátku těhotenství krvácela, vycházelo jí to vždy tak zhruba kolem termínu předpokládané menstruace. Nasadili jí tenkrát ascorutin, to je lék proti krvácivosti, pak už to bylo v pohodě.

petrufa86
22. led 2012

@jahodnice To jo, se nám to krásně o 3 týdny zpozdí, se z toho už fakt po....
@vormoni Neznamená to nic, dělala jsem si test a /. Bylo by to bezva, kdyby to bylo přirozeně, ale to se asi nestane.

vormoni
22. led 2012

@jahodnice Ahoj,díky..o tom prášku mluvila sestra minule, když se mi to stalo,mohla mi ho předepsat,já ho doma nemám,aspon myslím..ted už je to každopádně lepší,přestalo to.. 😉

vormoni
22. led 2012

@petrufa86 Já vím,,že sis ho dělala...myslela jsem, že je třeba brzy na pozitiv.výsledek..Já se vždy chytala i té poslední naděje 😉

jahodnice
22. led 2012

@vormoni
ascorutin je volně prodejný, ale raději se poraď s doktorem

petrufa86
22. led 2012

@vormoni JJ, ale dnes je to 7tý co jsem to měla dostat, takže si myslím, že už by byl aspoň náznak //,ne?

vormoni
22. led 2012

Jojo,zítra se o tom zmíním v tom gennetu a kdyžtak i zavolám gynekologovi..A ta kámoška krvácela třeba dvakrát za 3dny?Je to hrozná nejistota,když nevím co se děje.. 😒
@jahodnice

vormoni
22. led 2012

@petrufa86 Tak to nevím,nezbývá než čekat.. 😕

petrufa86
22. led 2012

@vormoni čekat už nebudu zítra zajedu na gyndr a uvidím co mě sestra řekne. Ale nejspíš nic a ďobne mě injekci.

marylinlu
22. led 2012

Ahojte dievčatá, potrebujem poradiť.....chcela by som skúsiť nejaké centrum v Čechách, Brno, Olomouc, Praha....vie mi niekto dať dobré referencie? Ďakujem za odpoveď! 🙂

vormoni
22. led 2012

@marylinlu Ahoj,já ti můžu doporučit iscare Praha Maniny🙂

darazv
22. led 2012

Holky dakujem vam zajtra sa ozvem jak to dopadlo 🙂 vormoni je mi luto že tvoje tehotenstvo je také ale neboj určite to už prešlo a už sa nič také nebude opakovat 🙂

darazv
22. led 2012

@petrufa86 joj to mi je luto to je ako naschval ked nechceme mrchu tak ju dostaneme alebo naopak 😠 inač ja som to mala tiež ako ty po ivf mrcha dorazila a druhá ked mala prist tak nič,,musela som ist na vyvolavačku dostala som až na 45DC 😠

jahodnice
22. led 2012

@vormoni jo,jo, taky krvácela několikrát za sebou, teď má krásnou holčičku

jahodnice
22. led 2012

@marylinlu taky chodím do iscaru na Maniny, sice první IVF nedopadlo, ale jsem tam spokojená, doktoři jsou tam milí,sestřičky taky.

darazv
23. led 2012

Tak 4 rozmrazené embrya tri sa vyvíjajú super a jeden je taky pomalší 😀 tak ak to do zajtra prežiju dajú mi tri embrya 🙂 Takže zajtra hurá ketík cca o 12.30hod ,Tinka jak si dopadla?myslím na Teba od rána 😉

petrufa86
23. led 2012

@darazv Tak to je super zpráva. Jojo, byla jsem dneska na gyndr. Doktorka mě udělala UTZ, tam samozřejmě nic, takže mě sestra píchla agolutin. Jinak říkala, že to tam je na MS už pěkně připravený, takže by měla přijít co nejdřív. Jinak mě sestra říkala ať zkusím cvičit Mojžíšovku že to uvolní pánevní dno a že to dost ženským pomáhá. Nezkoušela jste to některá?

jahodnice
23. led 2012

@darazv
tak dnes, to je 10.den cyklu sliznice 8 mm, folikul 12 mm, takže jdu na utz ještě ve čtvrtek. To je super, že se embryjka pěkně vyvíjejí. To bude něco,až se uhnízdí všechny tři 🙂

vormoni
23. led 2012

Ahoj holky,tak na vyšetření v gennetu jsme dopadli kupodivu dobře,mimčo je v pořádku..a to jsem ani nevěděla mám-li tam jet,páč ráno opět krvácení ☹ Řekla jsem to tam,tak na ultrazvuku koukali a žádný hematom neobjevili..jesti prý nízko položená placenta..?Mám stále klidový režim a tak jen doufám,že to přejde..Koupila jsem si ten ascorutin po domluvě se sestrou mého gynekologa,uvidíme..a mám po klidu.. 😒

vormoni
23. led 2012

@darazv To je super zpráva,držím moc palce,ať vyjdou ty 3 embyjka a úspěšný ketík,hooodně štěstí,drž se 😀

vormoni
23. led 2012

@jahodnice Hodně štěstí ať jsou ve čtvrtek akorát🙂a pak brzy na KET🙂 😀

vormoni
23. led 2012

@petrufa86 O cvičení bohužel nic nevím,ale proč to nezkusit?AŤ se brzy dostaví mrška.. 😉

jahodnice
23. led 2012

@vormoni
super zpráva, že je mimčo v pořádku. Doufám, že brzy rozšířím řady těhulek

jahodnice
23. led 2012

@vormoni
díky moc,dám vědět, jak jsem dopadla

darazv
23. led 2012

@petrufa86 ahoj tak nech mrška dorazí čím skor a bola si pripravená čím skor na ketik 🙂 o tom cvičení som počula vraj to chvália ale ja som to neskušala 🙂

darazv
23. led 2012

@jahodnice no tak to gratulujem sliznice je super a folikul to sa neboj to zo dna na den rastie vo velkom ja som to mala to iste prvy UZ nič moc a potom behom troch dní narastol 😀 Ja dnes hádam ani nezaspím už aby bolo zajtra 😀

darazv
23. led 2012

@vormoni no vidíš je to oki neboj určite sa to ustáli a budete oki 🙂 chápem ta musí to byt strašné tie obavy strach atd,,no dufám že ak vyjde ket nebudem mat to čo ti pretože by som sa asi zblaznila ☹

petrufa86
23. led 2012

@darazv Jojo, mudr říkala že je to tam pořádně připravený a že to bude coby dup, tak doufám. Jinak to cvičení už sem si vytiskla a čučím na to. Je to 22 cviků. Zítra dej vědět jak jsi dopadla 😉

darazv
23. led 2012

@petrufa86 počula som že sú tie cviky dobré aj počas tehotenstva takže určite ich budem cvičit aj ja ale radšej neskor teraz budem rada ked otehotnem už konečne 🙂 určite dám vediet od radosti hádam ani nezaspím 😀

petrufa86
23. led 2012

@darazv Jojo, sestra mě říkala ať se přijdu podívat, že to cvičí s těhulema a že to nikdo vědět nemusí že těhu nejsem. Jukni na http://cvicime.cz/cviky/cviceni-dle-mojzisove Tam to je krásně popsaný a jsou tam i cviky nakreslený.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru