• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

KET, listopad 2011

16. prosince 2016 
@petrufa86 zaujmave akurat som to dopozerala :slight_smile: každopadne by som to praktikovala doma jak vyhodit prachy v centre :unamused:
23. led 2012 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak dnešek dobrý,nekrvácím..včera večer jsem zobla ten prášek,takže ráno znova..snad je to tím..a nebo to už prostě přestalo..:slight_smile:
24. led 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrufa86 Cvičení Mojžíšové doporučuji, ale chce to chodit někam přímo na vyškolenou rehabku,kde jsou na to sestry školeny. Ja na to chodila než jsem šla do prvního IVF a pak to chce opravdu cvičit denně tak jak se ma. Ja jsem ji cvičila snad pul roku a koukej, mame Nellinku, myslim si,ze to opravdu neco do sebe ma. Akorad chce to i hodně pevnou vuli, je to celkem nudné cvičení a zabere tak 20 minut a to se ma cvicit rano a vecer.
24. led 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv Pozor, pozor, pokud se pustis do Mojzisove sama, tak si muzes uskodit, chce to opravdu zacinat pod dohledem aby jsi vedela,zda opravdu cvicis spravne ci ne a pak tam jde hlavne i o tu mobilizaci, kterou si sama neudelas.

No a pak jsem cetla i tu krasnou zpravicku, ze embryjka prezila rozmrazovani,to je uzasne,drzim moc palecky aby se jim u tebe libilo a za 14 dni byli na testiku // a to poradne silneeeeee
24. led 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Moc rada to ctu,ze testy jsou v poradku a ze doktor nikde zadny problem nenasel.Urcite to krvaceni nebylo nic vazneho a uz ustane. Drz se.
24. led 2012 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahojte dlouho jsem tady nebyla aspon měsíc tak se nezlobte posílám Vám pozdrav, zatím nic noveho a tedka v unoru zase klasika 2. pokus IVF.
24. led 2012 v 15:47  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv ahoj ahoj 3 kousky ty jo kam ty chodís do Prahy do CARU me v Brne dr. rekla ze 3 by me nedaly.
24. led 2012 v 15:49  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky hlasim že mám pod srdiečkom dvoch mimískov :slight_smile: tri mi nakoniec neschválili pretože vraj boli velmi kvalitné tak nechceli riskovat ak by sa chytili všetky tri ale tak vedia čo robia :slight_smile: Dakujem vam velmi pekne a som rada že sa ti to vormoni to krvacení prešlo :slight_smile:
24. led 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana321969 ahoj praha-Podolí ale neschvalili mi to nakoniec davaju to ženám nad 35 rokov a po viacerých neuspešnych pokusov ja som mala byt vynimka ale mala som kvalitne embrya tak nechceli riskovat že by sa chytili všetky tri :unamused:
24. led 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv Tak to je krasna zpravicka, to musi vyjit. Drzime palecky a posilame pohlazeni na pupicek. Pekne si tam ty 2 poklady hyckej at je jim tam na 9 mesicu mooooood dobre. Setri se.
24. led 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana321969 Ahojky, opravdu si tu delsi dobu nebyla. V unoru budeme take drzet palecky at ti to vyjde. Dej pak urcite info.
24. led 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv
ahoj, celý den jsem na tebe myslela, jak jsi dopadla. Máš tři bojovníčky?
24. led 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv Tak nakonec dva,nevadí,hlavně že jsou kvalitní,bude velká šance :grinning: Moc ti držím palce a ted se pěkně šetři! :wink:
24. led 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana321969 Ahoj,no kdepak jsi se ztratila? :wink: Takže v únoru?To máš už za chvíli..budu držet palce:slight_smile:
24. led 2012 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z4401 Ahoj,děkuji..snad jo,ale už asi uplně klidná nebudu..bojím se že se to zas objeví a že to s sebou může něco přinést třeba později..kdyby aspon zjistili příčinu.. :confounded: Tak jen doufám.. :slight_smile:
24. led 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv
držím moc palečky,aby se embryjka pěkně upelešila a ze svého hnízdečka odešla až za 9 měsíců
24. led 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv tak to je krásná zpráva, teď hlavně vydržet minimálně deset dnů a pak bude //
24. led 2012 v 18:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem holky ste zlaté Vám prajem aby ste ma čím skor nasledovali :slight_smile: šetrit sa radšej budem už to proste musí dopadnut dobre ,,,3.2 urobím prvý testík a dufam a verím v tom že tam budú // :grinning:
24. led 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky díky moc, jinak tak nic noveého nevím pri stimulaci bude jen zmena hormonu z PUREGONU NA MENOPUR, tak uvidime, pry je nova technika me rikala znama jak je PCSI jestli vam to neco říká tak je tedka dalsi nejaka podobna technika.
25. led 2012 v 09:32  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv ahoj tak tfuj tfuj hodně štěstí kolik pokusu IVF mas za sebou se radeji ani ptat nebudu sama jsem uz z teho napalici jak cesta po vytouženém miminku je těžká a bolestná :frowning2: . taky vám říkají jaké stadium ti zavadějí?
25. led 2012 v 09:34  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana321969 dakujem :grinning: no mám za sebou 1et a tretí ket takže 4transfér :frowning2: jasné vždy mi hovorili ake mi embrya dávaju vždy boli vraj luxusny a prd z toho,,,
25. led 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspon mas zasoby my nic nemely bohuzel, nekdy se nekomu dari zase vic z čerstvých vajíček nez KETU neboj dočkáme se!!!
25. led 2012 ve 13:59  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv Ahoj,tak jak se cítíš?Natěšená a doufám,že se rozmazluješ?:o)
25. led 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana321969 Tobě Jani přeju úspešný odběr a pak ještě úspěšnější ET.. :grinning: A aby i něco zbylo do mrazáčku,člověk nikdy neví,vid.. :wink: Budu držet palce:o)
25. led 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u mě zatím dobrý,mám druhý den pokoj,nevím jestli pomohly ty prášky nebo co,ráno jsem totiž zcela jasně cítila, jak ze mě něco teče a běžela jsem hned na wc,a ono naštěstí nic..Co to ale teklo?RAději nepřemýšlím,hned mi naskakují černé scénáře..Tak se držte holky,je to boj.. :wink:
25. led 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ahojky cítim sa fajn :grinning: som rada že už ste v poriadku prajem ti aby to bolo i nadalej :slight_smile:
25. led 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice ahojky o kolkej maš zajtra UZ?daj hned vediet jak si dopadla budem na teba mysliet a držat palčeky :slight_smile:
25. led 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv
na utz jdu ve 14.30, dám vědět hned, jak dorazím domů. Odpočívej ať se miminka pěkně zabydlí
25. led 2012 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice tak budem na teba mysliet a hned daj vediet odpočívat sa snažim :grinning:
25. led 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím Vás polikátý den cyklu se dělá punkce? Nejdřív myslím 12 ne? Nebo může být i dřív?
26. led 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek