KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
9. únor 2012

@annie29
taky mi doktor říkal, že to neradi dělají. Některá centra už to nedělají vůbec, prý je to zastaralé

jahodnice
9. únor 2012

@annie29
je mi dobře, jen 5.den mě píchalo v břiše. To znám, hledání testu v pytli s odpadky, co kdyby...

annie29
9. únor 2012

@jahodnice jak ti je? Citis neco jinak?

annie29
9. únor 2012

@jahodnice taky jsi hledala? 🙂 me ted jen poboliva bricho lehce a prsa trochu.

jahodnice
9. únor 2012

@annie29
připadala jsem si jako myška hrabalka a test jsem úplně hypnotizovala, aby druhá čárka vylezla a nic

monivo
9. únor 2012

@annie29 a kolikátý jsi dnes den? Nějak mi to vypadlo. Proč myslíš, že mamatest je blbý? Nemám teda zkušenosti. Já kupovala od firmy Cemio, stojí 45Kč a jsou tam 3ks. Nechtěla jsem vyhazovat peníze za drahé testy.
Já bydlela v Hloubětíne do svých 5ti let 😀 Dost často jsme chodili kolem "Havany" jestli víte, kde to je (takové kulaté - dřív to byla restaurace, pak snad sekáč, teď nevim). Bydleli jsme na ubytovně od ČKD, to je až skoro u konečně tramvají, takový velký objekt s černými balkony.
Holky, neplašte, chce to myslet pozitivně 😉 Úplně vás slyším jak mi nadáváte, že se mi to říká 😀
Jinak my měli při IVF pouze ICSI.

annie29
9. únor 2012

@monivo mammatest je prave super, levny a funkcni. Ja mam debilni Rapid, vubec nevim co je to za cajk

annie29
9. únor 2012

@monivo jsem dnes 9.den

monivo
9. únor 2012

@jahodnice
@annie29 taky jsem již párkrát hrabala, než jsme šli teď na KET, co kdyby náhodou 🙂 Od porodu jsem nebrala žádnou antikoncepci a mám dlouhé cykly, takže když jsem byla třeba už 35DC, tak jsem naivně testovala a hypnotizovala 😀

annie29
9. únor 2012

@jahodnice testni zitra, ja si tedy nehodlam kazit sobotu.. Zitra si to rozdycham v klidu a sama

monivo
9. únor 2012

@annie29 tak to jste s @jahodnice na stejno. Tak to testujte ve stejný den, ať to rozsekne najednou 😉

monivo
9. únor 2012

@annie29 no ale kdyby to náhodou bylo negativní, tak to stále nic neznamená, ne? Kamarádka testovala 13den a nic a 14. den už tam byly 🙂

jahodnice
9. únor 2012

@annie29
no, zítra si vztek můžu vylít na dětech ve škole 🙂 , uvidím, jak to ráno stihnu

annie29
9. únor 2012

@monivo tyhle super pribehy nejsou muj pripad 😉

annie29
9. únor 2012

@jahodnice no prave 😉 nebo budes naopak milionova a date si volnou hodinu 😀

jahodnice
9. únor 2012

@monivo
taky znám případ, kdy na testu nebylo nic ani 14.den a z krve vyšlo těhotenství, v caru říkali, že nejlepší je počkat až do 14.dne

jahodnice
9. únor 2012

@annie29
volná hodina, to by mohlo špatně dopadnout ☹ , aby z toho třeba nezačla hořet škola

annie29
9. únor 2012

@jahodnice tak jim das nejakou praci a budes si koukat z okna a myslet na kocarky 🙂

jahodnice
9. únor 2012

@annie29
uvidíme zítra ráno

audrina
9. únor 2012

Ahoj vsichni,
tak dnes uz sem to psychicky nevydrzela a rano udelala test..,9 den po KET.a zadny duch,zadne dohady,proste cara temer skoro tak silna jako na kontrol.poli.Hura.No,i kdyz zatim neni nic vyhrano,nenecham si pro dnesek zkazit radost...

jahodnice
9. únor 2012

@audrina
gratuluji

jahodnice
9. únor 2012

tak už jste tu tři těhulky, snad tu zbyde nějaké volné místečko pro nás, čekatelky na //

annie29
9. únor 2012

Audri gratuluju! To vypada na dvojky ne?? Kolik zavadeli?

audrina
9. únor 2012

Deku,ju,.kazdopadne sem doufala ze uz to taky nevydrzis...verim ze zitra nebo pozitri zahlasis stejnou zpravu...moje neter je ted v 16 tydnu,dnes u me byla a su dost vystresovana z tech vsech vysetreni,prece me uz neni 20,navic dneska jsem mela prujem a mam pocit ttakove tezkosti v panvi...tak doufam,ze nic...no,prvni tehotenstvi KALAMITA,90 procent jsem prolezela ve spitale protoze jsem furt krvacela,dvakrat me vezla zachranka,ztrata vic jak o.5 l.,transfuze...no des,tak doufam,ze ted,pokud to vyjde tak to bude ok,jak pri prirozenem tehotenstvi s malym.,..

audrina
9. únor 2012

jednu 12.let zmrazenou blastulu...na krev pokud se nic nestane pujdu pristi stredu a pak pokud vse bude ok,tak na sono az tak v 6 tydnu...ale jak rikam,doufam,ze vse bude ok

vormoni
9. únor 2012

@audrina Ahoj,tak to je pecka,moc gratuluji a určitě se raduj🙂Kod když to není žádný duch 😉 14 den jdeš na krev?Držím palečky🙂

jahodnice
9. únor 2012

@audrina
tak to je tedy rekordman, 12 leté embryjko, když vydrželo tak dlouho"u ledu" tak to bude bojovník

audrina
9. únor 2012

Dekuju.Nechcu se moc radovat,ale jak rikam,ani si kazit naladu moznymi komplikacemi.Na krev du ve stredu 15.,v utery si jeste udelam testik...ale su rada,ze se to podarilo napoprve...no uvidime.Co ty,doufam ze uz zadne problemy s krvacenim..ale jak jsem psala,pro me to byl denni chleba,ale bylo to fakt strasne...

audrina
9. únor 2012

Navic na oddeleni kde sem tehdy lezela byly pekne hnusne sestry,byla jsem uplne vyklepana a zoufala a ony vypadaly jak je strasne otravuju ze chcu zavolat doktora...a jeden doktor me tehdy rekl."No tos ste dostala kramy no...!"fakt des. 🙄

jahodnice
9. únor 2012

@monivo
v Havaně je teď čínská restaurace, v přilehlém objektu je lékárna, cukrárna a samozřejmě Vietnamci

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru