• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

KET, listopad 2011

16. prosince 2016 
Ahoj holky tak aké ste mali Velikonoce?U mna je to den ako každý iný a navyše som bola aj v práci :slight_smile: Ale moja láska ma aj tak ráno pokrstila vodou :grinning:
9. dub 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv
ráno jsem dostala pár ran hodovačkou, ale jen tak symbolicky, abych neuschla :slight_smile: . Koledníci žádní nechodili,tak jsme kolem 11.hod.vyrazili do Hornbachu a do Makra. V Hornbachu jsme si koupili poličku do koupelny a líbil se nám zahradní nábytek na balkon, ještě se podíváme jinde,ale asi ho nejpíš koupíme. a v Ikea máme vybranou na balkon lavici s úložným prostorem.Alespoň. že se počasí trošku umoudřilo, i když to vypadá, že ne na dlouho :frowning2:
A co ten domeček?
9. dub 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice S tým domčekom som písala už :slight_smile: neberieme ho nieje komplet urobený bola by velka investice do neho aby bol obyvatelní :unamused: tak pozeráme iné..Tak si mala nakupnú horúčku aspon :wink:
9. dub 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak já měla velikonoce v klidu,chlapi odjeli v 9 hod a vrátili se až v 17hod,s plnou igelitkou a košíkem :astonished: Jen vařených vajec máme 20ks!Pak že lidi nemají peníze.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Budu holt dělat salát,pakšpenát a pak už nevím..ALe už včera jsme měli docela na ně chut,malý snědl 2 jen tak a my si dali na chleba :slight_smile: U mě nikdo nebyl,kamarádům to asi k nám přijde daleko.. :frowning2: No co vnucov :cry: nikomu nehodlám.. :angry: U nás dnes deštivo,včera ale slunečno i když zima..
@jahodnice Tak máte něco nového do bytečku,také jsme byli v sobotu v hornbachu,taky v obi a baumaxu..sháněli jsme pro změnu masožravkya já kytky na chatu.. :slight_smile:
@darazv -tak hodně štěstí při dalších typech na domek,ať najdete :grinning:
10. dub 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak u nas bylo veselo az po obede :slight_smile:))) Dopoledne sama doma, muj sel na smigrus s malou ke znamym a prisle az kolem 13 hodiny, to ja rychle Nell obidek a alou spinkat a chvilku na to k nam prisli snad vsichni chlapy s detima z vedlejsi ulice :slight_smile:))) takze bylo veselo a barak vzhuru nohama. Nastesti po hodince si pro ne prisly manzelky (teda spis jen pro deti, ze je krasne at jdou ven) tak jsem oblekla i ja Nell a vyrazili jsem do ulice a chlapy jsme nechali u nas doma at si popijeji, no to pak take vypadalo!!!!!Takze uz ted se fakt tesim na dalsi rok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dub 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni
taky jsem si dneska koupila další kytičky na balkon, anglické muškáty, nádhera. V neděli se ještě zastavím na Mělníku v zahradnictví pro fuchsie. Už aby bylo teplo a mohla jsem kytky dát ven, mám to v obýváku jako v zahradnictví :slight_smile:
10. dub 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv
něco určitě najdete,domů na prodej je hodně. Mám ale pocit, že buď jsou předražené nebo v katastrofálním stavu :frowning2:
10. dub 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice dakujem hádam niečo najdeme len nechceme to nijak uspěchat :slight_smile: no práveže nehnutelnosti šli dole ale mimo Prahy samozrejme :unamused: Ten dom čo sme šli kuknut tak je možné ak sa nenajde zaujemca pojde majitel s cenou dole,,ak ho dá dole o cca 200tisíc brali by sme ho hned :wink:
10. dub 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z4401 Tak si mala veselo :grinning: Dnes si 5 den po ET ako sa cítiš?kedy budeš testikovat či to nechaš až kým pojdeš na krvičku?Pytam sa len preto lebo čo viem pri ET niektorým babenkám ukazalo // už na 7 den :slight_smile: každopadne držím silno palčeky a verím tomu že si tehulka :slight_smile:
10. dub 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ahoj tak ste mali vajcoví den :grinning: každopadne som rada že cena vajec šla dole aj ked je to stále vela ale čo už :angry: kde sú tie časy ked len nedavno 10vajec 20kč,,,kúpim si slepicu a budem ju mat na balkone :grinning: Ako sa má princeznička kope ta v brušku?kedy maš presne termín vlastne?
10. dub 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky o tyžden o takomto čase už budem vediet na čom som už aby bol další utorok :angry: len sa bojím že ak mi zistia nahodou že vytvaram protilatky na embrya tak čo som čitala je tam doba liečenia 3 mesiace ,,vraj ti nasadia prednison a chraneny pohlavny styk kondomom :unamused: tak to ma asi porazí,,,, :angry:
10. dub 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv protilatek se neboj!!!! Ja mam take protilatky na manzela a ja jsem ani zadnou lecbu prednisonem nemela. Jen jsem pri kazdem a to i ted pokusu beru Prednison jednu tabletku denne. Takze v klidu. Navic na klinice kam chodim ja, ho davaji snad kazde po ET preventivne. Budu drzet palecky at to utece a je utery a ty vis vic a muzete se uspesne vrhnout do mimiskovani.
Ja testikovat zatim nebudu, je to brzo. Nejdriv az pristi tyden a to asi den pred krevnim testem at jsem pripravena a nejsem zklamana. Mam mekou povahu a bojim se, ze bych se tam rozbrecela vis :wink: takze jeste je cas. No a pak jsem mela Pregnyl a ten se myslim v tele drzi dlouho. Jinak se citim stale normalne, takze mam i trochu obavy, ze nic :frowning2: nic me neni. Ale ani pred tim me velice nic nebylo, ikdyz jsem mela v obdobi nidace spineni a ted nic :unamused: no a spanek, ten se u me zmenil. Nemuzu vubec v noci spavat, porad se budim, hruza!!!!!!!!!!!
10. dub 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z4401 Tak zrovna nespavostí jsem trpěla také..Časem se to upravilo,jsem ted mín unavenější po ránu,kolikrát jsem si šla lehnout co jsem malýho odvedla do školky a ted už nechodím.. :wink: S testem určitě počkej nejmíň 10den,pocity,změny jsem já také neměla..akorát se mi zdály naběhlé prsa,ale to mohlo být i předmenstruační..Každopádně jsem ráda,že to tak nebylo.. :slight_smile: Když nebudeš špinit při zahnízdění,tak to prý také nic neznamená,u mě to proběhlo 7-8den po ET..Tak hlavu vzhůru a vydrž:slight_smile: :grinning:
11. dub 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv Ahoj,to jsme měli a ještě nějaký den s vejci proběhne.. :astonished: Princeznička kope,není to tak strašné,ještě je malá ,ale umí takovou specialitu:kope mě i dovnitř těla,což je dost nepříjemné,vždycky si myslím,že jsem se na něco napíchla,jak to zabolí..Kubík mě kopal jen směrem ven,tahle tam dělá větší rodeo.. :grinning: Termín mám 29.7.podle MS a podle pohybů 31.7. :sunglasses: Držím palce,at se dozvíš,co a jak a i s těmi protilátkami bych se taky nebála,četla jsem co říkala z4401,o větší léčbě nic nevím..Určitě postačí brát ten prášek :wink:
11. dub 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni No ja prave u kazdeho ET nebo KET zaznamenala take spineni a tentokrat nic. Tak uvidim. Hold nadeje umira posledni :slight_smile:))) a zitra to bude vlastne tyden od ET :slight_smile:
11. dub 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z4401 Právě,ještě máš čas na zahnízdění ,já to měla ten 8.den tuším..tak neztrácej naději :slight_smile: Hlavně mysli pozitivně :sunglasses: Držím palce :grinning:
11. dub 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holčiny to počasie je fakt bláznivé však čo sa dá čakat od apríla,do 14tej pršalo dost a potom začalo slnko svietit :grinning: Ako píše Monika to nič neznamená u každej je to inak takže pekne krásne hladkaj bruško pretože ti tam rastie plod lásky :wink: Monika to vieš je to holka tak musí kopat viac aby si vedela že tam je :grinning: dúfam že sa toho dožijem aj Ja,,
12. dub 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak my máme doma pěkné nadělení :( Nellinka celou noc problinkala, takze nejaká střevní viróza, dnes byla jak bez tělíčka, velice nic nepojedla. Chudinka malá. Já jen doufám, že to nechytnu :unamused:
12. dub 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z4401 Chudinka malá,to jsme zažili jen jednou a do toho i průjem,. :frowning2: Jenom ležel a taky nic nemohl sníst,dopručovali nám pít po lžičkách colu a jídlo až si řekl,jen suché..Nejhorší je když je dítě hubené,aby přitom nezhublo ještě víc,a to my jsme naštěstí měli zásoby.. :wink: Hlavně abys to teda nechytla i ty..u nás to bohužel tak nebylo a postupně jsme odpadli všichni,já naposled... :unamused:
13. dub 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv Určitě se dočkáš i ty,musíš věřit :slight_smile:
13. dub 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Tak nase Nell ma 12 kg, coz nic moc :( tak snad se z toho vyhrabeme. V 11 mam volat doktorce, poslala na rozbor moc, moc se ji to nelibilo :( Ja se toho fakt bojim abych to nechytla, to by v pripade pozitivniho tehu asi nebylo moc dobre, ikdyz zatim jako tehu se opravdu vubec necitim, tak kdo vi zda nebude jen / :(
13. dub 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z4401 Tak snad to malá dobře zvládne a brzy budete v pořádku,a hlavně ať se to vyhne tobě,mohla by to být komplikace.. :confused: Držím moc palečky :slight_smile:
13. dub 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky, ja jsem blka, ale nevydrzela jsem to a dnes rano jsem testikovala :wink: a divejte:
14. dub 2012 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tam duch :slight_smile: Myslite, ze by to mohl byt jeste nasledek Pregnylu? Ten jsem pichala pred 14 dny v sobotu vecer a zitra bych mela teoreticky dostat mrchu!!!!!!
14. dub 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z4401 velka gratulace :grinning: pregnyl to určite nieje a možeš sa pekne tešit s tehulkovania :wink:
14. dub 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@darazv Dekuji, snad to vyjde :wink:
15. dub 2012 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dnes jsem si delala znovu testik a ejhle, druhá čárka tam stále je :wink: stejná jako včera, možná o kapáneček silnější. Tak uvidím třeba v úterý, zda bude silnější :wink:
15. dub 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z4401
super, vypadá to, že to vyšlo, veliká gratulace
15. dub 2012 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@z4401 No tak to je bezva,krásný duch a když sílí,je to sepéééér:slight_smile:Moc gratuluji :grinning: A jak je malinké? :confused: My jsme včera večer dorazili na Mor k rodičům a nad ránem malý musel na velkou,pak blinkal a do rána měl průjem..A celé dopol,tak je to asi někde ve vzduchu.. :frowning2: My s manželem naštěstí nic.. :sweat_smile: Dali jsme mu smectu,co nám půjčili sousedi a zdá se ,že to zabralo,odpol už nelítá..naštěstí to blinkání bylo jen jednou.. :wink: Tak uvidíme,to je radost :unamused:Ještě jednou gratuluji a držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. dub 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni a je je, takze uz je nejaky ten virus i u vas jo!!! :( tak to me mrzy, ze to postihlo prdolu maleho. Tak snad uz je to za vama a malemu bude jen a jen lip. Drzim palecky. My uz dobry, naposledy blinkala v patek a prujem nemame. Jen hold trpime, ze nemuzeme mlicko a jogurtiky. Ted se rano probudila a strasne plakala, ze chce jogurt :cry: Jinak Smectra je super na prujem, take ji mame v lekarne, sice to vypada hrozne ten roztok,ale pomaha :wink: Tak se drz at to nechytnes.
15. dub 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek