• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

KET, listopad 2011

9. září 2016 
@vormoni super teším sa s tebou :grinning:
24. dub 2012 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@z4401 Ahoj zajtra budem na teba mysliet a držat palčeky a hned napíš :wink:
24. dub 2012 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@darazv dekuji moooooc, podledne pisnu jak jsem dopadla :wink:
24. dub 2012 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak dnesni HCG 828 coz se me moc nelibi. Doktor sice rika, ze je normalni, ze jsem vlastne 5+2, ale ja fakt nevim. Zda se me to byt malo a mam strach, aby se embryjko neprestavalo vyvijet, navic na UTZ neslo ani moc videt, pry je az nahore v deloze a tam UTZ uz spatne dosahne, nevim nevim. Divala jsem se jak jsem na tom byla v listopadu, kdyz se to podarilo a to jsem mela pri prvni krvy 73 a pak 981,6 a byla jsem take 5+2 Ach jo, nejak zacinam ztracet nadeji :cry: a zacinam byt pesimisticka
25. dub 2012 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@z4401
neboj, to bude dobrý, uvidíš
25. dub 2012 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@z4401 Ahoj velka gratulace nieje doležite jaké jé hcg ale hlavné že rastie :wink: Pekne krásne hladkaj bruško ,,ideš ešte potom na krv?
25. dub 2012 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@jahodnice dekuji moc za povzbuzeni :wink: a jak to vypada s tebou? Myslim na tebe at se mrcha nedostavi a jsi tehu i bez doktoru, kdyz to tak uz podelali :wink:
25. dub 2012 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@darazv ahojky, sak to znas, clovek se porad boji aby mimi rostlo a rostlo :unamused: Jsem hrozna co? Jinak na krev a UTZ jdu znovu za tyden, takze dalsi dlouhy tyden cekani. Ach jo.
25. dub 2012 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@z4401 tak to by bylo super, ale na zázraky nevěřím :frowning2:
25. dub 2012 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@z4401 Ahoj,s tím já vůbec nemám zkušenosti,kolik by to měli mít.,ale hlavně že roste-to je pravda.. Doufej,že to dobře dopadne,je to o nervy vid.. :unamused: Držím palce,a ten týden at ti uteče :wink: Já jdu na cukrovku za týden,nejhorší bude přežít bez jídla.. :astonished:
26. dub 2012 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@z4401 Jo,já byla na prvním uz v 7.týdnu+3 a byla to jen taková tečka,,sama bych to nepoznala,kdyby mi to neukázali..takže je ještě určitě hoooodně malinké :wink: Drž se! :sunglasses:
26. dub 2012 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni prezit bez jidla a pak sedet v klidu v cekarne a nemoci jit na WC :frowning2: to si pamatuji. Ale zvladnes to :wink: Nic jineho ti nezbyde
7+3??? Tak to bych ja uz cekala, ze musi byt videt i srdicko a krasny vacek :wink: Ja proste hold moc srovnavam z minuleho tehu co jsem cekala Nelldu :grinning:
26. dub 2012 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@z4401 Jak říkáš,budu muset..možná tam radši pojedu dřív,malýho může odvést do školky i manžel..má volno,tak co.. :wink: No tak jsem to fakt měla,po 14dnech jsem volala že mám pozitivní test a až za měsíc mě řekli at přijdu na UZ..A srdíčko už tam bylo a bilo :grinning: Musíš věřit,musí to být ok! :sunglasses:
26. dub 2012 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni a ty jsi nebyla ne krev? Já si jen matne pamatuji, ze jsi mela pozitivni testik a pak to cekani :wink:
27. dub 2012 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@z4401 Právě že nebyla.. :confused: v caru krev neberou a bral mi ji až můj gynekolog,ke kerému jsem šla už s potvrzeným těhotenstvím,po té prohlídce v 7.týdnu..takže ještě později.. :sweat_smile:
27. dub 2012 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky dnes je neskutočne horuco tak som to využila a opalovala som sa na balkone :grinning: a za hodku idem bruslit prajem vam prijemny vikendík :grinning:
28. dub 2012 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
:sweat_smile:Ahoj,tak hlavně opatrně a mazat :sunglasses: My byli celý den na chatě,smažák jako prase.. :astonished: nedalo se moc dělat..ale i tak jsme zasázeli nějaké kytky a zeleninu,uklidili něco v chatě,vysála jsem auto po zimě..pak jsme šli na pivko k Berounce a honem domů,páč manžel musel na noční,jinak jsme tam i spali.. :sweat_smile: ale ještě to chce vyklidit po zimě,tak snad v týdnu a letních dnů jako je ten dnešní snad bude ještě více.. :slight_smile: Pěkný víkend i vám všem:slight_smile:
28. dub 2012 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vormoni Tak si mala zaujmavy vikendík :grinning: Dneska je tiež pekne a je príjemny vietor,bola som na prechazdke so psíkmi ale nie dlho lebo im to nerobí dobre v týchto horučavach :wink:
29. dub 2012 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holkky kde je vás víc?Ale chápu ,že když je venku konečně hezky nevysedáváte u počítače.. :sweat_smile: Máme tady čarodějnice,tak nezapoměňte večer na košťata a špekáčky :grinning: Zdravím všechny z Rakovníka :sunglasses:
30. dub 2012 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni
musela jsem si nachystat koště :slight_smile: ,zalít kytky na balkoně...takže jsem se k počítači dostala až teď. Venku je opravdu krásně, hlavně aby takhle bylo i o prázdninách.
30. dub 2012 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky, tak ja ze si dnes udelalam krasny den s Nellinkou, teda odpoledne, jeli jsem do KM do podzamecke zahrady a pred tim jeste na kozni s Nell a dnes den blbec. Nejdrive na koznim me rekl doktor, ze bude Nell atopik a pak do me na parkovisti vpali autem chlap. Pekne jsem se pohadaly, Nellinka se rozplakala chudinka kdyz to videla a k tomu vsemu dojedu domu a cela intimka zaspinena Holky ja mam strach, ze je po embryjku :cry:
30. dub 2012 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@z4401 Ahojky tak to si mala zaujmavy den :slight_smile: neboj určite je to tým že deloha rastie tak prosim ta snaž sa byt v klude :wink:
30. dub 2012 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@darazv no už až je středa kdy jdu na krev a UTZ a jak mam strach tak zitra si rano pro klid duse testnu :fearful:
30. dub 2012 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@z4401 Chapem ta jak sa citiš a nech ti to ubehne nech vieš od dr že je to oki :wink: Testík je zbytočné robit lebo aj keby sa stalo že mimi to vzdalo maš v tele stále dost hcg takže tak či tak by bol pozitivní,takže žiadny testik nerobkaj je to zbytočne a pekne krasne hladkaj bruško :wink:
30. dub 2012 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@darazv no spíš si ríkám, ze jak to HCG roste, ze by ta carka sla uz treba hned sotva testik ponorim videt :wink: aspon pred tydnem to chvilku trvalo a pred 4 dny se objevila skoro hned, tak ted by to mohla byt vetsi rychlovka :wink: no ale asi to necham na tu stredu, hold pokud jsou me souzene 2 deti tak to tam bude a pokud ne tak hold me zbydou oci :cry: nenadelam hold nic
30. dub 2012 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@z4401 Nebojkaj bude druhé mimi :wink:
30. dub 2012 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky, žádné vysedávání doma u počítače, vyražte do přírody najít nejbližší rozkvetlou třešeň :wink:
1. kvě 2012 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@darazv ahoj, nevim jestli si me pamatujes, neco malo jsem sem psala ze zacatku :slight_smile: .Jsem rada, ze jsi zdrava a vsechno je u tebe v poradku. Muj dokror mi rikal, ze pokud se emryjko nechytne, tak je to chyba na strane embryjka, ze je tam nejaka chyba. Ja si nechala delat PGD ( zakladni geneticke vysetreni embryjka) a mela jsem 6ti denni blastocystu, pry je lepsi, kdyz jsou ty embryjka ve stadiu blastocysty. Na moji klinice preferuji zavedeni jednoho embryjka a ket me stal 3000. http://www.sanatoriumhelios.cz/, podivej se na jejich sranky, v unoru meli 63% tehotnych maminek...nevim jestli ti tato informace pomuze, ale ja na tuto kliniku nemuzu dopustit, po nuspesnem etu jsem sla na ket a pokud bude vse vporadku, tak uz budu mit 2. mimi :slight_smile:
1. kvě 2012 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@z4401 gratuliji k pozitivnimu testiku a urcite bude vsechno vporadku :wink:
1. kvě 2012 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielahe dekuji moc, snad zitra me doktor uklidni dobryma zpravickama a UTZ :wink:
1. kvě 2012 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek