KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

darazv
24. dub 2012

@vormoni super teším sa s tebou 😀

darazv
24. dub 2012

@z4401 Ahoj zajtra budem na teba mysliet a držat palčeky a hned napíš 😉

z4401
24. dub 2012

@darazv dekuji moooooc, podledne pisnu jak jsem dopadla 😉

z4401
25. dub 2012

Holky tak dnesni HCG 828 coz se me moc nelibi. Doktor sice rika, ze je normalni, ze jsem vlastne 5+2, ale ja fakt nevim. Zda se me to byt malo a mam strach, aby se embryjko neprestavalo vyvijet, navic na UTZ neslo ani moc videt, pry je az nahore v deloze a tam UTZ uz spatne dosahne, nevim nevim. Divala jsem se jak jsem na tom byla v listopadu, kdyz se to podarilo a to jsem mela pri prvni krvy 73 a pak 981,6 a byla jsem take 5+2 Ach jo, nejak zacinam ztracet nadeji 😢 a zacinam byt pesimisticka

jahodnice
25. dub 2012

@z4401
neboj, to bude dobrý, uvidíš

darazv
25. dub 2012

@z4401 Ahoj velka gratulace nieje doležite jaké jé hcg ale hlavné že rastie 😉 Pekne krásne hladkaj bruško ,,ideš ešte potom na krv?

z4401
25. dub 2012

@jahodnice dekuji moc za povzbuzeni 😉 a jak to vypada s tebou? Myslim na tebe at se mrcha nedostavi a jsi tehu i bez doktoru, kdyz to tak uz podelali 😉

z4401
25. dub 2012

@darazv ahojky, sak to znas, clovek se porad boji aby mimi rostlo a rostlo 😒 Jsem hrozna co? Jinak na krev a UTZ jdu znovu za tyden, takze dalsi dlouhy tyden cekani. Ach jo.

jahodnice
25. dub 2012

@z4401 tak to by bylo super, ale na zázraky nevěřím ☹

vormoni
26. dub 2012

@z4401 Ahoj,s tím já vůbec nemám zkušenosti,kolik by to měli mít.,ale hlavně že roste-to je pravda.. Doufej,že to dobře dopadne,je to o nervy vid.. 😒 Držím palce,a ten týden at ti uteče 😉 Já jdu na cukrovku za týden,nejhorší bude přežít bez jídla.. 😲

vormoni
26. dub 2012

@z4401 Jo,já byla na prvním uz v 7.týdnu+3 a byla to jen taková tečka,,sama bych to nepoznala,kdyby mi to neukázali..takže je ještě určitě hoooodně malinké 😉 Drž se! 😎

z4401
26. dub 2012

@vormoni prezit bez jidla a pak sedet v klidu v cekarne a nemoci jit na WC ☹ to si pamatuji. Ale zvladnes to 😉 Nic jineho ti nezbyde
7+3??? Tak to bych ja uz cekala, ze musi byt videt i srdicko a krasny vacek 😉 Ja proste hold moc srovnavam z minuleho tehu co jsem cekala Nelldu 😀

vormoni
26. dub 2012

@z4401 Jak říkáš,budu muset..možná tam radši pojedu dřív,malýho může odvést do školky i manžel..má volno,tak co.. 😉 No tak jsem to fakt měla,po 14dnech jsem volala že mám pozitivní test a až za měsíc mě řekli at přijdu na UZ..A srdíčko už tam bylo a bilo 😀 Musíš věřit,musí to být ok! 😎

z4401
27. dub 2012

@vormoni a ty jsi nebyla ne krev? Já si jen matne pamatuji, ze jsi mela pozitivni testik a pak to cekani 😉

vormoni
27. dub 2012

@z4401 Právě že nebyla.. 😕 v caru krev neberou a bral mi ji až můj gynekolog,ke kerému jsem šla už s potvrzeným těhotenstvím,po té prohlídce v 7.týdnu..takže ještě později.. 😅

darazv
28. dub 2012

Holky dnes je neskutočne horuco tak som to využila a opalovala som sa na balkone 😀 a za hodku idem bruslit prajem vam prijemny vikendík 😀

vormoni
28. dub 2012

😅Ahoj,tak hlavně opatrně a mazat 😎 My byli celý den na chatě,smažák jako prase.. 😲 nedalo se moc dělat..ale i tak jsme zasázeli nějaké kytky a zeleninu,uklidili něco v chatě,vysála jsem auto po zimě..pak jsme šli na pivko k Berounce a honem domů,páč manžel musel na noční,jinak jsme tam i spali.. 😅 ale ještě to chce vyklidit po zimě,tak snad v týdnu a letních dnů jako je ten dnešní snad bude ještě více.. 🙂 Pěkný víkend i vám všem🙂

darazv
29. dub 2012

@vormoni Tak si mala zaujmavy vikendík 😀 Dneska je tiež pekne a je príjemny vietor,bola som na prechazdke so psíkmi ale nie dlho lebo im to nerobí dobre v týchto horučavach 😉

vormoni
30. dub 2012

Tak holkky kde je vás víc?Ale chápu ,že když je venku konečně hezky nevysedáváte u počítače.. 😅 Máme tady čarodějnice,tak nezapoměňte večer na košťata a špekáčky 😀 Zdravím všechny z Rakovníka 😎

jahodnice
30. dub 2012

@vormoni
musela jsem si nachystat koště 🙂 ,zalít kytky na balkoně...takže jsem se k počítači dostala až teď. Venku je opravdu krásně, hlavně aby takhle bylo i o prázdninách.

z4401
30. dub 2012

Ahojte holky, tak ja ze si dnes udelalam krasny den s Nellinkou, teda odpoledne, jeli jsem do KM do podzamecke zahrady a pred tim jeste na kozni s Nell a dnes den blbec. Nejdrive na koznim me rekl doktor, ze bude Nell atopik a pak do me na parkovisti vpali autem chlap. Pekne jsem se pohadaly, Nellinka se rozplakala chudinka kdyz to videla a k tomu vsemu dojedu domu a cela intimka zaspinena Holky ja mam strach, ze je po embryjku 😢

darazv
30. dub 2012

@z4401 Ahojky tak to si mala zaujmavy den 🙂 neboj určite je to tým že deloha rastie tak prosim ta snaž sa byt v klude 😉

z4401
30. dub 2012

@darazv no už až je středa kdy jdu na krev a UTZ a jak mam strach tak zitra si rano pro klid duse testnu 😨

darazv
30. dub 2012

@z4401 Chapem ta jak sa citiš a nech ti to ubehne nech vieš od dr že je to oki 😉 Testík je zbytočné robit lebo aj keby sa stalo že mimi to vzdalo maš v tele stále dost hcg takže tak či tak by bol pozitivní,takže žiadny testik nerobkaj je to zbytočne a pekne krasne hladkaj bruško 😉

z4401
30. dub 2012

@darazv no spíš si ríkám, ze jak to HCG roste, ze by ta carka sla uz treba hned sotva testik ponorim videt 😉 aspon pred tydnem to chvilku trvalo a pred 4 dny se objevila skoro hned, tak ted by to mohla byt vetsi rychlovka 😉 no ale asi to necham na tu stredu, hold pokud jsou me souzene 2 deti tak to tam bude a pokud ne tak hold me zbydou oci 😢 nenadelam hold nic

darazv
30. dub 2012

@z4401 Nebojkaj bude druhé mimi 😉

jahodnice
1. kvě 2012

Tak holky, žádné vysedávání doma u počítače, vyražte do přírody najít nejbližší rozkvetlou třešeň 😉

danielahe
1. kvě 2012

@darazv ahoj, nevim jestli si me pamatujes, neco malo jsem sem psala ze zacatku 🙂 .Jsem rada, ze jsi zdrava a vsechno je u tebe v poradku. Muj dokror mi rikal, ze pokud se emryjko nechytne, tak je to chyba na strane embryjka, ze je tam nejaka chyba. Ja si nechala delat PGD ( zakladni geneticke vysetreni embryjka) a mela jsem 6ti denni blastocystu, pry je lepsi, kdyz jsou ty embryjka ve stadiu blastocysty. Na moji klinice preferuji zavedeni jednoho embryjka a ket me stal 3000. http://www.sanatoriumhelios.cz/, podivej se na jejich sranky, v unoru meli 63% tehotnych maminek...nevim jestli ti tato informace pomuze, ale ja na tuto kliniku nemuzu dopustit, po nuspesnem etu jsem sla na ket a pokud bude vse vporadku, tak uz budu mit 2. mimi 🙂

danielahe
1. kvě 2012

@z4401 gratuliji k pozitivnimu testiku a urcite bude vsechno vporadku 😉

z4401
1. kvě 2012

@danielahe dekuji moc, snad zitra me doktor uklidni dobryma zpravickama a UTZ 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru