KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
13. kvě 2012

@z4401
je mi to moc líto ☹ dej si pauzičku, bude léto, odpočineš si a pak třeba najdeš sílu na další pokus

jahodnice
14. kvě 2012

@darazv
ahoj Dari, kdy jdeš na ketík, abych věděla,kdy mám držet palečky.

darazv
14. kvě 2012

@jahodnice Ahojky ešte som len 8DC vo štvrtok idem na UZ ale ako sa poznam bude to ešte skoro tak pojdem určite aj v pondelok na UZ 🙂 no KET mi vychadza blbo pretože vždy som ho mala na 20DC a to vychadza v sobotu 26.5 🙂

jahodnice
14. kvě 2012

@darazv
a v caru v sobotu nepracují?

darazv
14. kvě 2012

@jahodnice Tak pracuju ale pre mna je to taky nezvycajny den na KET 😀 Ale v poho hlavne nech je ketík a už uspešný 🙂

jahodnice
14. kvě 2012

@darazv
tentokrát už to určitě dobře dopadne 😉

darazv
14. kvě 2012

@jahodnice Dakujem na jednej strane som aj rada že je to moj piaty transfer pretože to už vnimam aj citim inak ,,myslim lepšie už sa tak nestresujem a hovorím si čo sa má stat stane sa a ja to nijak neovplyvním 🙂

jahodnice
14. kvě 2012

@darazv
no, to ti věřím. My jsme se dohodli doma, že už zkusíme jen IUI a pak končíme. Prostě si zařídíme život jinak, bude to těžké,ale co nadělám...

darazv
14. kvě 2012

@jahodnice No ja mam tiež taky pohlad na vec že do 2ivf nepojdem nemam na to nervy 😠

audrina
14. kvě 2012

ahoj všichni...dlouho jsem tu nebyla,konečně mi přestalo být špatně,tak jsem uklízela,vyvařovala dětem,chodila na procházky se psem...snažila se dohnat vše na co jsem 3 měsíse neměla sílu.
Eliška,na 99 procent,už se překulila do 18 týdne,tuká pravidelně na bříško aby o sobě dala vědět,kombinovaný test,triple test a všechny ultrazvuky dopadly skvěle,takže pomalu pokukuju po výbavičce,pač po dětech už nemám ani ponožku...všem držím pěsti.

jahodnice
14. kvě 2012

@audrina
tak to čtu moc ráda, dobrých zpráv je tu v poslední době nějak pomálu...a vybrali jste moc hezké jméno

darazv
14. kvě 2012

@audrina Jééé tak to je super že je všetko jak má a zavidim ti 😉 Prajem krasne tehulkovanie 😀

vormoni
15. kvě 2012

@darazv Ahoj,také ti budu držet moc palečky,aby to už tentokrát vyšlo 😎

vormoni
15. kvě 2012

@audrina Přesně tak,konečně dobrá zpráva po jaké době.. 🙂 A to už víte na tutovku pohlaví,to je super ?😉 Opatruj se a dej zase vědět.. 😎

vormoni
15. kvě 2012

Jo,ještě jsem chtěla přidat také pozitivní zprávu,dát vědět něco o Janě a jejich dvojčátkách,je asi v 16.týdnu a zatím všechny testy v pořádku🙂Ještě i chodí do práce a přáli by si páreček.. 😅 Snad jí nebude vadit,že to píšu,je spíš prý na mailech asi s kámoškama 😉

audrina
15. kvě 2012

já tomu ještě taky pořád nemůžu uvěřit,že to vyšlo a to už je skoro polovina těhotenství zamnou...když vidím mimiska na ultrazvuku,tak nechápu,čím jsem si zasloužila takové štěstí...bobeček jeden malý 12 let zamražený...je to neuvěřitelné,co dnes dokáže věda...a věřím,že všechny kočky co jsme tady budeme dobré mámy.

jahodnice
15. kvě 2012

@audrina
prostě to bude statečná ženská 🙂

vormoni
15. kvě 2012

@audrina Přesně tak,je to velký zázrak a nevěřila bych,že je něco takového možné,kdybys nám to neřekla.. 😅 😉 Ale holt to není o tom jak je embryjko dlouho zmražené,ale asi jak je silné a pak je to o štěstí..a to se nedá nijak zajistit.. 😀Drž se a dej nějakou fotečku z UZ,nebo nemáš? 🙂

darazv
17. kvě 2012

Ahojky holčiny moje 🙂 Tak sliznize oki ale folikul ješte len 10mm takže v pondelok ešte UZ nafasujem ovitrelle a v piatok alebo v sobotu ketík,,inač som vedela že pojdem ešte raz na UZ lebo vždy pre mna bolo skoro ist na 10DC vždy som sla max,na UZ 😉 najhoršie je na tom že sme boli dnes objednany na 11.30 a cakali sme hodinu čo ma vytočilo lebo som chcela hokej kukat od zaciatku ale kukam ho teraz je dost napynavy no uvidime 😀

darazv
17. kvě 2012

Vyhrali sme proti kanade 😀

vormoni
17. kvě 2012

😲 @darazv Jste borci,to musel být zápas🙂Já ted koukám na naše se švédy..a už prohráváme.. ☹ Tak se drž, at ti pěkně narostou folikuly a budu pak držet palce u ketíku 😉 Já dnes byla dvakrát na 3D ultrazvuku,ráda bych pěkné fotečky,ale opět se nezadařilo..nejdřív špatná poloha obličejíkem dolů a pak už dobrá,ale zase nám tam plaval pupečník přes obličej a to pak nejde zaostřit..Takže příští týden zkusím pokus č.4.. 😕 😅 Ale aspon jsem princeznu viděla,má vlásky a daří se jí dobře🙂

vormoni
17. kvě 2012

Góóóóóóóóoóóóóóól! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

darazv
17. kvě 2012

@vormoni Tak princeznička je priečna 😉 a to platiš aj tak za UZ ked sa neukaže?

vormoni
17. kvě 2012

Právě že neplatím,dr čeká až je to kvalitní a pak teprve začne fotit a natáčet... 😉 je fajn,v týdnu tam zajdu zas,mám to za barákem a dr.s tím nemá problém..do termínu se můžem dál pokoušet 😎 Zázrak už vedeme,to snad není možné.. 😎 😀 😀 😀

darazv
17. kvě 2012

@vormoni určite vyhráte pretože ste dobrý 😀

vormoni
17. kvě 2012

@darazv Díky,no myslím,že vy jste byli lepší.. 😉 my v těch prvních zápasech byli jak spící a když jsme vyhráli tak jsme sami divili..hrát začali až poslední 3 hokeje..no ale držím palce,dnes to má zatím úroveň 😎 😀 😀

darazv
17. kvě 2012

@vormoni velka gratulace v sobotu hráme spolu tak to nás určite dáte dole 😀

vormoni
18. kvě 2012

@darazv Ale no tak,proč hned tak pesimisticky? 😉 Hrát s bratry je vždycky hodně psycho.. 😕 Je jasný že budem chtít vyhrát,ale kdyby jste nás nakonec vyklepli vy,tak pak budem držet palce vám..těm co budou pokračovat.. 😎 😉 Byl to ale včera mazec,málem mě kleplo.. 😲 😅 😀

darazv
18. kvě 2012

@vormoni Však jasné ja som to myslela v dobrom a jak to vidím 😀 je jedno kto vyhrá už je toto vyhra kde sme 😉 vždy ked my odídeme tak automaticky fandím čechom 🙂

vormoni
19. kvě 2012

Ahoj holky,tak si představte,že manžel chytl ty neštovice taky..já se toho snad nezbavím 😲 😖 Včera se osypal,den předtím měl horečku..a dnes je to tutovka,natírala jsem mu to snad půlhodiny.. 😠 Přitom to jako dítě prodělal.. 😕 Tak jen doufám,že mě se to vyhne a jsem ráda,že mimčo je už dost velké a neohrožuje ji to..a do porodu už to snad odezní všude,je tu na rakovnicku prý epidemie 😅 😕 😲

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru