KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

darazv
9. kvě 2012

@z4401 Ahojky tak co jak si dopadla? 😉

z4401
9. kvě 2012

@darazv Ahojky, tak podnesni kontrole uz to nevypada vubec dobre 😉 UTZ stale spatny, stale to nemuze doktor poradne najit, gestacni vacek pry dobry ale nemuze v nem najit embryjko a hladina HCG dnes byla pres 23 tis coz je pry take dobry. Ale uz neverim zazrakum. Uz jsem to obrecela po ceste v aute domu a smiruji se s tim, ze bude konec 😢

jahodnice
9. kvě 2012

@z4401
no to snad není možné, smůly už sis užila dost, tohle musí dobře dopadnout

vormoni
9. kvě 2012

@z4401 Ahoj,to je teda záhada.. 😲 Ale záleží co říká dr.a ten to ještě nevzdal nebo jo? 😒 Co ti řekl,další kontrola? 😕

verry
9. kvě 2012

Holky vy co už máte za sebou KET, jake jste měli dávkování Utrogestanu???????
při ET jsem měla zavadet 3x 2 tobolky......a ted jsem koukala a mam zavadet jen 3x 1 tobolku-nevím proč je nižší dávka. Jak jste to měli vy????
díky za odpovědi 😉

darazv
9. kvě 2012

@verry Ahojky ja som mala vždy pri KET 2-O-2 ale každá to može mat inak 😉 držím palčeky kolkí den si po ketíku?

darazv
9. kvě 2012

@z4401 Mojka neviem čo ti na to napísat pretože to nechapem a je to fakt dáke záhadné divné že rastie hcg vo velkom a nič nevidí dr 😒 ale prosim ta nestracaj nadej a ver tomu že sa mimi po čase na UZ ukáže kedy ideš znova?joj musíš byt strašne s nervami v prdeli však?čo tak pozorujem situacie tak ja budem asi fakt štastna až ked budem mat mimi v naručí ☹

z4401
9. kvě 2012

@jahodnice tak tak, uz jsem mela 2x mimodelozni tehu tak nevim kde toto muze sakra byt 😢 ale hold jestli je to osud a ma to tak byt, tak nic nenadelam. Jedine co me ted drzi nad vodou je Nellinka. Je to silena bezmoc, ale to nemusim popisovat, to vetsina tu moc dobre zna ....

z4401
9. kvě 2012

@vormoni no nevzdal, ale v jeho ocich jsem moc nadeje nevidela. Zatim me teda nerekl narovinu, ze je to ztracene, ale ja na zazraky neverim 😖 Chce tomu jeste dat sanci ,ale ja si myslim, ze v pondeli se rozhodne o revizi 😢

z4401
9. kvě 2012

@darazv zlati me nastesti drzi nad vodou Nellinka, takze kdyz jsem odpoledne byla s ni venku tak jsem nemela cas nad tim premyslet, ale ted to na me zase pada a mam oci pro plac. Nenadelam ale nic, hold je to asi osud a je me souzeno jedno dito :( Nejak me opousti optimismus. Znovu jdu v pondeli, jak na krev tak na UTZ. Prece nemuzu mit takovy pech, abych mela opet mimodelozni, ikdyz nemam ani jeden vejcovod a jsou zasite!!!!!!!!!!!!!!!!

darazv
9. kvě 2012

@z4401 A ty nemáš žiadne mrazačky?neboj určite budeš mat pre dcerku surodenca 🙂

z4401
9. kvě 2012

@darazv mam 2 mrazacky, ale ja proste uz neverim ani v ne! Urcite to jeste zkusim, ale to bude posledni. Do 3. IVF uz nepujdu.

darazv
9. kvě 2012

@z4401 neboj bude dobre prajem ti dobru nocku a vela síl a hlavne ver tomu že mimi v brušku rastie 😉

z4401
9. kvě 2012

@darazv no snad usnu, tuto noc jsem moc nespala a kdyz jsem si chtela po obidku slehnout s malou tak jsem zase nemohla zaspat, porad me to srotuje v hlave. Tak aspon vam holky krasnou dobrou noc.

verry
10. kvě 2012

@darazv díky, teprve se na něj chystám v pondělí 😵

vormoni
10. kvě 2012

@z4401 Ahoj,no tak uvidíš v pondělí,ještě to nevzdávej,naděje umírá naposled.. 😅 Kéž by se to vyjasnilo s dobrým koncem,určitě si to zasloužíš..a kdyby to nevyšlo,je tu ještě ten jeden pokus s mrazáčky..A když jsou vejcovody zašité ,tak nevím kam se mohlo mimi špatně usadit..?Určitě bojuje a budou bojovat i ty další,držím mooooc palečky 🙂 😉

vormoni
10. kvě 2012

@verry Ahoj,já jsem nejdřív polykala 1-1- 2 tabletky a až jsem měla pozitivní test tak jsem je zaváděla.. 😉 Bylo to po ET,takže nevím jestli je rozdíl po KET.. 😕

jahodnice
10. kvě 2012

@verry
měla jsem utrogestan 1-1-2

verry
10. kvě 2012

@vormoni
@jahodnice ok, díky. opravdu to má každý car jinak. 😅

jahodnice
10. kvě 2012

@verry
s vormoni chodíme do stejného caru. Mně říkal doktor, že je lepší zavádět než polykat

verry
10. kvě 2012

@jahodnice to mě taky říkali zavádět. jen je zajímavý že každý má jiné dávkování..

vormoni
10. kvě 2012

@jahodnice Mě tenkrát řekli sestřičky že můžu i polykat,ale pak jsem zaváděla,když už mimi bylo potvrzené.. 😉

jahodnice
10. kvě 2012

@verry
nevím, podle čeho určují dávku.Ještě mi radili, že v den KETU mám utrogestan raději ráno a v poledne polknout a zavádět až večer

jahodnice
10. kvě 2012

@vormoni
po OPU radí polykat a zavádět až po transferu, alespoň tak mi to říkal Ilič

vormoni
10. kvě 2012

@jahodnice Jojo,ale nakonec je hlavní ,že se to do těla nějak dostane myslím..někomu to dělalo problémy polykat,mě ne.. 😎

jahodnice
10. kvě 2012

tak mám pocit, že o víkendu budu muset vyndat ze skříně zimník ☹

verry
10. kvě 2012

@jahodnice jooo, tak to mam taky....furt zavádet, jen v den KETu dopoledne a odpoledne polknout

z4401
12. kvě 2012

Ahojte holky, tak mam bohuzel spatnou zpravicku, ve ctvrtek me muj gynekolog poslal hned do nemocnice, mela jsem rano silene krece, na klinice po telefonatu me doktor rekl, ze to muze byt, ze je to normalni, ale me se to nezdalo (uz mu neverim) a tak jsem navstivila sveho gyndare a tan hned me vse rekl co vidi na UTZ, nemazal me med kolem huby a okamzite me lufroval do nemocnice, ze si to na triko nevezme a tam si me uz nechali a rano v patek revize 😢 TAKZE JE PO VSEM!!! Nezlobte se, ze vas ted nebudu docitat a mozna si sam chvilku od netu pauzicku aby se me zalepila rana na srdicu. Samozrejmne vsem stimulujicim maminkam preji aby vse dobre dopadlo a dockaly se // a ty co cekaji na vysledek tak budu pevne verit, ze se miminka krasne zabydluji.

darazv
12. kvě 2012

@z4401 Bože vyhrkli mi slzy ☹ a tak som verila a dufala že to bude oki,,aní si nevieš predstavit jak mi je to luto,jasné daj si pauzičku naber nové sily a bud silna,niekedy treba vypnut 😒 drž sa mojka

vormoni
13. kvě 2012

@z4401 Ale ne.. ☹ ☹ ☹ To je mi moc líto.. 😢 Nechápu toho dr.že neviděl to, co ten druhý..asi ti nechtěl brát naději,ale zase na úkor zdraví? 😲 😕 To je hlupák.. 🙄 Takže ti přeju brzké uzdravení,a mnoho sil na překonání toho neúspěchu..Je to neuvěřitelná smůla,co se tady lepí na paty..jednou to přece musí skončit.. 😔 Opatruj se a odpočívej,čas ukáže co bude dál..Drž se,myslím na tebe...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru