KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

vormoni
6. čer 2012

Holky,já vám oběma přeju ať to konečně vyjde,ppřece musí být nějaká spravedlnost.. 😕 😅 To když pak člověk vidí zas v těch zprávách jak odhodili mimi do příkopu!.?.Jak tohle může někdo udělat v době babyboxů?.. ☹ Nevzdávejte se,držím palečky 😀 😀 😎

lenuli2
6. čer 2012

@darazv děkují 🙂 nene Dominiček je přirozeně s bejvalým partnerem,ted má problém muj manžel s početím ☹

lenuli2
6. čer 2012

@jahodnice na krev mám jít zítra kde se mi potvrdí negativní ☹ fakt je ten že mi zavedli jednu morulu a jednu 8bb ta 8bb je pomalejsi vyvoj co sem se dočetla tak je možný že je pomalý..ale i tak je to naděje která je v nedohledu 😖 ...MS vždy přišla přes léky,ted bude mít asi spoždení,necitím,že by měla dorazit 😠

jahodnice
6. čer 2012

@vormoni
přesně to jsem si říkala, jak může v této době někdo hodit dítě do příkopu, když jsou všude babyboxy. Ale mám pocit, že tohle asi ty ženské neřeší...
Snad se i já dočkám toho malého pokakaného a ubrečeného štěstíčka

jahodnice
6. čer 2012

@lenuli2
tak to jsme na tom stejně- já problém nemám, problém má partner a stejně se mi ty potvůrky ani jednou nechytily ☹

vormoni
6. čer 2012

@jahodnice Doufám s tebou 🙂

vormoni
6. čer 2012

@lenuli2 Uvidíš zítra,budeš mít jistotu..přála bych ti, jako všem tady, milé překvapení.. 🙂

vormoni
8. čer 2012

@lenuli2 Tak co,žádná zpráva..? 😕 Asi to nedopadlo? ☹

lenuli2
8. čer 2012

Ahoj holky opet to nevyšlo...čeká nás 3 IVF ...achjo ☹

vormoni
8. čer 2012

@lenuli2 Tak to mě mrzí..když už se ta smůla tady protrhne? 😖 😖

lenuli2
8. čer 2012

@vormoni kéž by už ...už nás to vyčerpává... 😝

darazv
8. čer 2012

Holky menzes stále nikde a dnes nechybalo vela a šla by som na pohotovost tie prsia ma bolia neskutočne mam hnusnú bodavú bolest dufam že nemam daky zanet,,,najviac mam bolest pri pohybe hlavne v noci ked sa obraciam alebo ked idem vstat z postele,, :(

vormoni
9. čer 2012

@darazv A nezkoušela jsi testovat? 😅 Co kdyby?.... 😉

darazv
9. čer 2012

@vormoni den ked mala prist na 33DC som skusila a prd z toho,,bojím sa ze či mi nerastu čo by ma asi drblo uz teraz ich mam velke 😠

jahodnice
9. čer 2012

@darazv
ahoj, tak jak je ti dneska,už je to lepší?Jinak po stimulaci mám taky prsa jak po třech dětech... ☹

jahodnice
10. čer 2012

@lenuli2
to mě moc mrzí, že ti to nevyšlo. Příště to určitě klapne

darazv
10. čer 2012

@jahodnice Ahojky dorazila mrcha dnes a silna,, mam bolesti podbrušku čo je normalne prsia bolia sice menej ale bolia 😠 no každopadne nikdy ma tak neboleli pred mrchou jak teraz,,,tak od dnes beriem estrimax a za 20dní ketik ak bude všetko oki 😉

jahodnice
10. čer 2012

@darazv
budu ti držet palce,aby ketík vyšel

darazv
10. čer 2012

@jahodnice dakujem si zlatíčko no hadam ma už tá smola prešla 😉

jahodnice
10. čer 2012

@darazv
určitě,musíš tu už prolomit tu smůlu

darazv
10. čer 2012

@jahodnice som teraz z toho jelen v papieroch mam napísane estrimax 3x1 a teraz neviem ako to je myslené či cez den 6.00-12.00-18.00 alebo brat jednu tabletu každych 8 hodin 😠

jahodnice
11. čer 2012

@darazv
nevím, estrimax jsem nikdy nebrala, takže ti neporadím ☹

darazv
11. čer 2012

@jahodnice už mi poradili holky a beriem ho rano na obed a večer aj som tak urobila po svojom 😉 ako ty inač máš neplanuješ iui ? 😉

darazv
11. čer 2012

@vormoni ahoj tak čo princeznička sa ukazala jak mala? bola si v sobotu nie? 😉

jahodnice
12. čer 2012

@darazv
IUI nechám na prázniny, teď na konci roku jsem v permanentní stresu ☹

darazv
12. čer 2012

@jahodnice jasné chapem ta,,mne velmi pomohlo odpočinok od všetkeho mam sa teraz fajn tak po polročnej pauze sa na to citim 😀

jahodnice
12. čer 2012

@darazv
já se mám taky fajn, i když konec školního roku je fakt docela hektický. Psychicky jsem v pohodě, ale na další IVF už nepůjdu, jen na IUI. Dokonce jsem darovala zbytek hormonů, které jsem ještě doma měla.Asi v létě vyrazíme na dovču k moři, pak si na 14 dní vezmu k sobě neteřinku a chystám se od září si najít nějaký jazykový kurz a zvažuju i jinou práci

darazv
12. čer 2012

@jahodnice neviem ci by som ja sla do 2ivf a ak ano možno az za rok a nevyjde 1vf,,priatel sice má 36rokov ale rok ho hadam nezabije a možno sa poštastí prirodzene kolko ženam po neuspesnych ivf otehotneli a to mali ich muži na prd spermie tak možno sa poštasti i nam aj vam s priatelom 😉 ty mas aspon neterinku ja tu ziadnu rodinku nemam ☹ a na sr su už všetci velky 🙂

jahodnice
12. čer 2012

@darazv
nám je oběma skoro 38( příteli v červenci a mně v září) a i když VZP hradí IVF do 40 let, tak jsme se dohodli, že do toho znova nejdeme. Nedovedu si představit, že si budu znova píchat injekce, pořád lítat na ultrazvuky(kdyby byly aspoň přes břicho),znova narkoza...ne to už opravdu nee.
Co domeček, už máš nějaký vyhlídnutý?

darazv
12. čer 2012

@jahodnice tak tak to chapem je to otras ten cely proces 😠 doteraz mam brucho a aj prsia velke bléééé 😠 no domček ziadny čo by sa nam páčil a ak sa nam pači tak bud je daleko alebo velmi drahy 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru