• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

KET, listopad 2011

16. prosince 2016 
@vormoni
Hlavní je, že Nelinka netrpí hlady a ty jí mamino koukej poslat něco dobrého do bříška :slight_smile:
Mněuž se to taky krátí, 5 pracovních dní a jsou prááázdniny,hurá!
22. čer 2012 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv
Tak to je pozitivní zpráva, necháš si dát zase dvě embryjka?Hlavně, aby se potvůrky pěkně u tebe upelešily a vydržely 9 měsíců.
Jinak jsem včera prohlížela nějaké realitní noviny, docela zajímavé řadové domky prodávají v Milovicích- je to pár km od Prahy a nemovitosti tam nejsou tak drahé jako v Praze
22. čer 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky dakujem hádam ma tá smola už prešla :slight_smile: no mám posledné tri zmrzlinky a ak prežijú chcem určite dve,,vieš mi napísat aka stranka tam je písana nech kuknem tie domčeky?Monika neboj malá bude modelka :wink: prajem vám krasny nikým nerušený vikendík :grinning:
22. čer 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no leti, pred chvili jsem byla teprve na zacatku s ted uz je prcek skoro nachystanej :slight_smile: ...jen u prvniho jsme byla cela natesena na porod, ale ted kdyz uz vim do ceho jdu, tak cim vim mi roste bricho, tak se mi moc do toho nechce :frowning2: , no nejak to zvladneme s tobikem, nejak na svet musi, do smrti se s nim tahat v brichu nechci :grinning:
22. čer 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv tak budud drzet palecky na pondeli, at se bobecci zavrtaji :wink:
22. čer 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv
nevím přesně stránku,bylo to v novinách, ale v Srealitách na seznamu určitě něco bude Na pondělí držím moc palečky
23. čer 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem holky už aby bol pondelok a ja som mohla už mat mimiskou u seba :grinning:
23. čer 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv
tak ať ti to do zítra rychle utíká
24. čer 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jahodnice dakujem ja snad dnes ano nezaspím budem sa modlit aby zmrzlinky prežili :grinning:
24. čer 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv Tak mamino,jak to proběhlo? :confused: Mimi byli v pořádku a kolik ti jich zavedli? :slight_smile: Jsem napjatá a moc ti přeju, aby to konečně bylo to pravé-ořechové,jak se říká :wink: :sunglasses: :grinning: Ozvi se,až budeš moct :wink:
25. čer 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Ahojky tak transfer ma prvy krat bolel a teraz mam mierne tlaky podbrušku čo je normalne :angry: prežili obe zmrzlinky a dokonca mi embryoložka povedala že dlho nemali tak kvalitne blastocysty jak moje,,, vraj sú vo faze viac bunkove že sa to nedalo ani spočitat a ma upozornila že je možné že sa chytia obe,,,ale mne už toho narozpravali,,,aj predtym som mala luxusny embrya a prd z toho,,, ale teraz to už musí byt uspešné :grinning: idem si pospat lebo som v noci nič nenaspala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@darazv
Držím palce,ať to tentokrát klapne a jsou z toho dvojčátka :slight_smile:
25. čer 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jahodnice dakujem :grinning:
25. čer 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky moje tak ako sa mi máte?ja dnes som bola konečne v práci ale to horko ma zabíja nedalo sa normalne fungovat :angry: a cez víkend hlasia 35ˇC tak užas,,,mam v pláne sa v sobotu poobede opalovat podla vas možem ked som po KETE?
28. čer 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv
ahoj Dari, nevím, jak je to s opalováním po KETU. My jsme dnes byly s kolegyněmi s práce posedět v hospůdce, přišly i ty, co jsou na mateřské a všichni se mě ptaly, kdy budeme mít miminko. Nějak jsem neměla sílu pořád opakovat, že asi nikdy...Musela jsem si jít i stranou poplakat, aby mě nikdo neviděl a pak mě zachraňovaly sluneční brýle...
Držím ti palce, ať je tentokrát vše tak, jak má
28. čer 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice to je smutné :frowning2: chapem ta jak si sa cítila :frowning2: neboj určite budeš Mamina verím tomu a ver tomu aj ty prajem ti to z celeho srdca.
28. čer 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky:slight_smile: já mám jít na další pokus ivf...jak dostanu za tyden MS tak stimuluju ..jenže mi proběhla ovulka na dovolené ted a od dneška mám pozitivní testíky že by se stal zázrak? manžel začal brát vitamíny:slight_smile:))
29. čer 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli2
Super zpráva,držím palce!
29. čer 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli2 jejda no tak to zatial potichučky gratulujem je strašne vela žien čo takto nakoniec otehotneli a ty patríš k nim :grinning: manžel mal tiež na prd spermie? a ake si mu davala vitaminy my sme už skusili všemožné a prd z toho :unamused:
29. čer 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv manžel měl pouych...hych 0,5 procent dobrych mel spatnou morfologii dna spermií a od te doby co to basti tak má už 2 procenta dobrych..bastil selezin plus zinek a odvar s catuby
29. čer 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. čer 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@darazv Ahoj,jak se cítíš?Asi je brzy na nějaké pocity,vid..v práci to ted bude děs,máš aspon o víkendu volno?S tím opalováním nevím,radši si to zjisti.. :confused: My se včera vrátili po 4 dnech domů,škoda,že to správné počasí na koupání bude až ted a to je manžel v práci..Nějak to snad přečkáme.. :wink: Čekají nás další závody,tatínek zítra a malý v neděli..Jinak já jsem ok,dnes je to už jen měsíc přesně..tak snad vydržím,stačí mi půlka a může to přijít,ale to mě asi nepotká.. :sunglasses: Zítra zkusím opět 3D fotky a jinak jdu na kontrolu až 4.7.do porodnice na monitory.. :slight_smile: držte se a pěkný víkend,pokud možno u vody :grinning:
29. čer 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice To je fakt smutné,tolik ti přeju ,abys jim brzy mohla říct,že už čekáte... :slight_smile: A máš aspon nějakou kámošku, co o tvém trápení ví a podporuje tě?..Kromě nás tady? :wink:
29. čer 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli2 Moc ti držím palce,aby čárka jen sílila a vše bylo ok už na první kontrole,to je prima,že to zafunguje i přirozeně,přece jen nějaká spravedlnost snad je :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
29. čer 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
Kamarádku mám, je to bývalá kolegyně a sama nemohla dlouho otěhotnět, mimčo se jí narodilo až ve 41 letech, takže mám ještě 3 roky čas :slight_smile:
Ony to kolegyně včera nemyslely špatně, ale kdo tímhle kolotočem neprošel, tak to prostě nepochopí
A co jméno pro princezničku,bude to Nelinka?
29. čer 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenuli2 Tak ak mi nevijde tento transfer tak to skusim :grinning:
29. čer 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Ahojky je to skoro niečo pocitovat ale jedine čo mam je že v noci chodim vkuse močit ale to je bežné :wink: holka ty za chvilu už rodíš princeznicku už budes mat v naručí :grinning: no som zvedava či sa vam zajtra ukaže :wink:
29. čer 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice Ahoj,ale prd...tatínek si mele své..Já už nevím,on neustoupí,já taky ne..asi to rozhodnou doktoři,či co.. :frowning2: :confused: Tak to je prima,že máš příklad i ve starší mamince než si ty.. :wink:
29. čer 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv Ahoj,jasné,spousta času u tebe,u mě se to krátí..ani se mi to nechce věřit.. :sweat_smile: :confused: Kdybych aspon věděla jak jí budeme říkat,ale tohle je děs.. :unamused: Snad nebudete mít s chlapama tyhle problémy.. :confused: Myslím,že takovýho exota mám jen já! :angry: Opatruj se! :slight_smile: :sunglasses:
29. čer 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni no ja každopadne mam s priatelom dané pravidlo ty vyberaš meno chlapcekovi a ja dievčatku a najvacsia sranda je mne sa pači Natálka aj jemu ale on zase uvažuje meno čo sa mne nepači Matuš :angry: ale čo už narobím je to ešte daleko hadam ho to prejde a možno aj mna a budem chciet iné meno holky :grinning: tvojho by som poslala s prepačením do prdelky,,nech vyberieš ty :grinning: bože ako ti zavidim malú maš za chvilku u seba :wink:
29. čer 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek