KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
10. črc 2012

@darazv
je to boj a veliká nespravedlnost. Někdo má dětí jako smetí, otěhotní ani neví jak a nás to stojí nervy,peníze a kupu vyšetření

darazv
10. črc 2012

@jahodnice ☹ je to tak,,čo je s monikou hádam nám už nerodí? 😉

jahodnice
10. črc 2012

@darazv
venku je hezky, třeba jsou na chalupě. My na víkend razíme k tchánovcům na chalupu,shodou okolností ve stejné vesnici je neteřinka na táboře, tak se na ní půjdeme podívat a možná si ji na chvíli půjčíme. Budeme grilovat, přítel má příští týden narozky a já ve stejný den svátek, neteřinka má svátek v sobotu, takže to společně oslavíme.
Kdyby sis chtěla někdy popovídat naživo, napiš, můžeme dát kafčo nebo skleničku něčeho dobrého

darazv
10. črc 2012

@jahodnice no to by nebol zlí napad 😉 jasné určite sa stretneme dám sa dokopy aby si sa ma nezlakla a hned jak budem fit sa stretneme 😀 😀 😀 jeee tak budeš mat aspon o zabavu postarané tak to poriadne oslavte 🙂

jahodnice
10. črc 2012

@darazv
pokecáme, popijeme, probereme spolu taktiku do dalšího boje, těším se 🙂
Teď jdu koukat naFarmu, docela se u toho bavím

darazv
10. črc 2012

@jahodnice no je to tam psycho 😀

jahodnice
12. črc 2012

@darazv
Monika už nám sem dlouho nepřidala žádný příspěvek, ta už asi opravdu porodila. A co ty, jak je?Volala jsem svému gyndr.ohledně té laparky, ale říkal mi, že vzhledem k tomu, že jsem v září byla na hysteroskopii, tak že je to zbytečné.Tak aspoň že tak, že nebudu muset znovu pod narkozu.

darazv
12. črc 2012

@jahodnice jéééé mas novu foto to je aktualna?pekna si 😉 mikado mam aj ja 😉 no neviem neviem Monika nam asi je v nemocnici 😉 už sa tešim na fotečky princezničky 🙂 no tak to bud rada ze nemusis 😉 dnes som mala navštevu lebo som dala jednej babenke zvyšne lieky po ivf tak som super pokecala o skusenostiach je dobré pokecat o ivf pretože kto neprežil to tak nepochopi 😀

jahodnice
13. črc 2012

@darazv
ano, to je fotka ze včerejšího odpoledne. Já už jsem zbytky léků po ivf taky rozdala, ta dívčina půjde snad na 8.pokus a pořád nic. Ale ona už jinak otěhotnět nemůže, nemá ani jeden vejcovod - následky stimulace na ivf - jeden jí propíchli při opu a druhý se jí ucpal po silných dávkách hormonů, síla. Já se pomalu chystám na víkend, je doufám, že bude lepší počasí než včera.
Třeba už tady budeme v neděli mít fotku princezničky.
Hezký víkend

darazv
13. črc 2012

@jahodnice si kočka jak 20tka 😉 aj tebe prajem príjemny vikend 🙂

darazv
13. črc 2012

@jahodnice Ahoj tak v stredu som objednala tie tablety a dnes mi prišli tak priatel od zajtra bude zobat lieky 😀 predtym som sa bola pytat na cenu u nas v lekarni a ked mi povedala 3500kč tak som radšej kukla na nete a tam sa pohybuju od 2700 do 3600,,tak som objednala za 2930kč dokopy s poštovným 😀 tak hadam behom 3 mesiacov sa stane zazrak 😉

vormoni
15. črc 2012

Ahoj holky,omlouvám se ,že jsem se dlouho neozvala,měla jsem to dost nabité od min.víkendu,příprava malého narozenin,do toho návštěva rodičů,úklid a vaření..Ale už bude zas volněji,dnes naši odjeli a tak jsem konečně mrkla, co je u vás nového? 🙂 Já jsem stále 2 v 1,tuším si počkám až na termín 😅
@darazv moc mě mrzí že nevyšel ani tento ketík.. ☹ je to už vážně o nervy.. 😖 Změna caru určitě prospěje,přítelovi ať zaberou prášky...a laparoskopije snad také neublíží,v dnešní době se člověk bojí i banálnějších zásahů od dr... 😒 Je dobré že to nevzdáváte,a já budu držet palce jako doteď 😎 🙂 😉
@jahodnice Tobě to strašně moooooooc sluší,krásná fotečka 😀 Vše nej k svátku,doufám,že jste to pěkně oslavili i s přítelem a neteřinkou..počasí teda bylo bídné tento týden.. 😅 😅 Super nápad s Paříží,také držím palce do iui,ať už to konečně vyjde,nevzdávejte to 😎
Já to mám už za pár a cítím se dobře,akorát nohy bolí..byla jsem už 2x na monitorech a zatím je klid.. 🙂 Z naší skupiny se už vesele rodí,závidím těm co už to mají za sebou..sama se krapet bojím jak to zas zvládnu ale co už, budu muset 😉 Jinak vám ukážu pár fotek z oslavy Kubík.5.narozenin,oslava se povedla a těch dárků..myslím že malý byl nadšený 😀 Přijeli moje rodiče(na celý týden)a brácha s přítelem,byli jsme i na chatě,kde čekal dar největší,večer jsme dělali i malý ohňostroj 😀

vormoni
15. črc 2012
jahodnice
15. črc 2012

@darazv
děkuji za kompliment, 20cítka už dávno nejsem, ale moc jsi mě potěšila. Víkend byl super, grilovali jsme, za neteří jsme se v táboře byli podívat hned dvakrát, prostě super.

jahodnice
15. črc 2012

@vormoni
ahojky, tak já už myslela, že je princeznička na světě a ty jsi slavila slavila 🙂 , dortík je super, jsi šikovná a prolejzačka je nádherná, malý měl určitě radost, viď?
Na léto jsem tošku pozměnila účes, je to praktičtější.
Moc děkuji za přání k svátku

vormoni
15. črc 2012

@jahodnice Není zač🙂Děkuji,bylo to veledílo.. 😉 Malý byl nadšený a na chatě bude mít o zábavu postaráno.. 🙂

darazv
15. črc 2012

@vormoni Ahojky ja už som normalne myslela ze tu budu fotečky malej 😀 kluk mi príde cely po otcovi však?čo sa tyka mna som oki nejak som po tych neuspechov viac silná inú moznost ani nemam uvidim čo tá laparo a ak ani tam nič nenajdu tak sa asi budem za hlavu chytat,,, 😠 chapem ta ze teraz maš určite frmol a ked bude malá bude ešte vaščí 😉 tak nech to uz mas teda za sebou a malú už u seba 😉 pa pa

darazv
15. črc 2012

@jahodnice jasne ze si kočka a vyzeras ovela mladsie na svoj vek 😉 inač prepac všetko najlepšie prajem 🙂

vormoni
15. črc 2012

@darazv jojo,klidně už může zaťukat,co jsem chtěla stihnout jsem stihla a ted už to může přijít.. 😎 zatím to nevypadá,další kontrola v pátek.. 🙂 Tak držím palce s tím laparem,i ty prášky by mohly pomoct,ono dělá dost i psychika..já dávala před lety Radkovi dýňový semínka a taky jedl ginko bilobu a pak jsem otěhotněla na dovolené,co z toho všeho nakonec zabralo nevím..ale třeba kombinace všeho.. 😎 😉

jahodnice
15. črc 2012

@darazv
dík za blahopřání, svátek mám až v úterý 🙂

jahodnice
15. črc 2012

@darazv
snažím se, ale dá to čím dál tím víc práce a stojí mě to čím dál víc peněz 🙂

vormoni
21. črc 2012

Ahoj hoky,tak jak se máte?Co je u vás nového?U mě nic,ještě pořád 2 v 1,včerejší kontrola ok,i když jakápak kontrola,pouze mi natočili monitor a ten asi neukázal nic neobvyklého..Jinak se mnou (ani ostatníma)nic nedělají,a další kontrola za týden-to už budu 2dny před termínem.. 😲

jahodnice
21. črc 2012

@vormoni
ty jo, nějak rychle to utíká, už jen pár dní a budeš mít mimčo u sebe. Na mě to všechno nějak padá, nad námi v bytě mají čerstvé miminko, naproti v domě je paní těsně před porodem, teď jsem seděla na balkoně a do protějšího vchodu lidi stěhovali výbavičku - postýlku, kočárek, autosedačku...
Jinak na IUI zatím nepůjdu, VZP zahrnuje momentálně inseminaci do IVF, takže kdybych se přeci jen rozhodla jít do dalšího IVF tak už by mi ho neproplatili a opravdu nemám peníze na to, abych si hradila IVF ze svého.

vormoni
21. črc 2012

@jahodnice Aha,no to je pěkný,to jsou ale kreténi..komplikují nám život co jen to jde..To mě mrzí,okolí ti moc nepřidává,ale myslím,že je to jen tím ,jak se nedaří,že to kolem moc sleduješ... 😒 Doufám,že se nakonec přece jen dočkáte,a nebudeš plést jen pro ciczí miminka.. 😉 Držte se a já se zas ozvu,snad brzy už s fotečkama Nikolky:o)Pěkný víkend🙂 😎

danielahe
21. črc 2012

@vormoni tyjo, ty uz nam budes za chvili rodit 😉 🙂
@darazv moc me mrzi, ze se ketik nevydaril, ale urcite hlavu vzhuru a bojuj dal 😉 🙂
@jahodnice cepicky, backurky moooc krasne a uces taky 😉

pa holky 🙂

vormoni
21. črc 2012

@danielahe ahoj,no jo už se to blíží..ale asi mám ještě času,zatím bez poslů..naprostá pohoda..Asi se bude ještě chvíli čančat.. 😀 😅 😕 Držte se i vy 😉

danielahe
21. črc 2012

@vormoni jojo my se drzime, drobecek je akcnejsi cim dal vic, takze je pekne cily 🙂 ...Takze mala bude Nikolka, hezke, tak se jmenuje moje sestrenice 🙂 , takze preji pohodovy a hlavne rychly nekoplikovany porod 😉

jahodnice
22. črc 2012

@danielahe
díky za slova chvály

jahodnice
22. črc 2012

@vormoni
okolí nesleduju nijak přehnaně, ale protože bydlíme v novostavbách, je tu spoustu mladých rodin a miminky se to tu jen hemží. Bydlíme tu 3 roky, každý zařizoval a teď všichni plodí a plodí...je to hrůza sedět na balkoně a poslouchat ze všech stran brečení mimin. Včera mě to nějak vzalo a docela slušně jsem si pobrečela...

jahodnice
22. črc 2012

@darazv
ahoj Dari, co je u tebe nového?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru