KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

jahodnice
8. zář 2012

@darazv
víkend si užívám naplno, ráno jsme vyrazili na nákupy - koupili jsme si lístky na muzikál, já jsem si koupila nějakou kosmetiku v Manufaktuře a úžasnou vanilkovou kávičku. Pro Jirku jsem vybrala pěknou košili v CaA a teď už si doma užíváme jeden druhého. Příšští víkend bude ještě úžasnější, jedeme k našim, přijede i neteřinka a budeme slavit její narozky.
Pokud si dobře pamatuji, tak máš zítra narozeniny, přeju ti všechno ne,nej,nej a hlavně vytoužené miminko

darazv
8. zář 2012

@jahodnice dakujem krasne za prianie 😉 tak si pekne uživaj s partnerom vikend jak sa patrí 😉

jahodnice
9. zář 2012

@darazv
tak jsem objednala gel na podporu početí a děj se vůle boží 🙂
dneska si dáme obídek na balkoně - máme bramborový knedlík, domácí uzené a zelíčko, mňam

vormoni
9. zář 2012

@jahodnice Tak to jsi pěkně nakoupila,a obýdek dnešní,mňam 😀 My máme od včera řízky s kaší a kuř.polívku,včera přijel brácha nafotit Nikolku,tak až budou fotky -ukážu vám 😎 Jen na nich nespinká,jak jsem si plánovala,nevím jak to dělají.. 😅 😕 I když jsem ji uspala,jak se s ní hnulo,byla vzhůru.. 🙄 🙂

vormoni
9. zář 2012

@darazv Všechno nejlepší,ať se ti splní všechna Tvá přání🙂 😀 😀 😀

jahodnice
9. zář 2012

@vormoni
těším se na fotečky

vormoni
10. zář 2012

Ahoj,fotky mám v albu,zatím jen 4..jednu dám sem🙂))

darazv
10. zář 2012

@vormoni dakujem za prianie,malá je nadherná 🙂

darazv
10. zář 2012

@jahodnice tak tfuj tfuj tfuj aby sa hned na šup podarilo 😉 to musela byt romantika obedík na balkone 😉

jahodnice
10. zář 2012

@vormoni
je kouzelná

darazv
11. zář 2012

ahoj holky tak pri IVF sa boja viac nasobneho tehotenstva a kuknite toto 🙂
http://najmama.aktuality.sk/clanok/231289/trojn...

jahodnice
11. zář 2012

@darazv
super

petrufa86
11. zář 2012

@darazv dodatečně přeji vše nej k narozkám a jinak moc krásná fotečka, sluší ti to 🙂

darazv
11. zář 2012

@petrufa86 jééééé dakujem pekne 🙂

darazv
12. zář 2012

Tak holky dnes 31DC test biely jak sneh mrcha príde mozno zajtra 😠 dnes som sa predpoistila a objednala do ineho CARU kedze viem jaka je dlhá čakacia doba takže mam termin 18.10 🙂 akurat rieším teraz jednu vec jak ziskat papiere teda vsetky vysledky z predchadzajuceho CARU 😒 či mi ich vobec dajú,,ked poviem ze odchadzam inam,,,inač 16.10 pojdem aj s priatelom na odber spermii ci mu tie tabletky pomohli bude to akurat 3 mesiace co ich bral 🙂

vormoni
12. zář 2012

@darazv Ahoj,no tak to držím palce aby ti ty papíry vydali,podle mě,by měli,ale kdoví jaký názor mají oni? 😕 A také při odběru spermií ať je, velké zlepšení..a nejlépe ať tam doběhnou dřív, než půjdeš na konzultaci do nového caru.. 😀 😎Škoda toho testíku co ted nevyšel...-(

jahodnice
12. zář 2012

@darazv
držím palce, aby ti papíry vydali, já si pro jistotu dělám ze všech odborných vyšetření, která jsem absolvovala jinde kopie. A kolikadenní míváš cyklus? Třeba se ještě // ukážou 😉

darazv
12. zář 2012

@jahodnice mavam 32dc tomu uz nadej nedavam 😠

jahodnice
12. zář 2012

@darazv
každopádně do 18.října je ještě dost času, tak držím palce, abys do caru už nemusela 😉

darazv
12. zář 2012

@jahodnice to mam este nadej pocas jedneho cyklu 🙂 ach jaj kiežby sa stal zarak 🙂

darazv
12. zář 2012

@vormoni dakujem mojka no tento rok chcem mimi pod srdiečkom urcite mat,,, tak hadam sa zadarí a prelomim tu smolu 😉

darazv
17. zář 2012

@jahodnice
@vormoni Ahojky holky nejak nám to tu vázne ale ani sa nečudujem nieje sa o čom bavit ☹ čo sa týka mna dnes som 36DC mrcha nikde a TT negativní 😠 meška mi 4 dni,,inač dnes som urobila neskutočne hrdinsky skutok - šla som z prace do obchodu a predomnou vznikla rváčka psov majitelky boli zufale nevedeli tie psy od seba otrhnut normalne sa ich zlakli tak som zautočila ja!!! samozrejme som si domyslela ktorí je z ních silnejší tak som mu chytila pysk -slabinu velky rešpekt voči mne mal,, pani rychlo chytila druheho na voditku ušla preč a dakovali mi obydve 😀 vraj su susedky tak sa vyrovnaju potom medzi sebou pretože verím tomu že ten slabší pec skončil u zverolekara ☹ pani ktorej som držala psa nemala slov že v živote toto nezažila že jej pes nieje zlí a normalne prvy krat v živote sa ho bála a ja som zachranila psí život 😝 inač verím tomu ze by to dopadlo zle a toho psa by asi dorazil kebyze nezautočím,, ja som bola samozrejme celá od psiej krvi tak namiesto obchodu som sa zvrtla domov prezliect a vyprat veci 😝

vormoni
18. zář 2012

@darazv ahoj,no to jsi teda hrdinka,já bych to neudělala,rozzuřených psů se bojím,pokud to není vel.jorkšír.. 😉 Toho se bojím když jsem u tchánů.tam mají dva staffordy otce a syna..a když tam jedeme s dětma,nejsem vůbec v klidu.. 😲 Protože neustále se objevují v tv zprávy jak pes zaútočil,i na lidi co zná a nikdy předtím to neudělal.. ☹ Jako i tahle paní co jsi jí pomohla..podle mě by velké psi doma mít lidi ani neměli-ty bojová plemena.. 🙄
Jinak máš pravdu,dokud nebudete těhulky tak to téma tady není tak plné,co..Ale já jsem ráda,že spolu stále komunikujeme,i přes to,že vám ten nás spojující okamžik nevyšel,moc vám držím palečky,aby jste se brzy zařadily do nějakého měsíce maminek čekajících na porod a budu k vám nakukovat,jak se vede v těhotenství.. 😉 🙂 😎

jahodnice
18. zář 2012

@vormoni
@darazv
Holky, já snad skončím v blázinci. Jeden pitoma ze třídy včera podpálil ve třídě prověrku, smradu bylo všude jak v Cařihradu.Na otázku proč to udělal odpověděl, že ze srandy...Zítra máme třídní schůzky, takže v práci budu pěkně dlouho ☹ Dala bych si panáka na uklidnění, ale doma žádné zásoby nemám a sehnat není kde 😒 Bude mi muset stačit burčák, jednu lahev už jsem skoro vypila a byl mňam.

vormoni
18. zář 2012

@jahodnice No nazdar,to je ale vůl,co?...Nevím že musí udělat vše co je jen napadne?Furt to říkám,málo je doma řezali! 😉 To je něco s tou prohibicí,co?To u nás je zásoba víc než slušná,bych si mohla otevřít bar..ale tady to nikdo nepije , ale burčáček,ten bych dala taky,to jooooo 😀 😀 😀

jahodnice
18. zář 2012

@vormoni
takových volů mám ve třídě víc 😒 máš pravdu, měli je doma řezat,řezat,řezat...teď jsem dorazila první lahev burčáku, zítra si koupím další, normálně moc nepiju, ale burčár ten prostě miluju
Co princeznička, jak roste?

darazv
18. zář 2012

@vormoni moj otec sa kedysi davno živil vycvikom psov vela vecí ma naučil jak sa k ním chovat čo robit atd a ja som vtej chvili automaticky reagovala,, toho čo som chytila bol boxer a ten druhý slabší nejaky miš maš 😒 chúdiatko dufam ze to prežil,,
@jahodnice no to je des v dnešnej dobe tie deti sú tak skazené že sama sa budem bát v akej dobe budú vyrastat tie moje 😒 teda ak sa ich niekedy dočkam 😠

jahodnice
18. zář 2012

@darazv
dočkáš se, neboj. Ono taky hodně záleýí na výchově - tenhle je jedináček, žije pouze s matkou, prostě rozmazlený spratek a ty ostatní dítka bych označila jako děti ulice - většina rodičů žije ze sociálních dávek, prostě děs

vormoni
18. zář 2012

@darazv Přesně tak,kdo ví co z nich vyroste,z těch našich.. 😅 😕 Jsi každopádně hrdninka 😀 😎 A uvidí,určitě se i ty dočkáš mimíska..doku nevyrostou tak jsou zlatí 😅 😕 Pak to bude boj,ale snad to ukočírujeme 😅 🙄

vormoni
18. zář 2012

@jahodnice No takže chybí pádná ruka tatínkova..nebo vzor.. 😒 To máš teda nezáviděníhodné složení dětí ve třídě.. 😖 Jen si dej,burčák je zdravý,ale co kvalita,v Ph?Aby to nebyl samý cukr a ráno bolehlav..já bych si dala i takový,jak jsi mě navnadila... 😅 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru