• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

KET, listopad 2011

16. prosince 2016 
@vormoni
@darazv
ahoj kočky, právě jsme se vrátili z divadla - muzikál od Daniela Landy Klíč králů, po pravdě viděla jsem už lepší, navíc děj není ukončený, bude další díl...
Krásný víkend
19. říj 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jahodnice ja milujem jeho hudbu ale na muzikal niesom :unamused: prajem aj vam prijemny vikend @vormoni jasné priatel bol cely bez seba :grinning:
19. říj 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv
taky miluju jaho hudbu, viděla jsem i muzikál Touha, ten byl super,ale tento mě docela zklamal :frowning2:
Už jste doma pořádně oslavili výsledky testů? Chceme vidět za 9 měsíců výsledek oslav :slight_smile:
19. říj 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice zajtra tak decentne :grinning: ale mrcha sa hlasi tak asi to bude bez sexu :angry:
19. říj 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv
u nás bude víkend taky bez sexu, mrcha dorazila :angry:
20. říj 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice Ahoj,no já na to taky moc nejsem,zajímal mě dracula,ale toho jsem za mého působení v Ph nestihla,byla jsem jen na ...aha,ted nevím jak se jmenoval.. :unamused: tuším něco s mušketýry...a to bylo docela hezké..Já radši koncerty,ale to se mi také pár dalších let nepoštěstí,páč jsou docela drahé a já ted budu šetřit spíš pro děti..z mateřské,že.. :sweat_smile: :confused: Ale mám za sebou ještě ucházejícího M.Jacksona,když byl v PH!!!To byl zážitek.. :grinning: A pak také třeba Kabáti,zástupce čes.kapel.. :sunglasses: No jo,je jich spousta,co jsem prošvihla,ale snad ještě někdy nějaký dám..Nebo divadlo,to jo :grinning:
20. říj 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ahojky kukala som foto malej a mam pocit ze sa zacina podobat na bračeka vsak? :slight_smile:
20. říj 2012 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv Jojo,mě ho připomíná celou dobu,proto dostala tak brzy náušničky ,aby vypadala víc holčičí.. :wink: :sunglasses: Je mu hodně podobná.. :sweat_smile:
20. říj 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ale ja som nemyslela že je malá jak chlapček iba to že sa podobá na bračeka :wink:
22. říj 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,já vím..Má jemnější rysy,ale je to opravdu celý on,i když ted už to tolik nevnímám,jako hned ,kkdyž se narodila :wink:
23. říj 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
@darazv
chumelí a chumelí, no fuj to je hnus takhle brzy :unamused:
27. říj 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice akurat si ma predbehla šla som to písat :slight_smile: no zima klopká na dvere je to des ako keby som tusila pretoze vcera som si vybrala zo skrine zimnu bundu a dala ju do pracky,to je fakt krasny vikend :angry:
27. říj 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo holky,u nás sněží už od včerejšího večera,celou noc a i ted..:-ONic moc,lepší být doma v teple.. :wink:
27. říj 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já jsem si začala včera plést nový zimní svetr a asi jsem s tím pletením nějak zaspala, měl být už hotový :slight_smile: naštěstí jsem včera zvládla uklidit kytky z balkonu a zachránila je tak před zmrznutím. Asi dneska nevytáhnu paty z domu...
27. říj 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice
@vormoni Ahojky holky tak prešiel rok čo sa založila táto diskusia a len pár žien má miminko :frowning2: dufam ze sa nám tiez poštastí a budeme tehulky,,,do domceku sa stahujeme o mesiac banka sa asi nikde neponahla :angry: vkuse dáke papierovacky ze neviem kde nam hlava stojí,,prajem vam prijemny vikend :wink:
2. lis 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv
ahoj, taky jsem si uvědomila, že jsem byla vloni na ketu 7.listopadu, nějak to letí...Takže na Vánoce už budete v domečku? My už jsme zadali prodej lounského bytu realitce, tak doufáme, že se poštěstí a prodá se. Jinak z práce chodím každý den strašně unavená, dětičky jsou jak praštěný :frowning2: .Už mě to tam fakt nebaví.
taky přeju krásný víkend
2. lis 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv Ahoj,toto uteklo,co..:frowning2:Je to hrozné,jak málo z nás to vyšlo..taková škoda,a promarněných nadějí..Ale musíte doufat,že nakonec to přece vyjde..jinak by ten život stál za prd.. :unamused: Tak hlavně ať vám to vyjde s domečkem a máte jiné starosti..:slight_smile:
2. lis 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
v poslední době mám pocit, že snad tu smůlu přitahuju - děti nemám, v práci to stojí za h...., ani se nějak netěším na Vánoce, bez dětí to prostě není ono :frowning2:
2. lis 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice Ty bys taky potřebovala změnu,aby jsi přišla na veselejší myšlenky.. :wink: Bydlení máte nové,přítel je fajn,tak si dělejte radost a nenech se těma smutnýma myšlenkama otrávit,máte jeden druhého a to je hodně a na mimču můžete stále pracovat :wink: :grinning: Někam vyražte,romantika..to zas nehrozí nám s dětma.. :sweat_smile: :confused:
3. lis 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
teď bych hlavně potřebovala změnit práci, ale zatím nenacházím nic zajímavého :frowning2: Chodím každý den z práce unavená, naštvaná a vynervovaná, prostě hrůza. Leckdy se mi stane, že usnu dřív, než můj drahý dorazí do pelišku :frowning2:
Jinak někam vyrazit můžeme akorát o víkendu, volno z práce si vzít během školního roku nemůžu. ...Jsou dny, kdy to na mě prostě všechno padne, ale jinak jsem docela v pohodě, beru to tak, že každý prostě nemůže mít všechno
3. lis 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím,je to těžké sehnat něco v dnešní době a prý už i v PH! :astonished: Tak víkend někde je taky dobrý,těch nabízí všude..nějaký relaxační v krásných penzionech,nebo i zámcích,já bych jela hned.. :wink: Být váma udělám si to jako tradici aspon 1x za měsíc,odjet na ten víkend a poznat pár hezkých míst..a to by v tom byl čert aby to nepřineslo své ovoce!!!A taky lepší náladu :sunglasses: :grinning:
3. lis 2012 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kdepak jste holky?Co je nového?My máme za sebou vítání občánků,malá už má 3 měsíce a na kontrole měla 5 kg a 64cm..Roste nám víc do délky :sunglasses: :grinning: Fotky jsou kdyžtak nějaké v albu,od profíka budou až ve středu.. :wink:
9. lis 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ahojky to co znamena vítání občánků?a to som si myslela ze v cestine ma uz nic neprekvapi :grinning: tak mala bude asi modelka fotky su nadherne ste kočky a aj malý je fešák :wink: prajem prijemni vikend holcinky moje . inac u mna nové len to ze zobem ten duphaston dnes som 19DC a budem ho brat do 26DC zatial mi nerobí zle znášam ho oki,,
9. lis 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv Ahoj,to je ,že tě město pozve na radnici,tam ti zarecitují a zaspívají nějaké děti,vyfotí vás jejich fotograf,dostaneš kytku a dítě hračku a nějaké povídání o nejkrásnějším dárku-dítěti :grinning: Je to milé,ale dost rychlé,ale vzhledem k těm prcům tak akorát.. :wink: :wink: Škoda jen, že nemají víc kolíbek,pak kvůli focení je to moc nahonem..Za mě tam byly vždy 3 kolíbky ale taky jen po třech rodinách s dětma,asi se jich střídalo víc v tom dni..nevím.. :sweat_smile: :confused: Tak to bylo v mém rodném městě-tenkrát jsem já byla jedno z těch dítek, co tam chodilo recitovat a dostali jsme za to vždy dohromady 1 bonboniéru.. :grinning: :grinning:
10. lis 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj kočky, u nás nic nového, nakupuju pomalu dárky na Vánoce- pro neteřinku mám nějaké hadříky, je to padádnice, vypalovací fixy na porcelán, dětské vyšíváni. Bráchovi jsem koupila sodastream, jen nevím co vybrat našim. V týdnu jsem si při pohledu do kalendáře uvědomila, že už je to rok od KETU...a pořád jsem se nezbavila přebytečných kil, která jsem nabrala při stimulaci, hrůza, jsem jak hrošice :confounded:
Hezký víkend
10. lis 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak ja mam tiež kila naviac ale hadam pri praci okolo domu pojdu dole :unamused: s tými vianocami mam nervy uz vyse mesiaca sú vsade stromceky ozdoby atd je to choré podla mna a aj tie reklamy,,,neznasam vianoce asi preto lebo nemam deti ale ked budú tak radost z vianoc nastane :slight_smile:
10. lis 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv
tak to jsme na tom podobně, asi poslední dva roky vysloveně nesnáším Vánoce, v obchodech s nimi otravují už konce září, hrůza :frowning2:
Včera jsem si upletla novou šálu, zkusím ji vyfotit a dát sem fotku.
12. lis 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak fotka šálky asi nebude, jde to blbě vyfotit, ale je to taková ta co vypadá jako z kanýrků- barva přechází z tyrkysové do tmavě modré.Musím se pochválit, povedla se mi
12. lis 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jahodnice tak to je škoda bola som zvedava jaka si sikulka :wink:
12. lis 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@darazv
zkusím nafotit zítra na denním světle
12. lis 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek