KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

lucina100
24. bře 2013

Já mám zamražené 4 v jedné dávce. takže se rozmrazí všechny najednou. Tak snad z toho něco vyberou. 2 by bylo riziko a pak nanovo léky, měsíc zas čekat..... Je to naše poslední šance, tak buď a nebo. Užíváš něco krom prášků? Já kontryhel piju a chilii do všeho sypu. Na prokrvení dělohy. A kotage sýr, ale ten jsem brala minule a nemůžu ho ani vidět už 😀 . Já cpala do sebe, kdo co poradil a nakonec to vyšlo. Tak ani nevím co mi z toho pomohlo. Nejspíš od každého něco. uvidíme nyní. Na 2.4. Ti přeju velké štěstíčko. Já jedu na UZ, tak snad bude vše Ok.

ratatooy
24. bře 2013

@lucina100 no u nas v caru je to tak že bereš mesíc antikoncepci a pka hned navazuješ lekama prvne listovkou a za 5dni začina estrofem a mezitím musiš začit menstruovat no jenže me po prvnim diteti žadna antiko nesedí takže sem krváela furt cely 3tydny a pak zaoven ms takže doufám že probehla normalne bych to nepoznala ale prtože sem mela přiznaky co mivam u ms tak sem leky nasadila teda no tk snad je to dobře

ratatooy
24. bře 2013

@lucina100 no jinak mimo leky neberu nic ani u ivf sem nic nebrala jen tu listovku navic to mi asi stači,taky sme meli vše co šlo PK,AH,ICSi tak doufam že rozmraženi taky přežijí a pak už neni problem snad

lucina100
24. bře 2013

No, při tom Ketu stačí hlavně vystlat tu peřinu v děloze. Já chodím na rehabky na pánev, tak to snad taky pomůže. Měla jsem jí od porodu bloklou, ale nebyl čas pořád jít. Tak teď od ledna chodím, když mě chtějí po mateřské propustit z práce. Tak mám nemocenskou, dávám dokupy pánev a zkouším ten KET. Tobě se povedlo ICSI na poprvé? Nám ne, ani další KET, změnila jsme car a hned na poprvé u nich to vyšlo. My měli jen 5% šance. Můž má velmi špatné sperma, prý neví zda něco vyberou, já endometriozu 2 stupně, 2 operace na cysty, slepák, neprůchozí vejcovody, špatnou imunitu....... Tak snad to výjde.

ratatooy
24. bře 2013

@lucina100 no jj vystlat peřinu ale taky zabranit ovulaci a udržet sliznici stejne starou jako kdyby byli embryjka přirozenou cestou neni to až tak jednoduchy

ratatooy
24. bře 2013

@lucina100 nam vyšlo první IVF mi jsme relativne zdraví ja jen nemam jeden vejcovod a druhej neim v jakym je stavu ale spíš nepruchodnej,takže sem ani nepočitala že by to nevyšlo a ted taky nepočitam s tim že by to nevyšlo😀

lucina100
24. bře 2013

jj. Proto beru kdo co poradí. Hlavně ten kontryhel je super. Jáměla i minulý měsíc cystu, naštěstí praskla při menzes. Tak piju dále. Minule jsem šla na KET a musela přerušit k vůli cystě. Píchnul mi injekci a já zkončila za 2 dny ve špitále. praskla, ale udělala paseku......

jahodnice
29. bře 2013

@vormoni
@darazv
Přeju krásné Velikonoce. Za chvilku mi přijede neteřinka, takže se k počítači asi hned tak nedostanu. Zítra se chystáme do kina na film Croodsovi, budeme společně kuchtit - řízečky a bramborový salát a na pondělí chystáme nádivku.Beránka jsem letos koupila biskupského, nechtělo se mi péct, i když mám úžasnou formu.
Kdy už bude konečně jaro???

vormoni
29. bře 2013

@jahodnice Ahoj tobě také,já to s pečením zas nepřeháním,udělám v neděli asi jidášky,min.rok mi chutnaly..jinak max.štrudl a také se chystám na řízky a salát..🙂Tak si to s neteří užijte a jaro budem asi vyhlížet společně.. 😅 😕 😕

darazv
29. bře 2013

holky prajem vam krasne velkonočne sviatky a prijemny vikend 😉

lucina100
30. bře 2013

Krásné velikonoční svátky! 😉 a hodně těhu maminek tento rok....

jahodnice
6. dub 2013

@darazv
@vormoni
tak po víkendu už má přijít konečně jaro, hurááá.Koupím macešky na parapet, hned to bude veselejší.Hezký víkend

darazv
6. dub 2013

@jahodnice ahoj tak ja neverim moc predpovedi počasi pretoze vzdy to bolo inak jak hlasili 😠 ale uz by sa patrilo fakt nemam nervy na toto pocasie...toto snad nepamatam zeby v aprili bola stale vlastne zima 😠 my sme dnes robkali okolo zahrady tak dufam ze budem zase chorá...prajem aj vam prijemny vikend 😉

vormoni
7. dub 2013

@darazv Ahoj,my jsme jeli na víkend ke tchánům,zítra se vracíme..Počasí je děsné,chvílemi mrholí,a nebo sněží.. 😖 Ale očekávám,že příští víkend už bude veselejší...S malou jsem byla na 8 měs.kontrole,má 71cm a 7,380kg..zdá se že nám rostou vrchní zoubky,neboť hrozně slintáme.. 😅 😕
Tak to musíme do jara ještě vydržet..mějte se 😎

darazv
7. dub 2013

@vormoni jejda malá rastie jak sa patrí 😀 u nas dnes bola priatelova mama teta ujo brat tak sme mali veselo 🙂 a mam pokoj na dalsí rok he he 😀 no som zvedava velmi na tento tyzden lebo máme obaja dovču štvrtok piatok tak mohlo by počasie umudrit sa maj sa krasne pa pa 😉

jahodnice
7. dub 2013

@vormoni
Nikolka už je prostě kus ženské...tady taky ráno sněžilo, počasí fuuuj

jahodnice
7. dub 2013

@darazv
podobně veselo bude u nás za 14 dní - přijedou tchánovci i s babičkou. Zítra nebo pozítří vyrazím do zahradnictví pro kytičky, když slibují to teplo...

jahodnice
8. dub 2013

@darazv
@vormoni
Tak jsem si dneska koupila macešky v Hornbachu, takové ty maličké a zítra razím do zahradnictví. Chci jseště nějaké pelargonie, doma si je zatím předpěstuji a pak rovnou s nimi na balkon.

darazv
8. dub 2013

@jahodnice holka ty si ale kutilka 😀 tebe by sa zišiel skor domcek 😉 ked tu porobime tak ta asi zamestnam na zahrade 😉

jahodnice
9. dub 2013

@darazv
já bych domeček brala, ale ten můj vyrostl v paneláku a práce kolem domu mu nic neříkají. Navíc jsme jen dva, tak nám 3 kk úplně stačí.

jahodnice
9. dub 2013

@darazv
@vormoni
ukázka mé vyšívací tvorby

vormoni
9. dub 2013

@jahodnice Moc krásné,jsi šikulka..To muselo dát práci.. 😕 😅

jahodnice
9. dub 2013

@vormoni
bylo to celkem pracné,ale mě to baví. Už mám hotových několik obrázků, ale pořád odpočívají ve skříni, nejsem schopná se dokopat natlouct hřebíky do zdi 😒

ratatooy
9. dub 2013

holky zptám se i vás jak je to se špiněním po ketu?začlo mi to 4den+5den jen lehce skoro nic 6den vubec nic a dneska 7den je to jště horší

jahodnice
9. dub 2013

@ratatooy
já asi moc neporadím, já jsem byla na ketu dvakrát, poprvé jsem nešpinila vůbec, podruhé asi tak 10.den, těhotná jsem nebyla, menstruace dorazila vždy až po vysazení utrogestanu

ratatooy
9. dub 2013

@jahodnice ja beru agolutin podle tstu tehu n ejspíš sem pokud to neni ještě pregnyl

jahodnice
9. dub 2013

@ratatooy
držím palce,ať ti to dobře dopadne

darazv
9. dub 2013

@jahodnice jejda ty si ale šikovna je to nadherne klobuk dole 😉

darazv
9. dub 2013

@ratatooy ahojky pokial je to taky hnedy vytok tak sa potichučky raduj je to nidačni krvacení proste uhniezdovanie embryjka 😉 ja som to mala 2krat ale bohuzial u mna to embryjko vdzalo ☹ takze to bola biochemicka gravidita...drzim palce!!!! inac uz by ti aj test mal ukazat // 😉 daj vediet jak si dopadla!!!

ratatooy
9. dub 2013

@darazv no je to spíš růžová voda,občas jen pruhledný hlen,a nekdy krvavá nitka,ahlavne to začne vždycky po namaze i menší,na teste //jsou ale zatim to přiklánm spíš pregnylu
jinak s tim krvácením nevim je to už od soboty dnes je utery

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru