KET, listopad 2011

blanula85
3. lis 2011

Je tu nějaká holčina co jde taky na ket ted v listopadu? 🙂

darazv
9. dub 2013

@ratatooy držkam palce aby to bolo oki a krv mas pri utieraní alebo aj na vlozke?teraz hlavne pozoruj test ak ti ciarka bude slabnut je to ešte pregnyl ak ti bude silniet je nadej ze si bud tehotna alebo budes mat to čo som mala ja 😒 kolkí DC si?a ake mavas cykly?

ratatooy
10. dub 2013

@darazv no je to spíš jen při utirání na papiře,cykly mivam 28dní a je dost možny že sem práve v dobe ms,jenže to nedokážu po poslední posoudit kdy jsem ji dostala protože sem mela na mesic antikoncepci a u ni sem krvacela furt v tahu

ratatooy
10. dub 2013

@darazv nemuže to být třeba i ztráta jednoho embrya?

ratatooy
10. dub 2013

@darazv ahj no koukni co si myslíš o tom🙂

danielahe
10. dub 2013

@ratatooy ahoj, ja po ketu krvacela, volala do caru a dostala jsem injekci agolutinu a krvaceni prestalo, takhle jsem krvacela 2x 😉 a 2x jsem dostala ijekci 😉 , takze to nemusi vubec nic znamenat 🙂

Jo a holky zase po letech vsechny zdravim 🙂 , nechci tady delat reklamu, ale pred sasem jsem sem davala odkaz na helios, je sice v brne, ale uspesnost velika a jezdi do nej i holky z prahy, liberce atd a i zahraniccni zajemci o mimi 😉 , hazu odkaz na diskuzi https://www.modrykonik.cz/diskuse/asistovana-re..., snad to pomuze 🙂

darazv
10. dub 2013

@ratatooy ahojky no logicky to vyzerá nadejne pretože ked si pozriem tie testy 3-5 dni po ketu su slabsie jak tie teraz 😉 velmi ti držim palce a len sa teraz modli aby dalsie testy boli silnejsie postupne a ak si mala v brušku embryjka je vacsia sanca ze tehotna budes ale samozrejme asi s jednym embryjkom 😉 budem rada ak ma budes informoškovat 🙂 drž sa a hlavne sa nenamahaj a bud v klude nič tažké nedvyhaj!!!

ratatooy
10. dub 2013

@danielahe no ja beru agolutin každej den rano

ratatooy
10. dub 2013

@darazv jj dekuji v klidu se snažim no ale jeden raubiř už da celkem zabrat ale je hodnej celkem si vyhraje sám

ratatooy
10. dub 2013

@danielahe znama se s heliosem sudí že jim po pgd daly embryo s dawnem,myslíš že je to možny?me to přijde divny

danielahe
10. dub 2013

@ratatooy tomu ja nerozumim, ale bylo mi receno, ze agolutim zastavuje krvaceni tak na asi 6dnu....ty si pichas kazdy den agolutin?
@ratatooy s tvoji zamou je mi to moc lito, jestli se stala chyba ja nevim, samozrejme, lidsky faktor selhat muze, ja nerikam, ze u nich je vsechno 100%, ale pokud se to stalo, tak selhal jedinec. Ja mela taky PGD a diky nemu mi vyhodili nemocna embrijka, takze u me je to vse ok, mam od nich uz 2 deti, ja s nima mam jen tu dobrou zkusenost, ale samozrejme znam i pripady, kde neni spokojenost 😔 , ale prave je hodne pripadu s tim dobrym koncem a hodne lidi prechazi sem, kdyz to pred tim selhalo nekde jinde...a doufam, ze se ti z krve potvrdi mimi 😉

ratatooy
10. dub 2013

@danielahe jj každy den od et až dtestu u nas v caru se dava misto utrogetanu maji s tím lepší skušenost na udrženi tehu

danielahe
10. dub 2013

@ratatooy kdyz jsem byla tehu s jirickem, tak si pamatuji, ze, do testu nic a pak jsem cely 1. trimestr chodila kazde pondeli na injekci agolutinu 😝 . Takze, kdyz jsem po dlouhe dobe opet otehotnela byla jsem mirne v soku, ze ted nic 😀

ratatooy
10. dub 2013

@danielahe ajo no když ja vyloženě nekrvácím jen občas naružovelá voda na papiře na pradle nic a od dopoledne už ani napapiře zase ne tak sem z toho jelen 😀

danielahe
10. dub 2013

@ratatooy kdy jdes na krev? 😉 Budu drzet palecky, aby byl mimousek pekne zavrtanej 😵

ratatooy
11. dub 2013

@danielahe na krev za dloouho u nas se chodi na krev zaroven s utz a potvrzenim srdička

danielahe
11. dub 2013

😕 co? Jaky je car? Tady se chodi na krev a to ne jenom v heliosu asi tak 10 az 12 den, aby se vyloucilo nebo potvrdilo tehu a pripadne mimodelozni tehu, takze mne i jako laikovi to prijde moc dlouhe, s cekanim na krev 🤐

darazv
11. dub 2013

@danielahe bohužial niektore CAR to tak robia cca 14dni po transferu si urobis doma test ak je pozitivní bereš lieky nadalej a prides az o dalsie dva tyzdne na UZ a ak mas test negativní vysadíš vsetky lieky a čakas na mrchu 😠

jahodnice
12. dub 2013

@darazv
hurááá víkend!!! Dneska to zas bylo v práci psycho - ta banda vyrvala skoby na obrazy ze zdi i s kusy zdi, jestli dožiju do konce školního roku ve zdraví, tak to snad bude zázrak. Dnes jsme s kolegyní usoudily, že se blíží doba, kdy letní prázdniny budeme místo na dovolené u moře trávit na uzavřeném pavilonu psychiatrické léčebny.
Ale co, zítra má být hezky, vyndám z komory zahradní nábytek, udělám si kafčo, k němu něco dobrého a posedím na sluníčku na balkoně. Hezký víkend

darazv
12. dub 2013

@jahodnice ahojky akože klobuk dole ja by som to asi vzdala a ušla robit niekam inam 😖 to mi pripomina ako z filmu bastardy videla si aspon jednu čast?ak nie kukni si to je to česky film o detoch zo specialnej školy ja ked som to videla asi by som ich všetky prefackovala alebo skončila u psychiatra 😀 my sme akurat zahradu okopavali a nasadili novu travu a zajtra ideme zničit pár vecí takze 4dni budem vkuse makat lebo od štvrtka mam dovču..prajem krasny a hlavne slnečny vikend 😉

darazv
12. dub 2013

@ratatooy ahojky tak ako si na tom?

jahodnice
13. dub 2013

@darazv
bastardy jsem viděla, některé momenty jsou jako od nás ze školy. Je vidět, že ten kdo to napsal se v takové škole pohyboval a ví o čem mluví. Jinou práci zkouším hledat, ale to co by se mi líbilo stále nenacházím... ☹ Tak snad se na mě štěstí někdy usměje. Mimochodem minulý týden jsem viděla tabulku pro výpočet důchodu - já v 66 letech a 6 měsících, hnus 😠

darazv
13. dub 2013

@jahodnice bože to sa snad ani nedožijem dochodku 😖 kde uz nas bude kto zamestnavat ked budeme mat cca 60r? 😀 otras ..

jahodnice
14. dub 2013

@darazv
jsi o hodně mladší než já, takže u tebe vidím důchodový věk tak o pár let později ☹ .Dneska jsem umyla okna, konečně je přes ně zase vidět 🙂 . Pak jsem se s kafíčkem uvelebila na balkoně, bylo krásně. Ale v telce říkali, že teplo vydrží do čtvrtka a pak bude zase zima 😒

darazv
14. dub 2013

@jahodnice no ved prave že som mladsia sa snad ani dochodku nedožijem 😠 my sme dnes robili vonku okolo domu a mam opalenú tvár 🙂 zimu uz nechcem ani vidiet 😠

darazv
29. dub 2013

Ahojky holky nejak je tu uz mrtvo 😒 ja som dnes dostala mrchu načas jak hodinky a konečne moj gynekolog začal robit všetko preto aby nam pomohol...takze od 3-7DC clostil ...na 12DC-UZ jak vyzeraju folikuli...mozno pichne pregnyl a od 16-25DC utrogestan 🙂 Tak som zvedava jak u mna zaučinkuje clostil sú na ten liek vela chváli že vela ženam pomohol a aj dvojčatam 😅 ale ženy pisali aj ze cysty narobil tak uvidim...A vy ako?co mate nove?my inac kopec prace 😠 pa pa

jahodnice
29. dub 2013

@darazv
ahoj, u nás nic nového. O víkendu jsem přesázela kytičky na balkoně, už má výzdobu tak zhruba podle mých představ. Začala jsem háčkovat další jarní svetřík. Doufám, že mě zítra neupálí jako čarodějnici...už jen 9 týdnů a budou letní prázdniny, hurá!!!
držím pěsti, ať ti clostík pomůže k mimču

jahodnice
30. dub 2013

@darazv
@vormoni
holky, už máte připravená košťata? 🙂

darazv
30. dub 2013

@jahodnice ahojky dakujem 😉 koštata haaa načo?ja taketo blbosti neriešim 😀

vormoni
1. kvě 2013

@darazv Ahoj,tak moc držím palečky, aby to tentokrát vyšlo 🙂
Jinak my jsme na Moravě u rodičů a včera jsme byli opékat buřtíky,tady teda žádné vatry vidět nebylo to v čechách se to dodržuje více..Ale hlavně jsme se viděli s rodinou a byli jsme na čerstvém vzduchu,tady byl včera hicák jako prase a my nemáme s sebou ani sukni nebo kraťasy..
A zítra odpol už valíme zpět..Tak se mějte všechny fajn!

jahodnice
1. kvě 2013

@vormoni
ahoj, zato tady je zima jak v Rusku 😒 . Pěkně si to na Moravě užijte, já se chystám k našim na víkend.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru