KET na srpen 2012

lucido
25. črc 2012

Je tu někdo kdo plánuje kryoembryotransfer v srpnu?

pawlla
26. črc 2012

@kopretinalouka ne ne do brna do car unica

dashi
27. črc 2012

Dobré ranko holky 🙂 tak konečně pátek, vypadá to že se v práci budu tak trochu flákat 😝

@pawlla já beru prednison a při začátku MS estrofem a na Ket jdu v srpnu, ale na růst sliznice pomáhá pít kontryhel, aspoň mě se osvědčil 😉

pawlla
27. črc 2012

@dashi diky ja piju kontryhel ale je dobre ho pit i kdyz beres leky to prave nevim kdyz budu brat ten estroferm asi tak mam it i kontryhel ?

dashi
27. črc 2012

@pawlla já myslím, že kontryhelem nic nezkazíš jsou to jen bylinky a na někoho působí víc či míň 😉 po práškách ti taky nemusí narůst do požadovaných hodnot 😒

pawlla
27. črc 2012

@dashi no ja se sliznici nemela problemy nikdy az ted po revizi nevim jak to je uvdim co mi dnes rekne dr mam jit na UTZ , jojo asi mas pravdu bylinkama nic nepokazim

pawlla
27. črc 2012

@pawlla koukam ze na ket jdes tak nejak podobne ja mam jit teoreticky 24.8 jeste mi dr dneska rekne presneji

dashi
27. črc 2012

@pawlla no mě to dle MS vychází taky tak nějak v půlce prosince. To je tvůj 1. Ket?

pawlla
27. črc 2012

@dashi jj tohle je muj prvni ket po prvnim ivf kdy jsem musela v 7ttna revizi

dashi
27. črc 2012

@pawlla To dopadne dobře, uvidíš 🙂 😉 Koukám, že máš už jedno dítko a to jsi otěhotněla přirozeně?

pawlla
27. črc 2012

@dashi ano to bylo prirozene ale druhe ne a ne se podarit pri ivf jsem sice otehotnela ale v 7tt jsem mela spontalni potrat tak jsem tei mesice cekala a ted jdu na ten ket dneska mam akorat ko zultaci v brne

dashi
27. črc 2012

@pawlla Hm, tak to je mi líto ☹ ,ale neboj teď to bude dobrý a určitě budem v srpnu těhule 🙂 😉 Já se už taky nemůžu dočkat MS, to je po dlouhý době co se na ní těším 😅

pawlla
27. črc 2012

@dashi no to ja taky mela bych to dostat uz co nevidet tak jsem zvedava ale mam vetsi strach nez pri ivf

dashi
27. črc 2012

@pawlla tak to budeš o 14 dní napřed 😉 neboj to zmákneš 🙂 Já mám taky obavy, přeci jen tam nanučci leží už 2 roky, takže se taky bojím, aby se dobře rozmrazili 😢 Protože, do ivf se mi fakt nechce 😝 , to radši 10x ket 😎

pawlla
27. črc 2012

@dashi no ja bych chtela tadeji ivf z cerstvych vajick no ale tak dr nas premluvil na ket a davate si AH i pri ketu? My jsme ho meli pri ivf ale ted nevim noo

dashi
27. črc 2012

@pawlla nevím co myslíš AH ?

pawlla
27. črc 2012

@dashi asistovany hatching kdy se narizne ten obal vajicka aby se snadneji uhnizdilo v deloze

dashi
27. črc 2012

@pawlla aha, já z těch zkratek vyšla 😀 ne něměli, jen mám stále dilema nechat si zavést 1 nebo 2 😖 Co ty kolik si jich necháš zavést?

pawlla
27. črc 2012

@dashi ja rozhodne dve i u ivf jsem mela dve a ted si tak necham dve teda jestli se dobre roz razi mame tri mrazacky a asi si AH dame zase

dashi
27. črc 2012

@pawlla no já jsem chtěla dát jen 1, ale jak čtu diskuze tak asi 2, pokud teda budou dobrý obě 😉

pawlla
27. črc 2012

@dashi n tak u dvou je vetsi sance a hlavne pri ketu je vznik dvojcat uplne minumalni i kdyz ja bych dvojcatka klidne brala 🙂

dashi
27. črc 2012

@pawlla ale jo já taky, proč ne vše naráz 😉
Tak jsem si říkala, že nebudu dneska makat a teď jsem si našla fakt činnost, kterou odkládám asi 14 dní😝

pawlla
27. črc 2012

@dashi no to ja jsem ve vlaku na ceste dp brna ja jsé jinak z ostravy dneska musim vlakem pac auto mam v servisu tak mam radost. Jasne kdyz uz tak proc nezvysit sance co nejvice

lucido
autor
27. črc 2012

Ahoj holky, tak jsem to docetla az sem. Porad si rikam, zda necham v srpnu pri KETu 1 nebo 2 a uz se priklanim ke dvema. Kdyz budou po rozmrazeni ok. Mela bych do duphastonu dostat mens. zatim nic, trochu pobolivalo v moci brisko, tak cekam nedovkave. No a zacnu dobat estrofen, jeste to podporim kontryhelem cajikem. Asi ze stresu mam boleni v krku, cepy na mandlich, tak srdim v cekarne u doktorky, aby me omrkla, snad budu do ketu v poradku.

dashi
27. črc 2012

@lucido já chtěla taky jen 1, ale nechám zavést 2 😉 pokud teda budou dobrý po rozmražení 😉 🙂 strašně se těším, ale zároven hrozně bojím ☹

lucido
autor
27. črc 2012

@dashi Budeme si držet palečky a doufat, že to vyjde, co jiného nám zbývá. Neboj, nyní musíš být co nejvíce v klidu, bát se budeme ještě dost až se to povede, pořád se na něco bude čakat - nejdříve potvrzení těhotenského testu, krevní test na hcg, první ultrazvuk atd... vlastně pokud se to povede tak už celý život se o mrňouska/ky budeme jen a jen klepat 🙂.
Vrátila jsem se vrátila od doktora a vedrikt zní angína, takže mám antibiotika na 3 dny, hlava mi drnčí a v krku bolí. A to vůbec na angíny netrpím, imunita je nějak v háji. Zrovna bude o víkendu krásně a já budu zalezlá. Musím se nějak do transferu dát dohromady, ale hlavně se modlit, abych dostala menstruaci a pak jsu na věc 🙂.

dashi
27. črc 2012

@lucido jo to máš úplnou pravdu, pořád se budem strachovat 😉no on člověk bude hlavně přecitlivělej, když tak dlouho nemůže otěhotnět a když se konečně zadaří je to snad ještě horší. No, já hlavně všude říkám jak budu přísná matka, pač mám pár kamarádek s odstrašujícím příkladem, jak opravdu nevychovat děti. Taky jsem sama na sebe zvědavá, spíš ho budou rozmazlovat babky a dědové, pač se nemůžou dočkat 😅
ty bláho a takhle v létě angína viď 😝 , tak se pořádně vymaroď

pawlla
27. črc 2012

@dashi tak jedu pd doktora a ket by mel byt 24.8 pokud vse vyjde jak ma no mam strach jak se rozmrazi embryjka a tak ale snazim se myslet pozitivne

dashi
27. črc 2012

@pawlla ty jo to víš takhle dopředu joooo 😕 a ty už máš MS, nebo či co.....asi jsem se zamotala 😅

pawlla
27. črc 2012

@dashi no beru utros odedneska a pak jak ho vysadim tak mam dostam MS do 3 dnu takze podle toho je pak ket samozrejme je to plus minus den podle te MS muze ser stat ze ji dostanu o den drive nebo pozdeji

lucido
autor
29. črc 2012

@dashi Ahoj, konečně jsem antibiotika dobrala, je mi lépe a za odměnu přišla vymodlená menstruace, tak mám od dnešního dne Estofen 1-0-1. Zítra se objednám na ultrazvuk na 12-14 DC a uvidíme. Kontryhelový čajík si občas dám.
Co u tebe nového?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru