TP srpen 2021. Kdo čeká?

ela_ellie
22. črc 2021

ahoj holky, je tu nekdo se mnou, kdo ceka miminko v srpnu? 🙂

melisa18
22. črc 2021

@ela_ellie ahojky čekám to také za 3 týdny jak je ?

ela_ellie
autor
22. črc 2021

@melisa18 ahoj 🙂 myslim, ze budu rodit deiv(pocasi je divocina)... uz jsi nachystana? 🙂) cekas prvni? a co cekate? 🙂

goovana
22. črc 2021

@ela_ellie první termín 15.8
Druhy 21.8

melisa18
22. črc 2021

@ela_ellie čekáme 1 vysněného chlapečka co vy ? Jinak já jsem v nemocnici a budu tady už do porodu 3 týdny pod dohledem kvůli nízké placentě půjdem císařem takže mazec holky 😔

ela_ellie
autor
22. črc 2021

@goovana prvni miminko? 🙂 a co cekate? 🙂

ela_ellie
autor
22. črc 2021

@melisa18 jejej :( a jak to zvladas? cisar je "v pohode", ja treba uz druhy den po normalne sedela a nic me nebolelo... ale zalezi. Kamaradka citila bricho jeste pul roku na to... ale bude to v pohode, neboj 🙂 pokud je to takhle planovane, tak to bude v pohode 🙂 a jake mate vybrane jmeno? 🙂 my mame doma dvouletou holcicku a ted cekame chlapecka, tak uvidime, jak to budu zvladat 🙂)

pavkova28
22. črc 2021

@ela_ellie já čekám 🙂 termín mám 12.8. máme doma 3,5 letou Terezku a teď čekáme chlapečka Filípka 🙂 už bych klidně rodila, abych mohla normálně fungovat 😃 pupík už mi překáží

ela_ellie
autor
22. črc 2021

@pavkova28 mam to stejne 😂 jen doufam, ze to bude rychle a na tri nadechnuti 😂😂😂

pavkova28
22. črc 2021

@ela_ellie taky doufám, že to bude rychle jako u první 😃 na druhou stranu mám strach, abych stačila dojet do porodnice...a to ji máme 15 minut od baráku. Ale s tím jaký to při první nabralo obrátky a rychlost 😃

ela_ellie
autor
22. črc 2021

@pavkova28 vazne je mozne mit rychly prvni porod??? jak se ti ro povedlo? 😂 musis si poridit majacek na auto 😂

melisa18
22. črc 2021

@ela_ellie nejde mi o ten císař spíš jak vydržet 3 týdny v nemocnici 🙄 strašně pomalu to utíká tady od kud jste kde budete rodit ?

miszulicka
22. črc 2021

Mám termín 20 srpna 🙂♥️

ela_ellie
autor
22. črc 2021

@melisa18 to verim, ale odpocivej a ctibsi, nebo koukej na filmy.. po porodu ti to bude chybet 😂 ja jsem v Prostejove a rodit bych chtela v Kromerizi u sveho doktora, tak snad to vyjde 🙏🏻 ty jsi odkud?

ela_ellie
autor
22. črc 2021

@miszulicka a co cekate? 🙂 taky prvni? 🙂

goovana
22. črc 2021

@ela_ellie druhy miminko
Doma mám 19 měsíční Anežku
A teď budeme mít chlapečka Tomáška

ela_ellie
autor
22. črc 2021

@goovana to je krasny 🙂 ja jsem taky rada, ze nam to vyslo k sobe 🙂

miszulicka
23. črc 2021

@ela_ellie nene já druhé. První máme chlapecka už 6 ti letého a teď by to měla být holčička. 🙂

ela_ellie
autor
23. črc 2021

@miszulicka ty brdo🙂 tak to mas krasnou pauzu mezi detma 🙂)

pavkova28
23. črc 2021

@ela_ellie to vůbec nevím jak se to podařilo 😃😃

ela_ellie
autor
23. črc 2021

@pavkova28 😂😂😂 ale no taaaaaak, odel se s nama p rady 😂😂😂

miszulicka
23. črc 2021

@ela_ellie no to jo. Syn je pěkně živí. Malá se narodí v srpnu a syn jde od září do školy. Alespoň budu mít na ten jeho začátek více času a více se můžem věnovat škole.

ela_ellie
autor
23. črc 2021

@miszulicka to je taky pravda 🙂 ja to chtela mit vsechno u sebe, protoze uz jsem nechtela jit mezi detma do prace a pak znovu vstavani a tak, kdyz uz bych si zvykla na ten svuj nejaky rezim puvodni... takze to vsechno nasupat zaraz a pak klid 🙂)

miszulicka
23. črc 2021

@ela_ellie to je také pravda. Akorad já musela jít pracovat finanční záležitosti. A pak se to s přítelem dost pokazilo. Byli pořád hádky a tak na druhé dítě nebylo ani pomyšlení. Až když se vše srovnalo a urovnalo tak se mimco zadařilo ♥️

ela_ellie
autor
23. črc 2021

@miszulicka ja to vubec nemyslela spatne... kazdy to ma jinak 🙂 a rozumim.. zivot je jako na houpacce 🙈hlavne, ze je uz vse tak, jak ma 🍀❤️ ja jsem zvedava na nas..uz s malou jsem byla nestastna, ze pritel furt poletuje a ja jsem jen s prckem doma a muj zivot se uplne prevratil, kazdopadne ted cekame deuhe a mame stavet.. takze jestli zvladneme toto, tak uz asi vsechno 😂😅

treasurka
23. črc 2021

2. 8. 🙂

ela_ellie
autor
24. črc 2021

@treasurka a co to bude? 🙂)

miszulicka
24. črc 2021

@ela_ellie já to taky špatně nevzala 🙂. Já taky uvažovala o tom jestli mít další mimco. Nakonec jsme si řekli že ano. Dokud jsme mladí tak ano. Aby i syn nebyl sám.

ela_ellie
autor
24. črc 2021

@miszulicka ja prave taky nechtela jedinacka... nechtela jsem ji pripravit o to sourozenecke spojenectvi a lasku 🙂

treasurka
24. črc 2021

@ela_ellie Prý holka 🙂

ela_ellie
autor
24. črc 2021

@treasurka jeeeee 😍 a mate uz jmeno? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru