Porod v srpnu

marca26
25. črc 2017

Zdravim, termin mam hned na zacatku srpna,je tady na tom nektera stejne jako ja?😊 uz se to blizi...

muhehehe
25. črc 2017

@marca26 Tadyyy! 1.8. 🙂

marca26
autor
26. črc 2017

a jak se tesis?☺ koukam, dite uz mas, tak pro me je to premiera. Je to zvlastni pocit, kazdym dnem.

janiella11
7. srp 2017

Termin zitra, mam jakoby bodave pichani v podbrisku, ze mam problem stat a chodit, ale zatim zadny jiny naznak niceho, zatka neodesla, ani zadne jine pobolivani...mate nektera neco podobneho?

janulkar99
7. srp 2017

termín zitra a to jsem byla minulou stredu na kontrolu adoktor rikal ze zarucene do nedele porodim nejak to nevyslo tak zitra musim na kontrolu od stredy me bolelo bricho sem tam jak kdybych to mela dostat a v sobotu i v nedeli me pul dne bolelo bricho a tlacilo dole a v panvi a stejne z toho nic nebylo

janiella11
8. srp 2017

janulkar99 - aspon mas nejaky naznak, ze se neco deje, mne pripada, ze budu tehotna jeste dalsi rok 🙂 dnes v TP mam pocit, ze bych si mohla jit zabehat maraton, jak jsem uplne v klidu a bez jakyhokoliv pichani a tlaceni, jen malej si tam hraje fotbal 🙂

cantala
8. srp 2017

Ahoj, já mám termín 19.8., ale nezlobila bych se, kdyby to přišlo dříve. Malý už je hodně dole, tlačí na spodek jako by chtěl každou chvilku ven. Občas mívám různé píchání nebo jakoby křeče, ale nic pravidelného. Dle lékaře to ještě na porod nevypadá.

janulkar99
9. srp 2017

tak jdu ve ctvrtek rano na 7hod na vyvolani takze dnes naposled maly jeste v brisku za tyden se to vubec nehlo

cantala
9. srp 2017

@janulkar99 Tak držím palce, já věřím, že náš malý se rozhodne sám a půjde přirozeně.

janulkar99
9. srp 2017

prvni sel sam od sebe o tri dny driv tady mi taky rikaly ze pujde sam a vubec se mu nechce nejak hlavne at to tim vyvolanim jde rychle

cantala
9. srp 2017

@janulkar99 Určitě ano a malý bude brzo s vámi🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru