KET, pozitivní test a krvácení

sokorka
7. kvě 2016

Ahoj. Jdu si pro radu a asi se i uklidnit. Mám už 4 ket. Tentokrát mi vyšel i pozitivní test z krve. Prý moc pěkný. Byly zavedeny dvě výstavní blastocysty avsliznice taky krásná. Ale to bylo vždy. 4. Mi potvrdili test z krve. Ale po návratu domů jsem začala krvácet. Dost i kousky sliznice. Trvalo to den. Další den spineni, pak jen občas příměs ve výtoku. V Čáru tikali, že to může být dobre. A čeká se do ulz. Den už to bylo dobré a dnes opět příměs. Neměli jste to některá? Docela se bojím. Dr tam bude až 17. A chce to videt sam - ten druhý to vždy zvora. Jde mu jen o peníze.

zuzanaxx
7. kvě 2016

@sokorka do jakého CARu chodíš? Znám holky, co přes krvácení měly všechno ok. A šla z nich i sliznice. Ale můj první ET skončil biochemickým těhu, krvácela jsem v termínu, 14 den hcg 75 a pak klesalo. Ale tobě i přes krvácení může růst...

pistalinda35
8. kvě 2016

@sokorka ahoj, určitě bys měla zvýšit dávku hormonů a brát Ascorutin.... Zajdi ale nejprve na krev, aby se zjistilo hCG
Pokud chodiš někam do CARu, tak je tam doktorek víc, ať s tebou koukaji něco dělat
Posilam srdíčko

@zuzanaxx můj transfer teď skončil také biochemickým ☹ naštěstí mě v CARu hned zjišťovali hCG, tak aspoň vím, na čem jsem

lenusaak
10. kvě 2016

krvácení někdy nemusí nic znamenat, lékaři by mohli i přes telefon ( nam to dělaly koordinátorky v CAR) měli naordinovat zvýšenou dávku progesteronu co uživáme ( utrogestan x gyndpordyl atd..) záleži co užíváš , toto ti neublíži, ale s tim ascorutinem opatrně, vím, že se to předepisuje... já jsem ted v 9tt a krvacím (není to jen špinění) už 14 dní. Videla me moje gynekoložka, CAR i pohotovost a nikdo z nich mi ascorutin nepředepsal, dokonce jsem četla, že názory lékařu se v tomhle hrozně neshodují, jiní ho předepíšou, jiní to odmítají, protože není 100%doporučován v těhu ... rozhodně bych si ho neordinovala sama !!!! navyšení progesteronu by ale nemelo vubec vadit... pokud třeba užíváš utrogestan- dám příklad 2-0-2 ,mužeš k tomu přidat i polední dávku takže 2-2-2 , to je typický krok při krvácení na začátku těhu 🙂 ale nejlepe vše konzultovat s lekaři ... často se jedná o odcházející starou sliznici , prasklou cévku ...

barakara
10. kvě 2016

@sokorka co tak pozoruju to krvaceni po KETu je docela caste. Mela jsem take fakt kybl krve, nejdriv spineni a ted uz "jen" zase spineni. Ale objevili mi hematom a jeste neco s placentou nejak blbe ulozena nebo co. Dali mi Utrogestan a ten Ascorutin, ten ma vypadek tak mi dali nejakou nahradu a hlavne odpocivat. Zadna fyz. namaha.

sokorka
autor
12. kvě 2016

Holky s dr jsem mluvila několikrát. Po 1 dění krvácení jsem týden měla obden jen třeba stopu na papíře. Mám ležet a brát dál léky. Jen zrovna se mi to rozjelo w jsou tam i kousky. Už se vzdávám naděje. ☹

sokorka
autor
12. kvě 2016

Jinak moc děkuji za podporu