KET v červnu 2015, kdo jde nebo byl a podá ostatním info?

annna79
29. dub 2015

Ahoj, jsem po IVF 2 exp.blastocyt AA kvality, které nám nevyšlo.Je mi 35 let a v červnu nás čeká poslední pokus KET .Je tu někdo kdo jde na KET a nebo někdo kdo byl a mohl ostatním říci kolikátý KET vyšel jaké byly kvality atd...

rf6shkr
30. dub 2015

Jdem na 5.tý pokus........ z toho 3x KET..... a je to o štěstí! Prostě se musí sehrát v tu chvíli tolik skutečností.... můžeš mít supr kvalitu a nic a může to být nějaký chudáček embryjko a budeš mít za 9 měsíců zdravé mimi! Hlavně nemít stres a netrápit se tím.... chce to vytrvat a neztrácet naději, že jednou to vyjde!

annna79
autor
30. dub 2015

@rf6shkr
Zkoušela jsi rehabilitaci nebo akupunturu.jdeš taky v ćervnu?

rf6shkr
10. kvě 2015

@annna79 Ano,zase to v červnu budem zkoušet 🙂

briketaaaa
11. kvě 2015

Taky se chystám v červnu na KET. 1 IVF zkončilo zhruba ve 12 týdnu těhotenství, je to už rok a půl. Jinak mi před KETem doporučili "škrábnutí" do dělohy, že prý pak naroste lepší děložní sliznice. Tak jsem zvědavá. Nemáte s tím zkušenosti? Jinak první ET bylo embryo AA kvality, ty ostatní co mám zamražené, tak jsou horší.

rf6shkr
13. kvě 2015

Já na sliznici teď beru divinu bílou..... a pak ten utrogestan..... v prvním KET jsem měla svou vlastní, ale jak mě neustále decimujou těmi hormony, tak jí teď nemám nic moc...... Už to beru s humorem, šťastné vize našeho pana doktora..... , ale teď na kontrole se mě ptal a menstruace Vám chodí pravidelně......... četl mou kartu a pak se zeptá na takovou blbost........... no do mě vjeli čerti!!! Řekla jsem, že od té doby co jsem u něj je zcela nepravidelná ( ten tón byl natolik jasný, že na mě až omluvně kouknul) 🙂.... takže na ní čekám a v 1. dnu začínám divinou 🙂

mirka_turcikova
15. kvě 2015

Ahoj tak já mám první IVF dnes píchám Pregnil a v neděli jdu na OPU a na Ket jdu zatím plánovaný na 19.6. budeme mít mrazáčky jdou PGD testy.

jika10
15. kvě 2015

Ahoj, no tak my půjdeme na KET v červnu. Máme za sebou 2 IVF. Z prvního IVF, tedy spíše z prvního KETu máme 2,5 letou rošťandu. Další KET v lednu sice vyšel, ale mimi v 6tt dalo přednost jiné rodině. Pak nám v dubnu nevyšelo IVF s 1 hatchující bastocystou kvality AA. V mrazáčku máme další 2 bastocysty kvality 1-2, tak uvidíme. Přinejhorším jsme rozhodnutí v září pro další IVF a takhle pořád dále dokud nebude druhátko. Jo a bude mi 36 let a na malou jsme čekali 3 roky, naštěstí se díky IVF podařilo během 4 měsíců. Držím palce, aby to brzo vyšlo i tobě

briketaaaa
18. kvě 2015

dneska začínám brát antikoncepci. I když je to divný, tak se těším, že se to začíná hýbat. Zítra na kontrolu, tak doufám, že se bude moct vše rozjet dle plánu.

annna79
autor
18. kvě 2015

@jika10
Tak to jsme na tom stejně.36 rok klepe na dveře .v červnu KET s BB kvalitou a pak to zkoušet jen přirozeně.Ale s jedním vejcovodem to bude horší.Připravuji se psychicky na to, že už mámou znova nebudu.Ale je to hodně těžké.V pátek by měla dorazit MS a pak už se to rozjede.

jika10
18. kvě 2015

@annna79 No já se taky nemůžu smířit s tím, že bych měla doma jedináčka. Tak ti budu držet palce, aby to vyšlo. Já mám do MS ještě daleko, já čekám teprve ovulku

annna79
autor
15. čer 2015

Tak v pátek jsem byla na KET a teď jen čekat a čekat.

briketaaaa
15. čer 2015

držím palce. Já se chystám v pátek

annna79
autor
15. čer 2015

@briketaaaa
Tak ať nám to vyjde.to bych měla dostat MS a snad nepřijde ani testovat nemohu.taky ti dávají pregnyl? Já měla den před KET druhý a zítra třeti.

karkab
15. čer 2015

Ahoj, dovolím si k Vám se také přidat. Byly jsme 30.4.2015 na 1. KETu, který nevyšel a 3.6.2015 jsme podstoupili 2. KET a 18.6.2015 jedu na krev, zda to vyšlo nebo zase ne. pokud to nevyjde, budeme mít 3měsíční pauzu, od všech léků atd., aby si tělo trochu odpočinulo a mezitím podstoupíme Imuno a genetiku, tak uvidíme. Všem držím palečky, aby se zadařilo a vyšly // 😉

annna79
autor
16. čer 2015

@karkab
Držím palečky.Testík jsi nedělala?

briketaaaa
16. čer 2015

Jeden Pregnyl uz jsem pichala, pak píchám ve čtvrtek a pak zase po ketu. Dál píchám injekce Agolutinu, tak uz mě bolí celé boky. Všem držím palce, aby Vám to vyšlo

karkab
16. čer 2015

@annna79 Ahoj, děkuju, držím a netestovala jsem, tak se zítra uvidí, dám vědět.

annna79
autor
16. čer 2015

@karkab
Ty jo, ty máš nervy🙂 já bych nevydržela .A já byla zvědavá dnes a 5 den od pregnylu jsem udělala test a je tam pregnyl - jelikož je čárka slabá a većer mám píchat poslední a tak se pravdu nedozvím.

1lenuska1
16. čer 2015

@annna79 Taky jsem byla v pátek 12. na KET dvou blastocyst. Už můj šestý KET. Tak teď už to musíme prolomit😉

annna79
autor
16. čer 2015

@1lenuska1
Super, a taky ti dávali pregnyl? Ve čtvrtek před ketem jsem měla a dnes píchám.Tak ani testovat nemohu, jelikož tam asi pregnyl je.Dnes jsem zkusila test a je tam slabá čárka.Tak vím prdlačku.já mam 3 poslední v bříškup.Snad se jeden chytí.jinak mám spavou nemoc.se pŕemlouvám abych šla něco dělat a když jdu tak pak si zase lehnu.a zda se mi při zmáčknutí, že mě bolí prsa a to jsem ne mívala.Třeba si to tak přeji, že blázním 😉

1lenuska1
16. čer 2015

Taky jsem měla ve čtvrtek Pregnyl a dnes píchám🙂
Prsa mě bolí dost, o mi natekla, musím jen v podprsence, ale to je z těch hormonů, myslím... já s tím prostě počítám, že to vyjde!🙂

briketaaaa
16. čer 2015

Stalo se Vám, že by emryo po rozmražení bylo špatné? Mám z toho docela obavy. A kolik jste měly tak mrazáčku po IVF cyklu?

annna79
autor
16. čer 2015

@1lenuska1
Já bolest prsou nikdy nepociťovala,až včera jsem něco pocítila a to beru od ledna nějaké hormony pořád 🙂
Tak to máme úplně nastejno a testík jsi nezkoušela?jestli tam pregnyl je?
Jasan že to vyjde,musííííiíííiíííi

annna79
autor
16. čer 2015

@briketaaaa
Já měla jen jeden mrazáček a dávali 3 do jednoho,protože to třetí bylo horší a počítali ,že se ani nerozmrazí a ono se rozmrazilo v pořádku tak mám vśechny tři 🙂 oni to zamrazují tou vertifikaci a to je lepší.

1lenuska1
16. čer 2015

@annna79 myslíš, že bych ho měla zkontrolovat?😉 Tak vidíš, možná ta Tvoje nová bolest bude znamení něčeho pěkného😉

annna79
autor
16. čer 2015

@1lenuska1
Kéž by to pregnyl nebyl.😉.

annna79
autor
19. čer 2015

@1lenuska1
Jak se daří, něco nového ?

briketaaaa
19. čer 2015

dnes doma odpočívám po KET, bude to nekonečných 14 dní

1lenuska1
19. čer 2015

Nového nic🙂 Jsem doma, pospávám, polehávám, poprvé jsem si totiž naordinovala klid a odpočinek. Možná po víkendu se mrknu do práce, uvidíme. Strašně se to vleče😉 Co u Tebe? Nějaké pozorované změny?😉

annna79
autor
19. čer 2015

@1lenuska1
Ani ne.pořád stejné.no já se teda nudím tak vždycky něco podělám co není náročné.Tak máme skříně v komínkách,zahrádku jsem odplevelila a jelikož jsme dělali plot tak jsem chvilkama natírala plotovky.4 pračky vyprala a zítra si sednu k žehlení.
Prsa cítím trochu, chvilkama jsem od vćerejška cítila podbříšek( jen obćas) snad se MS zítra neukáže.